Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

karlee pisze:I co uznajemy za nowe osrodki a co za stare.
Proponuje tak, zeby weszli ci co maja wejsc, po co komu swieza krew - jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie podniesc poziom.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

CzarnY pisze: Proponuje tak, zeby weszli ci co maja wejsc, po co komu swieza krew - jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie podniesc poziom.
Bardzo złośliwe, ale bardzo celne przy okazji.

+1
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

stare osrodki to chyba te ktore w zeszlym sezonie mialy mastera ;)

chyba ze chcielibyscie to inaczej zrobic :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie trzeba okreslac co jest starym , a co nowym osrodkiem , bo bardzo watpliwym wydaje mi sie , zeby wyniki glosowania wyszly jak rok temu... Jesli gdyby cos takiego cudem sie zdarzylo - to proponuje , zeby 11sta pozycja pod wzgledem glosow zamienila sie z 10ta obojetnie czy 11ty organizowal master juz kiedys czy nie...

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a bazyl tropik i łomianki mają ten sam status? tzn nowy ośrodek? coś nie halo - nie sprawdziły się odpadły, to jeszcze inna kategoria IMO

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

IMO co?
Jak jesteś EMO i masz z tym jakiś problem to se kup żyletkę
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Wlazłem Ci na odcisk? Czemu tak ostro? Tak uważam mam takie prawo, nie mówię, że nie należy się tropikowi czy komuś master tylko, że moim zdaniem nie są nowym ośrodkiem i pierwszeństwo mają naprawdę nowe ośrodki więc głosowanie powinno być takie: głosujemy który ośrodek z pośród nowych chcemy i on wchodzi na bank - a potem głosujemy na stare mastery - w tym tropik i bazyl i inne jakieś krakony (bo teraz arena jest masterem?) co będą chciały wrócić, w jednym koszyku - 9 najlepszych wchodzi

nie uczciwe będzie jeśli bazyl będzie głosowany i uważany jako tożsamy Zielonej Górze, Białemustokowi itd, bo ma większe szanse wejścia z uwagi na tradycje, miejsce itd, i nie dziwie się, więc nigdy nie będzie tam mastera w końcu jeśli takie turnieje będą głosowane w tym samym głosowaniu

tyle ode mnie i proszę fishu, spokojnie, bo za bardzo cie lubię żeby czytać takie posty :p

pzdr

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@supel a nie uwazasz, ze gdyby zostawic taki system z takim liczeniem starych osrodkow to za kilka lat beda mastery z nowych osrodkow robione na sile?

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Pisalem, ze w mojej propozycji nowe osrodki=osrodki ktore nie robily w poprzednim sezonie.

W innym wypadku to nie ma sensu, bo nie bedzie organizowanego Bazyliszka, tylko 'Hardcore hardcore, turniej o puchar bazyliszka' oraz Turniej Rozpisek Ostrych Przegietych i Killerskich "Master w Legionowie".

Ewentualnie jezeli tak nie bedzie, to za 3 lata bedzie Master w Łomiankach, bo innych nowych kandydatur juz nie bedzie, wszystkie beda stare...

Swoja droga, nie planujemy w tym roku TROPIKu, chyba ze o czyms nie wiem :).

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

kiedyś był wymóg zrobienia 30 osobowego lokala by kandydować - dzik sie spuszczał pół roku ale zrobił w zadupiastym lublinie taki lokal i mamy mastera już kilka lat i to chyba niezłego

ten warunek powinien być przestrzegany - wtedy nawet na siłę ale co roku będzie można odwiedzić inne miasto i pojechać na pewniaki - najzajebistrze turnieju które nie wypadają, nowi się pokażą, zrobią coś fajnego może a jak nie to odstąpią miejsce nastepnemu

przemyślcie
pzdr

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

No ale to nic nie zmienia, bo wiekszosc osrodkow, ktore chca kandydowac juz takiego zrobila. (wszystkie byle Mastery).
Jest to tylko kolejne utrudnienie dla nowych osrodkow, w Bialymstoku np., zeby sie pojawilo 40 osob musieli dac super turbo nagrody i utrafic w termin...

Taki wymog tylko polepsza szanse na mastera nowych-starych osrodkow.

Lepiej jak to zostanie tak nieformalnie, ten wymog. Moim zdaniem taki Ostrow czy ZG i tak nie maja szans na mastera wlasnie dlateog, ze na lokaal nie przyjechaly do nich osoby z innych wojewodztw lbu nie bylo ich az tyle z ich wojewodztwa. (jesli sie myle to mnie poprawcie)

Choc fakt faktem, to dzialalo, kazdy Master rok pozniej mial wymagana frewkencje, dopiero pozniej sie staczal :).
Tylko nie wiem, czy jest sens wprowadzania tak sztywnego kryteriumi kolejnej bariery nowym osrodkom, i tak maja ciezko wejsc do Masterow, i tak jak pisalem wczesniej, bez takiego turnieju zorganizowanego wczesniej raczej i tak nie wejda.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

W zeszlym roku padla propozycja systemu rotacyjnego - masterow jest 10, ale osrodkow uprawnionych do organizacji wiecej. W takiej sytuacji turniej klasy master w danym ośrodku wypada rzadziej, niz co 12 miesiecy. Przyklad - prawo do mastera otrzymuja Pacanów, Brwinów, Suwałki, Wąchock, Giżycko, Przemyśl. Niestety, LL zadecydowala, ze w sezonie takich turniejow moze sie odbyc najwyzej 5, ale wszyscy wyzej wymienieni sa przygotowani na przyjecie graczy. W tej sytuacji, w sezonie 2009/10 matera robią: Pacanów, Brwinów, Suwałki, Wąchock i Giżycko, a sezon 2010/2011 zacznie sie masterem w Przemyślu.

System jest sprawiedliwy, poniewaz wyraznie mamy wiecej chetnych (i kompetentnych, co podkreslam) osrodkow, niz miejsc do obsadzenia. Zdaje sobie sprawe, ze jest do dopracowania, ale poniewaz nie jestem autorem pomyslu, mam czyste sumienie. Nie pamietam niestety juz, kto go wysunął - chyba mniejsza o to.

Glowna przeszkoda wydaje mi sie postawa wiekszosci LL - czy wybiora utrzymanie status quo, czy moze jednak postawia na rozwoj WFB w kraju. To, co mysle o status quo i to, ze konkurencja robi dobrze w kazdej dziedzinie - jest oczywiste.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kiedyś rzuciłem pomysł (lecz nikt nie traktował jeszcze ilości kompetentnych ośordków jako problemu) żeby tort masterowy dzielić na 2 lata. Może teraz jest na to dobry czas?

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Supeł pisze:tyle ode mnie i proszę fishu, spokojnie, bo za bardzo cie lubię żeby czytać takie posty :p
Ale ja żartowałem! Myślałem, że taki wytrawny gawędziarz to zrozumie.
Chciałem, żeby rozmowa weszła na wzajemne bluzgi i docinki a Ty mi tu wyskakujesz z takim postem.

Nieładnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

na privie się możemy po bluzgać albo w temacie lubelskim, a tu trzeba ważną sprawę załatwić, ktoś już jakieś głosowanie wstawił na ligowej, nie wiem kto i dlaczego o co chodzi, jak będziemy glosować oddzielnie na każdą propozycje to debilizm, trzeba głosować w jednym glosowaniu na wszystkie propozycje wybierania masterów

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

ze na lokaal nie przyjechaly do nich osoby z innych wojewodztw lbu nie bylo ich az tyle z ich wojewodztwa. (jesli sie myle to mnie poprawcie)
Mylisz się ;) Ostrów co roku robi ok 3 lokali na 30+ osób, w tym co najmniej jeden jest dwudniowy, ostatni taki był bodaj dwa tygodnie temu (Wielka Buława), nie jest to żaden wyczyn.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Ciekawe tylko, w jaki sposob wg Ciebie da sie wykroczyc poza te 30-40 osob, gdy Mastery:

-daja wiecej punktow do ligi
-sa mniej wiecej co miesiac
-zajmuja najlepsze terminy

wg mnie, Mission Impossible.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

a czy ja napisalem za wiem jak to zrobic? Mówie tylko ze 30 osobowego lokala wiekszość pretendujacych ośrodków zrobi bez problemu.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

shino pisze:stare osrodki to chyba te ktore w zeszlym sezonie mialy mastera
Ale czy w takim razie warszawa to jeden ośrodek ? Czy trójmiasto to jeden ośrodek, czy trzy, a może cztery ? Czy "ośrodków" jest w miescie tyle ile nazw klubów? Jesli tak, to może Lublin wystawi zaraz (przykladowo chlopaki) trzy mastery robione przez Morie, i - uwaga - dwa nowe osrodki "MorieŚmorie" i "MorieMotorie" ? :wink: Czy tez uznajemy jedno miasto jako jeden ośrodek? IMO to drugie, ale wolalbym abysmy to uzgodnili zanim zaczniemy glosowac.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

nie muszę nowych tworów nawet tworzyć, są na miejscu kiełbasy, cursed company i zielony smok + cytadela syriusza jak będzie trzeba + kluby akademickie i szkolne w liczbie kilkunastu - tu karlee ma racje tez

ODPOWIEDZ