Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Post autor: Furion »

W przypadku, gdy wejda tylko te osrodki, ktore byly w poprzednim sezonie Masterami (DMP to ten sam osrodek, zeby mialo to sens)
Czy DMP musi być masterem? Ten turniej odstaje od reszty swoją wyższą rangą i ma największą frekwencję w znanym odcinku Drogi Mlecznej.

Dodanie DMP do masterów nie zwiększy frekwencji tylko wypaczy tabelę rankingu ligi.

Anyone?

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

strasznie wypaczy :P
ja jestem pod koniec drugiej dziesiatki, Mlody jest 5 i juz nie skoczy ;) reszta teamu zagrala po jakies 4 turnieje w sezonie (poza Kolkiem ale to zupelnie inny przypadek ;) )

moim zdaniem najwiekszy i najlepszy turniej w Polsce powinien byc masterem, to ze 5 osob dostanie po 300pkt... to trzeba jeszcze umiec je zdobyc ;)


pzdr !!

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Wczesniej była była analogiczna sytuacja z rogatym szczurem ...
Beka na maxa

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

no wlasnie, rok temu Robson mial 300 z DMP i wygral lige, tylko nalezy sobie odpowiedzieć na pytanie czy bez DMP i tak by ligi nie wygral (scisnalby mocniej cos innego)... moim zdaniem tak by wlasnie bylo, a dzieki temu ze DMP bylo masterem znowu pobito rekord frekwencji (mimo ze DMP odbywalo sie w bez urazy dla nikogo Zielonej Gorze), pomyslcie sobie co bedzie w tym roku kiedy DMP bedzie w srodku Polski czyli w Łodzi, moim zdaniem zdjecie mastera spowodouje ze rekord juz nigdy pobity nie zostanie, a to chyba nie o to chodzi... zawsze mozna DMP nie zaliczac do jakiegos tam rankgingu, chociaz mowiac szczerze akurat ten turniej mowi duzo wiecej w kwestii przydatnosci na np ETC niz 80% innych masterow

pzdr !!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

DMP jest faktycznie chyba najwazniejszym tuniejem w Polsce. Daje wyniki pracy zespołowej, pokazuje umiejetności graczy grajacych w druzynie itd. Ponadto w samej Zielonej Górze było ponad 250 graczy i to juz świadczy o tym ze to powinien byc Master. Nie wyobrażam sobie by na ten turniej przyjechała 1/2 BA! 1/3 z tego co było w Zielonej Górze, a było by to mozliwe. A Fakt faktem trzeba sie mocno natrudzic by wygrac ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dupa. Przy 10 Masterach na Sezon, jesli DMP zostanie jak jest, nigdy nie wypromujemy nowych osrodkow jak np. Bialystok.

Lud i tak na DMP pojedzie, ale nie widze potrzeby bicia rekordow - to elitarne hobby, nie chcialbym zeby sie to zmienilo.

I wypacza lige - nie jest miarodajny (przy tylu druzynach), marnuje jednego z 10 Masterow (bo Robson i tak by wygral Lige) i ogolnie zal.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Jak DMP otrzyma najmniej glosow ze starych osrodkow to nie bedzie masterem, zwykle glosowanie to zalatwi :).
IMO powinno byc masterem.

Wazne zeby glosowac na nie tak jak na stare mastery, by tak jak ŚB ujal promowac nowe osrodki. (Przy moim systemie jeden nowy osrodek wejdzie na bank a jest mozliwe, ze wejdzie tez ich wiecej).

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Nie ma takiej mozliości by wywalić DMP - dla połowy LL to jedyny master na którym będą :P
Beka na maxa

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

przyjmujemy możliwość że w Łodzi będą dwa mastery?
moim zdaniem przy 10 masterach w sezonie i tylu chętnych nie jest to dobry pomysł.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A wytlumacz mi Marek, czemu ma byc glosowanie na stare osrodki? Moze po prostu powinno byc glosowanie na wszystkie zgloszone kandydatury i te osrodki, ktore otrzymaja najwiecej przechodza?

Zgadzam sie natomiast, ze powinno byc 10 masterow. Bardzo sie to sprawdzilo w tym sezonie - kazdy Master utrzymywal frekwencje. Jesli ta liczba bylaby utrzymana, kazdy czlonek LL mialby 10 glosow i oddawal je na te osrodki, na ktore chce - byloby to najbardziej demokratyczne. Sadzisz, ze nowe osrodki nie obronia sie same?

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

ostatnio się nie obroniły, mimo głosowania lekko pod nie ustawionego.

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Według rozwiązania Marka Łódź miałaby dwa mastery ... mi sie osobiście nie podoba taki stan rzeczy i ewidentnie byłbym przeciw takiemu rozwiązaniu . Tylko co na to Ośmiornica czy wolą DMP jako mastera czy Ośmiornice klasyczną z świetnym formatem , a może będą aspirować do dwóch masterów i czy w ogóle coś w kwestii dmp w łodzi sie dzieje :P
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Ale dlaczego Łódź nie miała by dostać 2óch masteró, jeżeli potrafi je dobrze zorganizować?
Wcześniej Warszawa, czy Kraków miały więcej masterów niż reszta i nie było narzekania.
Do tego nie wiem po co przepychać jeden nowy ośrodek, bo trzeba się zastanowić jakie nowe ośrodki chciały by organizować mastera. (oczywiście nie licząć Białegostoku)
Bo Białystok to raczej przejdzie na pewno.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

proponuje najpierw zebrać kandydatury, potem dywagować na temat głosowania, bo jeżeli zgłosi się tylko 10 ośrodków to cała ta dyskusja nie będzie miała sensu :D
trzeba jeszcze ugadać terminy.
ja jestem za tym aby zrobić 1 głosowanie, bez rozbijania na stare i nowe ośrodki.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Oskar pisze:Według rozwiązania Marka Łódź miałaby dwa mastery ... mi sie osobiście nie podoba taki stan rzeczy i ewidentnie byłbym przeciw takiemu rozwiązaniu . Tylko co na to Ośmiornica czy wolą DMP jako mastera czy Ośmiornice klasyczną z świetnym formatem , a może będą aspirować do dwóch masterów i czy w ogóle coś w kwestii dmp w łodzi sie dzieje :P
DMP w Łodzi będzie bo by mi organizatorzy Polconu żyć nie dali, gdybyśmy się wycofali. Natomiast poważnie się zastanawiam czy damy radę dwa turnieje zorganizować, przede wszystkim dlatego, że w grudniu za rok planuję już pracować na pełen etat i mogę nie mieć tyle czasu, żeby wszystko ogarnąć jak w tym roku. Dowiem się jak to widzi reszta klubu bo jeśli ktoś się zadeklaruje, że jest w stanie Macki pociągnąć z moim wsparciem to możemy obydwa turnieje zorganizować. Natomiast jeśli nie, to nie będę się porywał z motyką na słońce i wtedy DMP będzie miało pierwszeństwo.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak dla mnie to prosta kwestia jest - bedzie glosowanie , jak 2 mastery w Lodzi zdobeda odpowiednia ilosc glosow to beda...

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Zgadzam sie z Ziemkiem.
W moim systemie zreszta wszystko zalezy od glosowania i o to chodzi :). Tylko jest zastrzezenie, ze nie moze wejsc 10 tych samych imprez i tyle.

Kacper przeczytaj moja propozycje. Wlasnie o to chodzi, ze przechodzi 10 imprez z najwieksza iloscia glosow (niewazne, czy stare czy nowe). Jest tylko zastrzezenie, ze MUSI przejsc jeden nowy i tyle.

Wyglada na to, ze nikt nie zrozumial o co mi chodzi :P
Jeszcze raz napisze:

Wszystko wrzucamy do jednego koszyka.
Glosujemy jak sie chce.
Przechodzi 10 imprez z najwieksza iloscia glsoow.
TYLKO w przypadku, gdy przejda same imprezy (wszystkie 10), co w zeszlym sezonie, odpada ta z najmniejsza iloscia glosow i wchodzi nastepna impreza z najwieksza iloscia glosow, ktora jest nowym osrodkiem.

Proste.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Proste ze do dupy. 10 najlepszych i tyle. A nie jakies fikusne bzdury wymyslacie. Juz dosc namieszaliscie robiac z ETC Eurowizje zafajdana.
Moze napisz wprost ze na 9 masterow glosujemy a 10 wchodzi zawsze nowy. A nie probujesz jakos nieudolnie wciskac ze demokratycznie wybierajmy 10 masterow :roll: I nie pisz o 2 nowych osrodkach bo jedyny kandydat na nowy osrodek to Bialystok. Probujecie jakies pseudogierki robic polityczne. Na dodatek nieudolnie....Zaneta

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Marek: Rozumiem. Podoba mi sie.

Mam nadzieje ze glosowanie masterowe nie ruszy zbyt predko - mamy pare pomyslow na Warszawe, a glos w LL zdobedziemy dopiero 28.03.

Malal: nieprawda, nie tylko Bialystok. Chcialbym przywrocic Bazyliszka w Warszawie.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Raczej: Chcielibyśmy:)

ODPOWIEDZ