8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Murmandamus »

nie tylko twoja. Pozostają mi w zasadzie do kupienia te największe modele, dwa duże swiniaki , 2 canony i 2x3 kawalerii .
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no to coś koło tysiaka będzie ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

hooooooly fuck.. Ograzm, taki totalny. Te mamuty są tak w kosmos wyjechane ze brak mi słów.. Ogry zawsze były pro za modele ale te nowe... wow.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

!!!!!!!!
Genialne, ja to w Twoim malowaniu Goblin chcę zobaczyć... ten mount pod lorda, nowa scrapa, dzialo wszystko na wypasie i na w miarę sensownych podstawkach nawet z tego co widzę... na kawa tylko trochę z dupy.. ledwo te ogry na nich siedza
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
MichalW
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: MichalW »

Oby tylko to było w plastiku nie finecascie.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Gadałem wczoraj z właścicielem jednego sklepu który te wszystkie finecasty oglądał na zywo przy dostawach....
i to marudzenie jest mocno przesadzone... raz na kilkanaście kilkadziesiąt się trafi wybrak, ale ogarnięci sprzedawcy oglądają całą dostawe i uszkodzone odsyłają
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Stonehorn totalnie gniecie.
Kawaleria na szablozębnych nie urywa, wolałem Rhinox Cavalery, ale i tak niczego sobie, dużo świeżości :D
Gruba Berta słabizna, wygląda jak z Flinstone'ów.
Scrapa też systemu nie niszczy. W ogóle malutkie te Rhinoxy się zrobiły... wyglądają na jeszcze mniejsze, niż w poprzedniej edycji. Fajna opcja jedynie, że Scrapa i Gruba berta to ten sam zestaw, więc dużo bitsów zostanie.
Mamut ładny, ale za bardzo mi Mumakila przypomina (no i te odstające części uwielbiają się łamać).
No to po Lizakach, teraz ogry będą armią na kilku potworkach.
Super, że w końcu odświeżyli tę armię.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
MichalW
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: MichalW »

Jak oglądam te koty to mi się RRRrrrr przypomina, reszta jest spoko. Ale co jest ciekawe obejrzyjcie sobie rhinoxa z scraplaunchera i te koty (maja dziwne łapy, wyglądają jakby im można było dokleić łeb z rhinoxa) może będzie wybór.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

skłamałbym jesli bym powiedzial, że nie są zajebiste, jednak to nie sa figurki na kieszeń licealisty :(

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

zauważyliście, że Stonehorn i mamut to jeden model? to samo cielsko.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

zajebiste sprzedaje woch i kupuje to
Odlot figsy cudowne wręcz :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mi dla odmiany nie podoba się ani jeden model. Mamut i szablozębne wyglądają jak porośnięte futrem zergi, ogry ledwie się na nich mieszczą, scrapa i ta armata też dziwaczne. Jakaś kaszana IMO :? .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Super modele, i jeszcze lepsze malowanie. Chociaż faktycznie stonehorn to Ultralisk :mrgreen:

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Wracam z wypoczynku a tu taki odlot i radocha :mrgreen:

OGRomne wydatki na uzupełnienie armii się szykują :mrgreen:
Ciekawe ile śmieciaroarmatek i mamutów bedzie można wcisnać na standardowe punkty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

modele rewelacyjne, jedynie armata wydaje mi się lekko naciągana (konstrukcyjnie)
poza tym zazdroszczę Wam tych wszystkich bitsów, chyba tak bogatych GW nigdy nie wydało
o ile nowe potworki nawet mi pasują to mam obawy czy wymyślanie nowych stworzeń nie stanie się jakimś większym trendem. Z drugiej strony abominacja się jakoś wpasowała...
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

mam nadzieję że rozłożenie tych nowych modeli będzie następujące:
Śmieciarki, armaty oraz kawaleria w special,
Mamut w rare.

Obawiam się jednak że będzie:
śmieciarki special
mamut,aramta,jazda, rare.

Pytanie co się stanie z yeti,ołowmiotaczami, ludojadami, dżordżami, plewnym gigantem?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

kolejna przygarść plot prosto z warseera

LORDS:
- Tyrant
- Slaughtermaster
+2 special characters

HEROES:
- Butcher
- Hunter (Stonehorn mount option?)
- Bruiser
- fire wizard thingy
+2 special characters

CORE: Sparse compared to other races, trends in counts-towards-minimum core units (and total) -- SK: 4(6), BM: 4(5), OG: 7(??), TK: 5(5)
- Bulls
- Ironguts
- Gnoblar Fighters

SPECIAL: 6+ options is typical trend (SK: 6, BM: 6, OG: 10, TK: 8)
- Leadbelchers
- Yhetees
- Maneaters
- Sabertusk Riders
- Scrap Launcher thats RARE
- Stonehorn* speculation, may be rare RARE
-- Gnoblar Trappers are rumoured to not be in the new book (maybe an upgrade for Fighters?) - got that second bit right by the sound of it.

-Sabertusks packs

RARE:
- Gorger
- 'Mammox'
- Slavegiant
- Ironblaster
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Większość odpowedzi na te pytania znajdziej w pierwszym poście na warseerze
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

O ile rozłożenie ogólne może być, o tyle wolałbym aby jakiś oddział. hmm chociaż ołowiomiotacze byli w core. No bo w sumie jeśli znikną ograniczenia, to kto będzie myślał o bulsach? Tylko ironi będą się liczyć...troche smutno :) Dwa regony po 6 ironów, może jakiś gnoblarków 40 i reszte w zależności od siły scrap... jak będą takie jakie są (liczę dodatkowo na AP) to może 1-2 sie pojawią, albo ołowiomiotacze. Jeśli ta kawaleria będzie dobra tzn: m7,ws4,s4(5najlepiej),t,4,w3,a3+2, 3+save, top jakieś takie trójeczki do szybkiego flankowania się trafią (tudzież te paczki sabretusków o ile to prawda).
Rejry... jęsli będzie tu dżordż (niezmieniony), ludojady(jakieś polepszone), armata, mamox, stonehorn, gigant.... to na pewno zniknie w ogóle gigant. dżordż będzie na "o są punkty to wezmę", pytanie jak mocny będzie momox/stonehorn i ludojady.

Z innej beczki pytania: regiment kawalerii będzie, a czy tyrant/brusier siądą na kociaku? Zaczyna być ciekawie....jeśli regiment będzie miał s5 w walce to bardzo możliwe iż sam będę się nad tym zastanawiał........... w końcu 5 ran+kociak to kurde dużo...
Co z hunterem... opcja na kociaku plus kociaki moze byc bardzo ciekawa.

No i czy w ogóle bedzie warto brać tyranta na stonehornie?:D To gruba świnia będzie...

Mam nadzieję że nie zrobią z mamoxa rydwanu który do tyłu bic nie będzie mógł :)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Figsy na mega wypasie - cieszę się, że już jedną scrapę mam i do tego pozostaje mi kupienie nowych wzorów :) Zapowiadają się ogromne wydatki dodając jeszcze nowości do VC... ech... jak ja kasowo to przetrzymam? :shock:
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ