Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Galeria Jankiela

Post autor: Jankiel »

a czemu nie dark eldarzy?
A po co mi dwie takie same armie? Nurglowcy są zajebistą odmianą i pod kątem malowania i gry (każdy chłop ma 5T, 3+ AS i 4+ warda - nie trzeba się martwić, że sostaną wystrzelani).
Poproszę o receptę na malowanie pancerzy nurglowych panów
Czarny podkład, bardzo porządny drybrush catachan green, na to krechy z catachan+camo green, krechy z camo green, krechy z camo green+rotting flesh, na to był wash brązowym inkiem z GW i w niektórych miejscach red ink lub purple ink.
Krechy nakładane analogicznie do normalnych rozjaśnień.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nurglowcy super. Podoba mi się kolorystyka i sposób malowania. Nie obrazisz się jeśli podchwyce ten motyw przy malowaniu moich WoCH? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Prosze bardzo
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A jaki kolor płaszczyka będzie pasował do tego nurglickiego malowania? Pytam w kontekście WoCH
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Lazur pisze:A jaki kolor płaszczyka będzie pasował do tego nurglickiego malowania? Pytam w kontekście WoCH
Komando khaki-> wash gryphonne sepia, później rozjaśniasz komando khaki do bleached bone
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Nurglowcy są zajebistą odmianą i pod kątem malowania i gry
No zgadza się, tylko trochę śmierdzą kupa. Zawsze widziałem w tobie dark elfa, stąd to zdziwienie :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

No, no...Super...mam 2 pytania - Ile czasu malujesz ? i Jak nazywa sie ten kolor (zielony) którego użyłeś do pomalowania Death Guard ?
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Milo pisze:i Jak nazywa sie ten kolor (zielony) którego użyłeś do pomalowania Death Guard ?
patrz pierwszy post na tej stronie

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Szczury Gilotymny - nie wykluczone, że do obejrzenia na jakimś turnieju w Wawie na żywo. Niestety sporo WIP (brak podstawek czy jakichś detali, ale musiałem się bardzo spieszyć, żeby oddać przed świętami i nie było kiedy robić porządnych fotek). Druga kwestia warta wspomnienia, to aparat - bardzo słabo widać, najbardziej żal mi plague priesta i bsb nad którymi spędziłem mnóstwo czasu, a praktycznie tego nie widać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Super. Tylko czemu Stormi mają brązowe futerko a nie czarne :( ? Niemniej czuję się zainspirowany :) Pzdr.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

swietna robota, szczegolnie podobaja mi sie szturmowcy i priest... ale...
Dzoooma pisze:czemu Stormi mają brązowe futerko a nie czarne ?
no wlasnie... :P

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

przyjemne dla oka te szczurki :)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Fajne freehandy na sztandarach ale mogłyby być ciut większe. Plague Priest rządzi ale widać, że albo ma ludzką gębę albo ucięty pyszczek. Ta druga opcja klimatyczna bo po to ma zakryta szczurza twarz szmatką ale... pod szmatką widać ludzkie rysy twarzy, które jeszcze zhighlightowałeś i wygląda jeszcze bardziej ludzko. Generalnie kapitalna robota
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Plague Priest rządzi ale widać, że albo ma ludzką gębę albo ucięty pyszczek
Plague Priest to konwersja Gilotyny. Też miałem odczucie, że zdecydowanie brak szczurzego pyszczka i nie było szans, żeby odpadł na skutek zarazy. Ale fajnie się go malowało.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Figurka kozacka mimo wszystko ale chyba placek greenstuffu na nos i usta załatwiłby sprawe
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Świetne prace, mnie najbardziej podobają się mnisi- bardzo fajny kolor szat.
Konwersja priesta ciekawa, ale efekt za mało szczurzy jak na mój gust.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

a mnie najbardziej intryguja zielone obwodki podstawek...
nie mow ze takie beda w efekcie finalnym :P
samo malowanie bardzo fajne

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

a mnie najbardziej intryguja zielone obwodki podstawek...
Gilotyna ma wszystkie podstawki we wszystkich swoich armiach takie same - to jest rzecz nie do ruszenia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jankiel pisze:
a mnie najbardziej intryguja zielone obwodki podstawek...
Gilotyna ma wszystkie podstawki we wszystkich swoich armiach takie same - to jest rzecz nie do ruszenia.
przemalowanie obwodek na scorched brown/chaos black nawet na 1000 figurek powinno zajac gora pare godzin ;)
sam mialem w armiach zielone obwodki przez cala V edycje ale z perspektywy czasu wydaje sie to mega kiczowate :evil: tymbardziej ze nawet na turniejach coraz rzadziej spotyka sie zielone blaty...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Prace świetne... jedyne co przykuło moją uwagę to to że okularki inżyniera na DW są zbyt... czyste? Takie mało skaveńskie :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ