Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Robert.P »

Pewnie zginie jak niewiasta w Nowym EoT :roll:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Oby nie :P Bo model dostałem :D
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Hej wszystkim mam pytanie gdzie znajdę aktualny draft na euro ?? Bo coś mi się kojarzy z tym ze punkty były a nie max 3 te rzeczy na dp np tylko ze dp to 2 punkty helena druga to kolejne 5 pt itd itp tak tylko rzucam pogladowo bo nie widziałem tego jeszcze tylko coś o uszy się odbiło gdyby ktoś był łaskaw i podał albo Linka albo naprowadzil gdzie tego mogę skutecznie poszukać był był niezmiernie wdzięczny
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

kevinior pisze:Hej wszystkim mam pytanie gdzie znajdę aktualny draft na euro ?? Bo coś mi się kojarzy z tym ze punkty były a nie max 3 te rzeczy na dp np tylko ze dp to 2 punkty helena druga to kolejne 5 pt itd itp tak tylko rzucam pogladowo bo nie widziałem tego jeszcze tylko coś o uszy się odbiło gdyby ktoś był łaskaw i podał albo Linka albo naprowadzil gdzie tego mogę skutecznie poszukać był był niezmiernie wdzięczny
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=46407
Obrazek

Neiven
Plankton
Posty: 4

Post autor: Neiven »

Zaczynam zbierać WoCh i szykuje się u mnie kampania na 800 pkt. Plan jest taki ,że armia ma być bez maruderów i marki tzeentcha/khorna. Mam na te chwilę 12 wojowników i pieseły.
Co polecacie aby to uzupełnić. Planuje jurki ale armia ma być na te chwilę flufowa , na powergaming przyjdzie czas.

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Jak na 800pkt to jurki Ci sie narazie nie zmieszcza... Ale sadze ze chariot powinien byc dobrym wyborem. Chodzi o kampanie w krakowie :)?

Neiven
Plankton
Posty: 4

Post autor: Neiven »

Tak ,dokładnie tą kampanię. Faktycznie przeliczyłem punkty i jurki się nie mieszczą więc problem z głowy. Planowałem małego sorca i exalted championa. Do tego dwa charioty, pieseły i dopchać niemarkowymi warriorami. Na marki przyjdzie czas. To chyba zadziała.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Poszukuje osoby posiadającej Putrid Blightkings (w celu kilku informacji).
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Ja mam ,wal pm

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Pytanie
Po zamianie w demona(EotG) zostaje ekwipunek?
Wychodzenie z krawędzi stołu(spowodowane gonitwą za oddziałem) jest po czy przed ruchami przymusowymi(typu głupota)?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Derka
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Derka »

Robert.P pisze:Pytanie
Po zamianie w demona(EotG) zostaje ekwipunek?
"This Daemon Prince will retain any equpiment, Chaos Mutations and Power, magic items and (...)"

Odpowiedź więc brzmi: Tak
"Chaos Champions can never refuse a challenge (...)"

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Czesc, kombinuje pod etc. Sporo czytałem wasze rozpy i chciałbym poprosić was o rady

Jako core daje 600pkt, 2 charioty nurgla, reszta fast slaanesha, może jeszcze psy
W specialach dam 5 lub 10 putridow.
Resztę pkt chcialbym wydac na hero i lord
Jakich proponujecie do tej kompozycji?

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

cześć :)
mam pytanie o możliwość wykorzystania koni z chariotu, jako wierzchowców pod rycerzy - czy ktoś sprawdzał czy i jak pasują? jakieś fotki takiej kawalerii?
i czy można swobodnie zamieniać łby koniom z zestawu chaos knightów i tym z rydwanu?
pzdr.
...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

de_wil pisze:cześć :)
mam pytanie o możliwość wykorzystania koni z chariotu, jako wierzchowców pod rycerzy - czy ktoś sprawdzał czy i jak pasują? jakieś fotki takiej kawalerii?
i czy można swobodnie zamieniać łby koniom z zestawu chaos knightów i tym z rydwanu?
pzdr.
Moim zdaniem konie z Chariotu kompletnie nie pasują jako wierzchowce do Rycerzy bo nie mają kropierza.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

Karlito pisze:
de_wil pisze:cześć :)
mam pytanie o możliwość wykorzystania koni z chariotu, jako wierzchowców pod rycerzy - czy ktoś sprawdzał czy i jak pasują? jakieś fotki takiej kawalerii?
i czy można swobodnie zamieniać łby koniom z zestawu chaos knightów i tym z rydwanu?
pzdr.
Moim zdaniem konie z Chariotu kompletnie nie pasują jako wierzchowce do Rycerzy bo nie mają kropierza.
bardziej chodzi mi o to, czy można bez problemu rycerza chaosu na takiego konia wsadzić i nigdzie mu nogi nie odstają, nie trzeba nic odcinać, itp. :)
...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

teraz moga nie pasować w 4 edycji nie bylo tego problemu. :D Byl jeden model konia w kropierzu i tyle :D

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

Mam pytanko o armybook, było jedno wydanie, czy wychodziły jakies poprawione?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Takie pytanie zupełnie z innej beczki... Większość z was gra sporo na turniejach i nie jedną armie wochu widzieliście :wink: Dokładnie rozchodzi się o malowanie modeli pod danego boga (np: kawa khorna czerwona, piechota nurgla zielona itp.). Nie wygląda to zbyt pstrokato i nie zalatuje demonami/lizakami? Może lepiej prezentuje się armia w jednym schemacie kolorystycznym (coś ala barbary)?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

lepiej się prezentuje w jednym schemacie. To pewne. Ja mam khornowy WoC i prezentuje się godnie myślę, Kacpra czy Młodego to już w ogóle inna liga, ale wszystko w jednym schemacie
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Dokładnie tam jak mówi durin. Widziałem chyba tylko jedną armię gdzie każdy oddział był jakiegoś boga i wyglądało fajnie, ale wszystkie kolory były ciemne i to był na prawde pro level. Chyba jest gdzieś w galerii w temacie "Dżezi staffu z innych stron", czy jakoś tak.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ