Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Skarabek99
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Łódź/Kruszów

Re: Nowe HE - 8 ed.

Post autor: Skarabek99 »

Ale będzie czadowo :mrgreen: Tera trzeba tylko czekać :(
Armie:
TK - 3500 pkt

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Nie wszyscy maja MC orki ich nie dostali a TK to jeszcze nie moc nastepnych. Ciekawe jakie to bedzie mialo podstawke. Budowa AB na feniksach to nie jest nic strasznego.

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

PSz pisze:Nie wszyscy maja MC orki ich nie dostali a TK to jeszcze nie moc nastepnych. Ciekawe jakie to bedzie mialo podstawke. Budowa AB na feniksach to nie jest nic strasznego.
+1
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Eltharion nie rób syfu, to nie nasze forum klubowe, gdzie możesz sobie pozwolić na takie gadki ;)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2013, o 17:25 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:Mi tam się bardzo podobają. A czy nowe figurki nie mają duszy? Może i nie ale są przynajmniej duzo ładniejsze od starych:
https://picasaweb.google.com/1105073726 ... 8830526802
chyba bylismy na innych warhammerach wyhowywani ;)
Dlatego Cię rozumiem ;)

Ale pomimo, że te nowsze figurki są oki i to w zasadzie każda ale brakuje im tego czegoś, tego błysku jak miały stre figsy, każda stara była piekna.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Kosa pisze:
Mistrz Miecza Hoetha pisze:Mi tam się bardzo podobają. A czy nowe figurki nie mają duszy? Może i nie ale są przynajmniej duzo ładniejsze od starych:
https://picasaweb.google.com/1105073726 ... 8830526802
chyba bylismy na innych warhammerach wyhowywani ;)
Dlatego Cię rozumiem ;)

Ale pomimo, że te nowsze figurki są oki i to w zasadzie każda ale brakuje im tego czegoś, tego błysku jak miały stre figsy, każda stara była piekna.
Mi się stare figsy nie zbyt podobają, z wyjątkiem niektórych z 6edycji, ale każdy ma inny gust :wink:
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Nie znasz się :p

<no ofence ;]>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

cobra651 pisze:

Co do PG, to jak mówiłem parę lat temu, że dożyję momentu w którym będzie się na nich grać, to pewni ludzie grający HE, stwierdzili że nie mam racji i to fluffowe pierdzenie, a teraz widzę, iż ta zapomniana przez wielu jednostka widocznie wraca do łask i nagle wszyscy ich kochają. Dobre, nie ma jak być hipokrytą :lol2:
Hipokryta ? naprzyklad ja ? ja juz za 6 ED kupilem 5ED PG i mialem ogromna ochote zagrac na nich, zawsze uwazalem ze to mega klimat i mogli by zrobic duzo duzo wiecej.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wystawianie mocnych jednostek to hipokryzja? Chyba coś wam się pomyliło. Zawsze wystawiam najlepsze jednostki i gdzieś mam fluffowe pierdzenie. Jeśli PG będą mocni, to będę na nich grał, a jak nie, to ich oleję.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

faj3r
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń

Post autor: faj3r »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:
Ready pisze:Fragment okładki naszego nowego RB ;)

http://img96.imageshack.us/img96/8821/7 ... 987625.jpg
Zajebiste do potęgi etnej!!!
PS:Oczywiście jeśli to nie jest fausz. Ale wątpię bo tego arta nigdy nie widziałem.
żeby nie wyjść na marudę i krytykanta, to powiem, że moim zdaniem art jest mega. Tak powinny wyglądać High Elves.
Dumni, wysocy, starożytni wojownicy o urodzie młodzieńca, a z setką na karku i sercu wypranym z emocji i strachu. Widzieli już wszystko, walczyli z każdym,
są gotowi stanąć w każdej, nawet nierównej walce.
Kroczący dumnie na czele nieprzebranych legionów w lśniących zbrojach lub jadący na rumakach najczystszej krwi...
...a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
KUPIĘ: Bitsy (głównie kusze i bicze) od Dark Elves
--
"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
mój blog: Sand and Glue

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

faj3r pisze: ...a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
Nie na gołębiach, tylko feniksach zrodzonych z ognia (bądź lodu) i nie długoletniego pupilka tylko krwiożerczego lwa który zagrażał społeczności Ulthuanu.
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

faj3r pisze: Dumni, wysocy, starożytni wojownicy o urodzie młodzieńca, a z setką na karku i sercu wypranym z emocji i strachu. Widzieli już wszystko, walczyli z każdym,
są gotowi stanąć w każdej, nawet nierównej walce.
Kroczący dumnie na czele nieprzebranych legionów w lśniących zbrojach lub jadący na rumakach najczystszej krwi...
...a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
Obrazek
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Relosu pisze:
cobra651 pisze:

Co do PG, to jak mówiłem parę lat temu, że dożyję momentu w którym będzie się na nich grać, to pewni ludzie grający HE, stwierdzili że nie mam racji i to fluffowe pierdzenie, a teraz widzę, iż ta zapomniana przez wielu jednostka widocznie wraca do łask i nagle wszyscy ich kochają. Dobre, nie ma jak być hipokrytą :lol2:
Hipokryta ? naprzyklad ja ? ja juz za 6 ED kupilem 5ED PG i mialem ogromna ochote zagrac na nich, zawsze uwazalem ze to mega klimat i mogli by zrobic duzo duzo wiecej.
A czy ja mówiłem o Tobie, co że się tak uniosłeś, nawet się nie znamy osobiście? Mówiłem o znajomych (ci wiedzą o co chodzi), którym pokazałem ostatnio zdjęcia i newsy na temat HE i nagle zaczęli kminy właśnie na PG, z których się śmiali jak nimi grałem w 7 i w początkach 8, dlatego też powiedziałem im to w twarz jak napisałem to na forum.

Andrzej przecież nie ma jednostki HE, której nie testowałeś z tego co pamiętam, pamiętam czasy jak grałeś PG i całkiem ci to wychodziło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

faj3r pisze:żeby nie wyjść na marudę i krytykanta, to powiem, że moim zdaniem art jest mega. Tak powinny wyglądać High Elves.Dumni, wysocy, starożytni wojownicy o urodzie młodzieńca, a z setką na karku i sercu wypranym z emocji i strachu. Widzieli już wszystko, walczyli z każdym,są gotowi stanąć w każdej, nawet nierównej walce.Kroczący dumnie na czele nieprzebranych legionów w lśniących zbrojach lub jadący na rumakach najczystszej krwi......a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
W core'ach masz same nie-baśniowe stwory. Elfy z łukami, elfy na rydwanach, elfy na koniach. Standardzik. W Rare'ach masz z baśniowych rzeczy tylko feniksy, bo smoczura nie liczę. W specialach Drake Princeski. I to tyle ze stworów.

Całkiem spoko to wychodzi w praktyce. Dalej czuć, że to elfy + dodatki, a nie dodatki + elfy.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Andrzej pisze:
faj3r pisze: Dumni, wysocy, starożytni wojownicy o urodzie młodzieńca, a z setką na karku i sercu wypranym z emocji i strachu. Widzieli już wszystko, walczyli z każdym,
są gotowi stanąć w każdej, nawet nierównej walce.
Kroczący dumnie na czele nieprzebranych legionów w lśniących zbrojach lub jadący na rumakach najczystszej krwi...
...a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
Obrazek
No i tu się mylisz ;) Zasadnicza różnica w podejściu: klimat vs powergaming. Let it be either way.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Co do PG, to jak mówiłem parę lat temu, że dożyję momentu w którym będzie się na nich grać, to pewni ludzie grający HE, stwierdzili że nie mam racji i to fluffowe pierdzenie, a teraz widzę, iż ta zapomniana przez wielu jednostka widocznie wraca do łask i nagle wszyscy ich kochają. Dobre, nie ma jak być hipokrytą.
Muszę powiedzieć, że trochę cię rozumiem, ale jak samemu testowałem Straż Feniksa na zasadach 8 edycji, bo według mnie są to najładniejsze modele piechoty jakie GW wydało, to jakoś zniechęcili mnie do wystawiania ich na stół, gdy zostali wyrżnięci przez Nocne Gobliny :roll:

Na prawdę mam nadzieję, że staną się mocniejsi, bo uwielbiam ich [-o<
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Trochę nie rozumiem opozycji wobec nowych figurek. Ważne, że są, nie trzeba ich będzie przecież wystawiać skoro są tak szpetne. Poza tym, istnieje wachlarz firm alternatywnych sprzedających małe modele smoków , na których można podrzucić jeźdźców, więc upragniony drejk gotowy. Do tej pory przecież brakowało jednostki która mogłaby pełnić taką funkcję, i dlatego konwersje się raczej nie pojawiały, a teraz jest, i z tego przede wszystkim trzeba się cieszyć. Moim zdaniem same figsy nie są takie złe, warto by się im lepiej przyjrzeć, albo może po prostu pomalować je na zwykłe orły? Trochę bardziej martwią mnie kwestie praktyczne, jak to przynieść na turniej i przesunąć po stole.

Latającego rydwanu prawie nie widać, ocenić efekt więc trudno. Fajnie że lata, fajnie że strzela. Może koncepcja partyzancka przełożona na nowy AB obroni się na stole.

W kwestii zgadywania zasad i kolejnych plotek, Furion przedstawia sprawy w sposób, jakby nowego AB miał na kolanach. To jest możliwe?

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

cobra651 pisze:
Relosu pisze:
cobra651 pisze:

Co do PG, to jak mówiłem parę lat temu, że dożyję momentu w którym będzie się na nich grać, to pewni ludzie grający HE, stwierdzili że nie mam racji i to fluffowe pierdzenie, a teraz widzę, iż ta zapomniana przez wielu jednostka widocznie wraca do łask i nagle wszyscy ich kochają. Dobre, nie ma jak być hipokrytą :lol2:
Hipokryta ? naprzyklad ja ? ja juz za 6 ED kupilem 5ED PG i mialem ogromna ochote zagrac na nich, zawsze uwazalem ze to mega klimat i mogli by zrobic duzo duzo wiecej.
A czy ja mówiłem o Tobie, co że się tak uniosłeś, nawet się nie znamy osobiście? Mówiłem o znajomych (ci wiedzą o co chodzi), którym pokazałem ostatnio zdjęcia i newsy na temat HE i nagle zaczęli kminy właśnie na PG, z których się śmiali jak nimi grałem w 7 i w początkach 8, dlatego też powiedziałem im to w twarz jak napisałem to na forum.

Andrzej przecież nie ma jednostki HE, której nie testowałeś z tego co pamiętam, pamiętam czasy jak grałeś PG i całkiem ci to wychodziło.
sluchaj misiu jak masz ochote tak pisac tylko o kolegach to napisz "no a moi koledzy to to i to" albo bezposrednio do nich, bo piszac tutaj do ogolu, zwracasz sie do kazdego z nas, miedzy innymi mnie... a jezeli kazde jakies drobne spory chcesz konczyc"ale sie przeciez nawet nie znamy osobiscie" to przestan pisac na forum ogolonopolskim bo inaczej to sie mija z celem...
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Belaner7 pisze: W kwestii zgadywania zasad i kolejnych plotek, Furion przedstawia sprawy w sposób, jakby nowego AB miał na kolanach. To jest możliwe?

dokładnie tak to mówi... rzeczywiście zastanawiające :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Pretor pisze:
Andrzej pisze:
faj3r pisze: Dumni, wysocy, starożytni wojownicy o urodzie młodzieńca, a z setką na karku i sercu wypranym z emocji i strachu. Widzieli już wszystko, walczyli z każdym,
są gotowi stanąć w każdej, nawet nierównej walce.
Kroczący dumnie na czele nieprzebranych legionów w lśniących zbrojach lub jadący na rumakach najczystszej krwi...
...a nie jacyś poganiacze bestii, lecący na płonących gołębiach, albo niańczący przerośnięte koty i ubierający się we wdzianka z ogonem swego długoletniego pupilka.
Obrazek
No i tu się mylisz ;) Zasadnicza różnica w podejściu: klimat vs powergaming. Let it be either way.
Andrzej ma rację. Poza tym to jest fałszywa dychotomia- jedno nie wyklucza drugiego. Ja się cieszę, że GW wreszcie coś ruszyło w naszym temacie. To nasz 5 armybook od 4 edycji. W tym czasie dostaliśmy 2 nowe jednostki. Bieda. Poza tym mam wrażenie, że niektórzy to generalnie jedyny fantastyczny element jaki dopuszczają to szpiczaste uszy :wink: Reszty nie ma prawa być bo jest z definicji głupia i nie pasuje. Może czas się na historicale przerzucić? Tam nie ma potworów, a i legiony się znajdą.

ODPOWIEDZ