Pre Silesian 2800 Vanaheim Kraków 8.09.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Pre Silesian 2800 Vanaheim Kraków 8.09.12

Post autor: Sevi »

Wybiera się Dibo który bardzo chce jechać, i mam nadzieję że pojedzie Catafractus :)

Z graczy z 'naszego' środowiska pojedzie napewno Fluff, Gremlin, Garg

Nakręcamy się wzajemnie :)

Fajnie byłoby gdyby Bochnia pojechała ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Sevi pisze:Wybiera się Dibo który bardzo chce jechać, i mam nadzieję że pojedzie Catafractus :)
Również się wybieram.

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1654
Lokalizacja: Analbis Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Dopuszczacie Fozzrik's Folding Fortress ? Jeżeli tak to ile pięter max ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

c4h10 pisze:Również się wybieram.
W takim razie szykuje się spora reprezentacja małopolski, bo jak znam życie to stary Legion też się pojawi ;)
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Oby nam miejsc nie zabrakło :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Danrakh pisze:
c4h10 pisze:Również się wybieram.
W takim razie szykuje się spora reprezentacja małopolski, bo jak znam życie to stary Legion też się pojawi ;)
tak, na tą chwile oba Paraszczaki, Stone i ja planujemy jechac.
+ nie wiem do którego Legionu zalicza sie Fluffy ? jak ja odpuszczałem warhammera to Fluffiego jeszcze z nami nie bylo, ale pozniej rzeczy sie zmienialy.
Zapraszamy na nasz klubowy profil: klik!

Oraz na profil Warhammer w Krakowie: klik!

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Zaskoczony jestem tymi DoW, pewnie nie wszyscy wiedzą ale to miała być moja pierwsza armia. BA! Od grania Psami 4 lata temu dzieliło mnie tylko 1 kliknięcie na Allegro. Coś mnie powstrzymało i jednak zacząłem od Kózek :twisted:
Nawet "w obecnych czasach" moim marzeniem jest pełny klocuszek Riccos-ów i odział Kuszników za pawężami.
Ahhhh <wzdycha>
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dibo pisze:Zaskoczony jestem tymi DoW, pewnie nie wszyscy wiedzą ale to miała być moja pierwsza armia. BA! Od grania Psami 4 lata temu dzieliło mnie tylko 1 kliknięcie na Allegro. Coś mnie powstrzymało i jednak zacząłem od Kózek :twisted:
Nawet "w obecnych czasach" moim marzeniem jest pełny klocuszek Riccos-ów i odział Kuszników za pawężami.
Ahhhh <wzdycha>

a ja mam te wszystkie figurki :) chyba Undead też ma :)...teraz będę rządził! Przygotujcie czerwone dywaniki i pastę do butów !
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Leoh pisze:
Danrakh pisze:
c4h10 pisze:Również się wybieram.
W takim razie szykuje się spora reprezentacja małopolski, bo jak znam życie to stary Legion też się pojawi ;)
tak, na tą chwile oba Paraszczaki, Stone i ja planujemy jechac.
+ nie wiem do którego Legionu zalicza sie Fluffy ? jak ja odpuszczałem warhammera to Fluffiego jeszcze z nami nie bylo, ale pozniej rzeczy sie zmienialy.

Flufy nigdy do nas nie dołączył :) Jest wasz zabierajcie go ! Nawet wam dopłacimy:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze: Flufy nigdy do nas nie dołączył :) Jest wasz zabierajcie go ! Nawet wam dopłacimy:)
Wiesz tego to ty sie nigdy nie dowiesz czy dołączył czy nie. Ja ponoc byłem w starym Legionie o czym dowiedziaem sie pare miesięcy temu :D

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

^Karpiu^ pisze:
PiotrB pisze: Flufy nigdy do nas nie dołączył :) Jest wasz zabierajcie go ! Nawet wam dopłacimy:)
Wiesz tego to ty sie nigdy nie dowiesz czy dołączył czy nie. Ja ponoc byłem w starym Legionie o czym dowiedziaem sie pare miesięcy temu :D
od kogo sie dowiedziales :) ?

Fluffy, czyli kolejny aktywny gracz w Legionie! z ogromnym doswiadczeniem i jeszcze wieksza kolekcja pomalowanych modeli ! :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

weźcie go ze sobą na jakiś wyjazd - POLECAM - niezapomniane przeżycie :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

c4h10 pisze: Również się wybieram.
Fajnie :)

Śpisz z nami? :*
Wisła Kraków.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Leoh pisze: Fluffy, czyli kolejny aktywny gracz w Legionie! z ogromnym doswiadczeniem i jeszcze wieksza kolekcja pomalowanych modeli ! :)
Sporo graczy w lidze ma wpisany stary Legion, i fajnie :) Przynajmniej coś sie działo, jak stary beton murszał w garażu.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Tak z innej beczki, wybiera się ktoś do Gnoma 16tego?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no ja pojadę...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Ja niestety odpadam, zmieniła mi się data wyjazdu do Krakowa :cry:

Proszę o wypisanie :(

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Może się wybiorę ale termin jest dla mnie słaby, bo moja Dziewczyna ma wtedy urodziny :P

Buniek - szkoda że do nas nie wpadniesz..

Aktualka w zapisach!
Wisła Kraków.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Też żałuję, ale niestety, siła wyższa :(

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

[quote="Sevi"]Done. Gramy:
1. Down Attack
2. Meeting bez rezerw
3. B&G z liczeniem arenowym

/quote]

B&G prosze suatwic jako scenariusz 1 badz 2gi. Inaczej standardowo przesz głupote wypatrzycie wyniki :) - jak to miało miejsce ostatnio przy takim ułożeniu ;d
xYz

ODPOWIEDZ