Fanole?

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

Na szczęście mamy naszą tajna broń czyli Shino :D (bo mamy prawda Shino??)

A co do tego, że się tak grało , to wiesz , pewno nikt nie czyta WD to się nie bierze po uwagę takich rzeczy ;P

A swoją drogą autor o tym powiedział w WD, ale jakby co można spróbować przez Szamana poinformować autora, że zapis nie zawiera tego co chciał (no chyba, że ktoś z was ma maila do Matta, ale jakoś w to wątpię :P)

TRUE PUNK czemu jeszcze piekła waaagh nie rozpętałeś na LS :P objasz się stary obijasz :P

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Reaper pisze:to czy decyzja bedzie krotka zalezy od tego ilu czlonkow ls gra OnG :lol2:
1 czyli ja ;) chociaz jj tez jakis czas temu nimi gral...

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

kis1 pisze:Na szczęście mamy naszą tajna broń czyli Shino :D (bo mamy prawda Shino??)

A co do tego, że się tak grało , to wiesz , pewno nikt nie czyta WD to się nie bierze po uwagę takich rzeczy ;P

A swoją drogą autor o tym powiedział w WD, ale jakby co można spróbować przez Szamana poinformować autora, że zapis nie zawiera tego co chciał (no chyba, że ktoś z was ma maila do Matta, ale jakoś w to wątpię :P)

TRUE PUNK czemu jeszcze piekła waaagh nie rozpętałeś na LS :P objasz się stary obijasz :P
Przy okazji można się spytać czy mają zamiar wydać nowy podręcznik pod koniec roku czy była to tylko plotka

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

nie no liczę, że nie trzeba będzie trzeba pisać do autora ;P

Shino działaj działaj :P

a z podręcznikiem to na pewno plotka, jakoś chyba mamy ten obecny dwa lata więc nie widzę powodu, dla którego miałoby się to zmienić :)

Awatar użytkownika
Halbarad1989
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Halbarad1989 »

Jestem nowym graczem w młotka i mam pytanie co do fanoli bo grająć z we kiedy regiment do mnie dojdzie i jest już ze mną w walce a ja zapomniałem wypuścić fanoli to moge je jeszce wypuścić czy już giną ??
2 Jeżeli mamy fanola i zderzy się z obojętnie jakim bohaterem i go zabije to mój fanol też ginie ??
3 Jezeli fanol przeleci przez 3 regimenty i stanie przed czwartym to kazdy klocek obrywa czy na pierwszym się zatrzymuje i ginie czy każdemu zadaje 2k6 zranień i czy klocki mogą w tedy używać obrone pancerza czy te rany są automatycznie ??

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

1 zależy od gracza z którym grasz, bo fanole muszą być wypuszczone jeżeli jakiś oddział będzie na 8 calach od oddziału z fanatykami
2 nie, chyba że ten heros stanie na fanatyku(ale wtedy heros dostanie 2d6 hitów)
3 każdy z tych oddziałów dostaje K6 hitów S5 i -3 do sv, fanatyk nie ginie jeżeli nie dotknie jakiejś formy terenu lub przeciwnik nie zdecyduje się na nim stanąć oddziałem(ale to dopiero w swojej turze)

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

wszysto jest w army boku

1. nie
2 przelatuje przez bohatera (bije go)i staje 1cal za nim, albo jeżeli wyżuciłeś wiecej na koćiach to lecisz tyle ile wyszuciłeś
3. kazdemu dostaje 1k6 ran s5 -3 do pancerza. trafienia są automatyczne a zranić musisz tormalnie

teraz pytanie odemnie... jak to jest jak fanol został juz wyrzucony... i np 2 tury puźniej nad tym fanatykiem coś przelatuje... to musi na nim wylądować i dostać rany, czy go omija??

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

A czy jak coś latającego przelatuje nad innym oddziałem to musi dojść CC? ;)

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

odpowiedź brzmi NIE :wink: :D

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

ale chodzi o to ze jest napisane ze jak coś sie zbliży do oddziałów z fanatykami na 8' to musi sie zatrzymać i jest napisane ze oddziały latające ląduje

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

wpierw napisałeś to
jak to jest jak fanol został juz wyrzucony... i np 2 tury puźniej nad tym fanatykiem coś przelatuje
ale chodzi o to ze jest napisane ze jak coś sie zbliży do oddziałów z fanatykami na 8' to musi sie zatrzymać i jest napisane ze oddziały latające ląduje
musi wylądować, jeżeli fanatycy nie zostali wypuszczeni jeszcze z oddziału

ODPOWIEDZ