Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Diablo III

Post autor: Daw »

Ja musze najpierw kupić sobie nowy kom żeby mi poszło :)

Pewnie tak jak 4 lata temu kupiłem lapka pod grę to teraz też tak będzie :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

ja juz tak zrobile... tzn mialem kupic tuz przed premiera ale jako ze mi sie spalil stary to juz mam nowego specjalnie pod D3

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Niko pisze:ja juz tak zrobile... tzn mialem kupic tuz przed premiera ale jako ze mi sie spalil stary to juz mam nowego specjalnie pod D3
Nigdy nie kumałem, jak się może coś spalić w komputerze ;) (od 4 roku życia mam pcety)
Woot?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Denn pisze:
Niko pisze:ja juz tak zrobile... tzn mialem kupic tuz przed premiera ale jako ze mi sie spalil stary to juz mam nowego specjalnie pod D3
Nigdy nie kumałem, jak się może coś spalić w komputerze ;) (od 4 roku życia mam pcety)
Denne zasilacze marki np. Tracer potrafią jak najbardziej działać takie cuda :)

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Azgaroth pisze:
Denn pisze:
Niko pisze:ja juz tak zrobile... tzn mialem kupic tuz przed premiera ale jako ze mi sie spalil stary to juz mam nowego specjalnie pod D3
Nigdy nie kumałem, jak się może coś spalić w komputerze ;) (od 4 roku życia mam pcety)
Denne zasilacze marki np. Tracer potrafią jak najbardziej działać takie cuda :)
Racja :) Na zasilaczu nigdy nie oszczędzałem.

Chociaż, dawno temu przekazałem swój komputer siostrze (albo ojcu do firmy?), oddali go do serwisu żeby zorientować się co i jak... serwisant jak zobaczył bebechy to był zdziwiony. ze w ogóle to chodzi. Większość rzeczy po przypalana albo "podgotowana", był pod wrażeniem.
Woot?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

http://www.diablofans.com/news/1015-dia ... cinematic/

Podziwiajcie i komentujcie.... jak dla mnie klimat super. Trochę 300 trąca ale koncepcja super.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Niedawno jakieś serwisy "straszyły", że D3 już w lutym... jak zwykle jakiś bullshit pewnie dla podkręcenia nastrojów oczekujących :lol2:

D1 4eva

Obrazek
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

premiera zapowiedziana jest na 1 kwartał tego roku.najbardziej prawdopodobny jest marzec
więc już niedługo :D

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

na pewno nie pojawi się prędziej niz dodatek do WOWa z misiami panda.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Hurtmaker pisze:na pewno nie pojawi się prędziej niz dodatek do WOWa z misiami panda.
Hmm a skąd masz takie informacje? Bo tak się składa że w Annual pass - masz D3 za free (pełną grę) oraz dostęp do BETY "Misiów". Dodatkowo zakup CE przy AP daje 3 lub 4 miesiące grania gratis dla osób podczas programu AP czyli D3 pojawi się w przedziale czasowym 01.11.2011 do 01.11.2012. Wiemy że Blizz nie wypuści 2 gier w tym samym czasie - więc D3 a pół roku później MOP. Idąc dalej MOP będzie gdzieś w okolicy Q3-Q4, jeśli weźmiemy pod uwagę zależności patch i content czyli ENDGAME +6-8 mcy. Obecnie 4.3 wprowadził Dragon Soul który był/jest ostatnim patchem więc "misie" idealnie pasują na przedział wrzesień-grudzień.

Na pewno to umarł Kopernik... można przypuszczać że tak będzie ale na dzień dzisiejszy nic na to nie wskazuje bo np. pet za D3 CE już w WoW jest (tzn. jego model itp.)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ja byłem optymistą wierząc, że gra pojawi się w okolicach marca/kwietnia ale po przeczytaniu tego http://eu.battle.net/d3/pl/blog/3599257 ... _2012#blog moje nadzieję szybko się rozwiały. Ilość i ranga zmian w kodzie gry oznacza, że gra wcale jeszcze nie jest ukończona na 99% jak to większość osób twierdzi ale czeka ją jeszcze wiele pracy...No cóż, czas zająć się innymi grami i temat Diablo 3 rzucić na bok "bo będzie kiedy będzie" nie oznacza tak naprawdę nic ;)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

ludzie.... czym, wy sie podniecacie? będzie kiedy będzie. nie zachowujmy sie jak małe żółte ludziki przed premierą Pottera w księgarniach.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Wg CDA premiera D3 to 1 kwartał 2012. Niedługo. Chyba porzucę czołgi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Mauler pisze:Wg CDA premiera D3 to 1 kwartał 2012. Niedługo. Chyba porzucę czołgi :)
Według 99% portali, sklepów internetowych i fanbojów premiera to Q1 2012 :P I ta premiera jest od 4-5 miesiecy podawana :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Soon was too soon :(

obawiam się że wypowiedź Bashioka w sprawie 1 kwartału wydania D3 została następnego dnia skorygowana na "early" 2012 :shock: :roll:

wczoraj główny projektant chwalił się jakie to rewolucyjne zmiany wprowadzają obecnie w mechanice - FUCK - zmiany na poziomie MECHANIKI, która powinna być ustalona 4 lata temu !!! Blizz leci w ch...

nie mam do nich siły...

pzdr,
Ż.

P.S. nie muszę chyba wyjaśniać że różnica pomiędzy zwykłym "soon" a tym z nowomowy Blizza jest taka jak między demokracją a demokracją ludową... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Żaba pisze:Soon was too soon :(

obawiam się że wypowiedź Bashioka w sprawie 1 kwartału wydania D3 została następnego dnia skorygowana na "early" 2012 :shock: :roll:

wczoraj główny projektant chwalił się jakie to rewolucyjne zmiany wprowadzają obecnie w mechanice - FUCK - zmiany na poziomie MECHANIKI, która powinna być ustalona 4 lata temu !!! Blizz leci w ch...

nie mam do nich siły...

pzdr,
Ż.

P.S. nie muszę chyba wyjaśniać że różnica pomiędzy zwykłym "soon" a tym z nowomowy Blizza jest taka jak między demokracją a demokracją ludową... :mrgreen:
+1 Żaba.

Ja równiez nie mam już cierpliwości do Nich. Nawet wyczekuje na ichniejszym forum informacji i jakoś strasznie lulźno u Nich płynie czas...
Obrazek

Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A ja sam sie sobie dziwie, bo jaki wielki fan Diablo, zupelnie nie mam zajawki na 3 odslone. Nawet pomimo tego, ze przy poprzednich dwoch spedzilem jakas patologiczna ilosc godzin :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Zapowiadają dużo uproszczeń i to mnie marwi. Ja wiem że diablo 2 to zwykła prosta napierdalanka ale obawiam się
że przesadzą. Ostatnio zaniepokoiła mnie wiadomość że postacie same beda przyporządkowywać cechy jak siłą energia witalność.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A mnie sie to d3 zwyczajnie nie podoba. PvP bedzie imho mega slabe i nieporownywalne do rozkminkowych i trudnych pojedynkow z d2. Wszystko skupi sie na MFowaniu (Magic Find). Zrobia z d3 jeszcze bardziej noliferska gre niz d2, a po jakims czasie dolacza do zabawy sklepy internetowe, ktore psuja zabawe w kazdej grze.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Pieprzycie na zapas. Przypomina mi to stękanie tuż przed tym jak objawiła się 8 edycja. Też była masa kwękania.
Potem zachwyty.
Teraz już nikt nie chwali ani nie gani. Gra się i już.
BTW - znajomy był w NIemczech na evencie Blizzarda i grał w betę zamkniętą.
Wrócił zachwycony.
pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ