Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Re: Modele

Post autor: Robert.P »

Całkiem dobry pomysł,sam model powinien wyjść dosyć tanio,muszę wiedzieć jaką to ma podstawkę.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Podstawke robiłem sam, tektura, dużo kamieni, magnesy, piach i jest:)

Szukajcie pod Chimera PAPO. Nie przestraszcie się zdjęć;p na nich wygląda słabiej niż w rzeczywistości, a już na pewno słabiej niż po poprawie malowania, fabrycznie jest pomalowana tragicznie.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Figurke mozna ogladac na zywo na kazdym masterze ponizej 30tych stołów :D

Poza tym jest udana i bardzo ja polecam kazdemu wochowcowi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jeden nieudany master i tyle hate'u z Twoich ust:D Kochany Adaś:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Siimson
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Siimson »

Zajebiaszczy figs pod DP Nurgla.

DP Nurgla
You never know how Strong you are ... until being Strong is the only choice you have ...

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Siimson pisze:Zajebiaszczy figs pod DP Nurgla.

DP Nurgla
Holy shit, grube!
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Wygląda jak Rydzyk.
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

:shock: :shock: :shock: ee ten z titana to przekozak, wreszcie miałbym powód do grania na dp.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Macie jakiś pomysł na alternatywne modele trolli?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Co jest złego w river trollach? W zestawie jest z 9 rąk i 6 głów, mutujesz ich aż miło.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nie jestem fanem rzeźby
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ma ktoś pomysł na alternatywną figurkę Chimery?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

zastanawiałem się nad przeróbką mantikory :idea:

przeglądnij wcześniejsze strony - tam są linki do nich z innych firm

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Można by coś takiego zaproponować: http://battlebear.pl/figurki/figurki-ba ... felic.html

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

joooo za taką cenę to zostaje przy oryginale..jedna już stoi sklejona w domu i może skuszę się na drugą niedługo bo model na żywo jest bardzo fajny :) drugą wtedy skonwertuje by nie stała "w skoku" tylko już leci nad dużymi skałami.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Interesują mnie wymiary Chimery GW i Mantykory GW. Porównanie wielkości modeli głównie chodzi o rozmiar korpusów oraz wymiary w cm szerokość i długość korpusu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Kupiłem kolekcjonersko Hellstriderow.
Skleiłem i jestem oczarowany... Steedy są obłędnie wykończone, ich malowanie będzie trudne, ze względu na detale, ale dopiero maruderzy to majstersztyk... hełmy, bronie, torsy, nogi, mnóstwo malutkich detali, -ornamentów, zdobień... na prawdę warto ich mieć.
Zastanawiam się czy turniejowo przejdą jako marudy, jeśli nie będzie hellstriderow w rozpie... rozważam też przesadzenie ich na konie maruderow, na prawdę są super.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Też mam Hellstriderów i bardzo mi się podobają, ilość szczegółów wręcz powala, tylko właśnie się dowiedziałem że w czasie podróży do malarza steed muzyka stracił gdzieś prawą nogę, dlatego chcę kupić od kogoś jedną sztukę. Niestety nie ma ich zbyt dużo wśród graczy WoCh. Wobec tego pewnie skończy się tym że kupię jeszcze jeden box. Planuję zwykłych Marasów Konnych zrobić z bitsami od Hellstriserów.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja raczej drugi oddział cały też będę kupował;)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ