ETC 2015 | Army Restrictions - finalne, pierwszy post

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC 2015 | Army Restrictions - 1. post up 04.02.2015

Post autor: swieta_barbara »

Myślę, że to będzie rok szczura.
Jebaj ten WoC Młody, ewentualnie weźcie Przemcia i zabieraj myszony.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Crusader pisze:Moje armie akurat mają sporo wariacji możliwych. Ogólnie to chyba jest większy wybór niż poprzednio i właśnie większa różnorodność rozp.
pozdro
Kanadian czepia się WoCHu bo siekneli go dośc ostro. Ale dalej da się coś uskładać
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie sądzę, myślę że w WoCu będą wszystkie rozpy na jedno kopyto: cory + bohaterowie, ew. shrine.
Wsadzili tam już tyle cięć, że nie ma praktycznie miejsca na kreatywność.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dalej mozesz pokombinwoac w tych herosach - WoCH i tak na nich stał. ale ciecia chyba mocniejsze nzi rok temu w sumie wyszly :P moze to rozluźnią (chocby stubborn dajacy alternatywy dla DP)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Shagothy w ogóle nie są obcięte, skandal!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Crusader pisze:Shagothy w ogóle nie są obcięte, skandal!
Nikt jeszcze nie rozkminiał Kholeka... :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Poczytałem sobie Lizakowych speców i nie wierze, że Lord Kroak to 2 choicy :D :D :D imho dla zachęty powinien wręcz nie zabierać ani jednego :D ma jeden średni czar, w którym jedyny sensowny zasięg ma trudność 24+
No i rozumiem, że jak ma unbreakable to może tylko do TG dołączać?
pozdro

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@kudłaty

Czy Malekith w DE jest zawsze za 2 choice czy należy doliczyć +1 za mounted ? W poprzednim drafcie było to jasno zaznaczone. W obecnym taki zapis się nie pojawił.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

a miało być mniej niż rok temu, przejrzyste i lekkie cięcia, trafiające tylko w najmocniejsze kombosy. a jest z draftu na draft więcej linijek tekstu... szkoda, bo draft 1 był obiecujący.

w we cięte jest strzelanie, rozumiem, do 60 modeli, da się to spokojnie zrobić, ale dodatkowo bardzo cięta jest jedyna grywalna jednostka niestrzelająca jaką są wildzi. strasznie zawęzi to pole do popisu przy rozpiskach.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Jakieś zmiany w compie HE? Na kom nie moge otworzyc pliku z dropboxa;/
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Evazan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132

Post autor: Evazan »

-Qc- pisze:Dalej mozesz pokombinwoac w tych herosach - WoCH i tak na nich stał. ale ciecia chyba mocniejsze nzi rok temu w sumie wyszly :P moze to rozluźnią (chocby stubborn dajacy alternatywy dla DP)
Juz chyba nie bardzo. Teraz nawet blasted jest pocięty, a pierwszy raz grany cos od wyjscia podręcznika. Mam wrażenie ze ten comp ścina cokolwiek jest nowego brane w wyniku poprzednich ciec. DP pocięli to chodziły rydwany i herosi, teraz ich pocięli to zostalo malo co.

kolejne dwie iteracje i będzie mozna grac tylko na dragon ograch jednej piątce maruderow konnych a reszta w pieskach i marudach z buta ale tylko pod warunkiem ze kazdy oddzial ma innego marka i iny zestaw broni.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Wystawiłem chyba najbardziej combatowe We w Krakowie a i tak nie mieszczę sie w limicie pestek przez warhawki i sisters of thorns :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie martw się - za to nie poluzowali sisterek wiec nie będziesz musiał szukać punktów na wayow:-)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Ja muszę teraz tych pierwszych wyjebac

A w twojej wystarczy wywalić wildow i dać uwaga co więcej strzałek...
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Racja ale wildzi są potrzebni więc to wcale nie jest taki dobry deal.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

@he brak zmian.

@woch ta armia po 50% na heros/lord i co równie istotne nowych mapkach jest mocna. Ma tonę restrykcji bo tam wszystko jest mocne, rozważaliśmy danie jej ujemnych punktów, ale to jeszcze bardziej wpycha tą rozpę w wymaksowane opcje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@HE
Star Dragon czy BoH to rzeczy które mogłyby być skompowane, szczególnie patrząc na to co jest kompowane w innych armiach.

@WE
kompowanie łuczników, przy jednoczesnym kompowaniu opcji CC pcha tą armię w kierunku papier/nożyce...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tombo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tombo »

oj biada temu Imperium, serio Franz za 2pkt? W zasadzie demisie, korona, Franz i... koniec punktów. 0 dział :)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Laik pisze:@HE
Star Dragon czy BoH to rzeczy które mogłyby być skompowane, szczególnie patrząc na to co jest kompowane w innych armiach.
Specjalysta się znalazł.

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

Furion pisze:
Laik pisze:@HE
Star Dragon czy BoH to rzeczy które mogłyby być skompowane, szczególnie patrząc na to co jest kompowane w innych armiach.
Specjalysta się znalazł.

Akurat tutaj, ciężko się nie zgodzić z laikiem, jest to mocny build. Osobiście nie jestem przekonany do compa na smoku, bo mimo wszystko są armaty które fajnie to zabijają, ale BOH już powinno być compowane, szczególnie gdy compuje się bardziej lajtowe rzeczy, np konia dla magiczki DE.
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

ODPOWIEDZ