"Myśl tfurcza" by Daw [up 26.09 - Fell-Baty+ WIPy]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: "Myśl tfurcza" by Daw [up 07.07 - Black Coach (WIP1)]

Post autor: Daw »

Wiesz... trochę wprawy... czasem regał się wystruga bo potrzebny lub co innego ;)
A tak na poważnie to kilka godzin się zastanawiałem co z czego zrobić, a i tak sporo czasu straciłem także kwestia mobilizacji ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

Jak pokażesz jakiś fajny sposób na kółka to ja skończę swojego ;p

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Czad. Mam nadzieję, że nie zdążysz skończyć, bo sama chcę coś wystawić w pmotm :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Browar pisze:Jak pokażesz jakiś fajny sposób na kółka to ja skończę swojego ;p
Hehe :) cały kształt mam tylko co do kółek to niestety ale nie zdradzę ;] - tutaj czai się sekret tego niewinnego szkieletu :p
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Kółka można przy tym na dwa sp;osoby zamontować: oś do podwozia, albo się ja przewiercić przez ścianki.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

bem pisze:Czad. Mam nadzieję, że nie zdążysz skończyć, bo sama chcę coś wystawić w pmotm :P
Ja też :D. Tanka :D.

Super ten powóz na razie. Tylko jakieś koniki fajne daj jeszcze ;). Ej no, ale daj jeszcze do tego powozu jakieś drzwi, z tyłu może?

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Hmm... Tedzio i Bem... nie podziękowałem Wam jeszcze za wsparcie ;)

Tedzio - zwróć uwage na szkice jakie robiłem pierwszego dnia. Wyjaśnią Twoje wątpliwości. Jeżeli nie, to patrz do momentu aż zobaczysz :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zapowiada się kozacko =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Grubo, lubię takie klimaty.
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4459
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Muszę przyznać, że z zainteresowaniem śledzę twoją pracę, szczególnie, że sam lubię budować pojazdy i póki co skrzętnie notuję twoje pomysły zamierzając wykorzystać je w przyszłości :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Niezły projekt. Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Zgadzam się, tez jestem bardzo ciekawy finału, zwłaszcza kół :>

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No klimat jak w Vampire Hunter D :)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Bizon pisze:Zgadzam się, tez jestem bardzo ciekawy finału, zwłaszcza kół :>
Po co koła, przecież to często lata ;)!

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

tedzio pisze:
bem pisze:Czad. Mam nadzieję, że nie zdążysz skończyć, bo sama chcę coś wystawić w pmotm :P
Ja też :D. Tanka :D.
Kurcze, już mam poślizg z wyznaczonym przeze mnie terminem niestety. Trafił mi się klient do sprzedania autka i musiałem trochę w nim podłubać i przygotować go na tip top. Dzisiaj podpisuję umowę więc pewnie w weekend trochę porobię, choć brak klimy w mieszkaniu daje się we znaki w taką pogodę #-o Ostatecznie przerzucić się na tryb nocny :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Witam po 2-miesięcznej przerwie. Niestety prace z BC mocno się przesunęły ale cały czas coś przy nim robię. Zbyt dużo figsów zakupiłem w ostatnim czasie i zaczęły się tury na 8ed co spowodowało, że Grave Guardów, Varga, Szkiele, Ghoule i inne ludki musiały zostać przygotowane do grania na turach i w między czasie coś tam robiłem przy Blacku - oto po krótce to co było robione i aktualny etap prac:

Pierwsze zdjęcia robione 26.07 także etap niewiele zmieniony od poprzedniego choć widać już zasłonki, gzyms i pare elementów z tyłu :)
Obrazek

Następnie kolejna porcja ludków dojechała i znów były mocne przerwy przeplatane wyjazdami raz na Wooda późnej do Sopotu na Bibe i w końcu Sierpień zamknąłem bez większych rewelacji nadrabiając trochę pracy w końcówce miesiąca ;) (30.08)
Obrazek

Po tygodniu zmagań widać, że troszeczkę się ruszyło, więcej czasu i też dzięki temu więcej pracy można ogarnąć choć momentami to już nie mogę patrzyć na ten dach który mi nie daje do tej pory spokoju :? Aktualizacja na dziś dzień (06.09):
Obrazek


Tradycyjnie zapraszam do komentowania oraz wystawiania uwag, które są dla mnie bardzo cenne. Chciałbym nadmienić, że poza wypełnianiem ubytków przy figsach to pierwsza taka grubsza rzecz przy której więcej green-stuffu niż jakiegokolwiek innego materiału.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2010, o 07:44 przez Daw, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ładnie sie zapowiada =D>
powodzenia
]arrrr

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fajna robota =D> Czekam na efekt końcowy, zapowiada się coraz lepiej.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Czekam na zakończenie projektu, zapowiada się naprawdę znakomicie.Zasłonki mogłyby być bardziej pofalowane, końcówki od strony "szoferki" zagięte do tyłu, nadałoby to modelowi dynamiki.Naturalnie to tylko sugestia :wink: .


ODPOWIEDZ