Lubelski Koziołek - MASTER w Lublinie 14-15. 03. 2009.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hyh? no ładne rzeczy, będzie flejmik z tego do 50 strony albo nie śmierdzą mi pachy...

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

hehe
to Cie dopiero wyruchal na ponad 600 pkt.
i to jeszcze nie oficjalnie, bo w koncu dopiero pozniej sie dowiedziales!!

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Flame! Flame! Flame!

I gołe klaty :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ban dla jasia na pół roku z ligii :D

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Shino pisze:
Nie kumam tylko po co są pytania w stylu
bo lubie cie wkurwiac ;)

a prosba do gentlemenow: jakby kiedys jeszcze przyjezdzal Wendell na turniej gdzie robie test wiedzy to dajcie znac bo bedzie dla niego cos trzeba po angielsku przygotowac i zamienic jakos pytanie podaj angielski/polski odpowiednik ""

;)
Oki, ale prawdę mówiąc Wendellnie narzekał na to że test był po polsku tylko na pytania o polskie nazwy :D

Poza tym z testu miał tylko 1 punkt mniej ode mnie :)

A po trzecie uważam, że tak powinien wyglądać test wiedzy. Pytania ze światka batlowego też są jak najbardziej ok.

W ogóle więcej pytań jak o te księżyce - z bardzo ogólnej wiedzy o świecie a nie koniecznie co do jakiejś armii - ja jeszcze nigdy nie przeczytałem AB do Lizardmenów, i nie zrobię tego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Oki, ale prawdę mówiąc Wendellnie narzekał na to że test był po polsku tylko na pytania o polskie nazwy Very Happy
wlasnie o to byl problem :) nie wiedzialem jak mu to ocenic :)

koniec koncow uznalem, ze jedynym wyjsciem zaliczylem mu oba punkty bo uznalem, ze jakby tlumaczyc test to by dostal od razu odpowiedzi w tyhc pytaniach :) niemniej chcialbym na nastepny raz uniknac czegos takiego :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Undead84 pisze:
Wiesz Jasiu...teraz już wiem dlaczego po naszej bitwie byłes taki wyrywny do zgłaszania wyników...fajnie jak sie nie wygrywa maska ale przy stoliku sędziowskim zgłaszasz 20 - 0...nieładnie...normalnie to dał bym ci w pysk za coś takiego ale ze mam to w głębokim poważaniu to sobie odpuszcze...;]

Tak w ramach sprostowania...wynik zakończył sie owszem zwycięstwem dla ciebie i Karabina...(tak tak bo grałem nie z jednym tylko z dwoma przeciwnikami ale że było śmiesznie to nie miałem nic przeciwko a pozatym nie gralismy o złote gacie jak to mawia M.Paraszczak)...ale nie ZROBILIŚCIE maski tylko jakies niewiem okolo 16 - 4...coprawda nie duża różnica ale jednak...i jak zgłosiłeś przy stoliku 20 - 0 to żal mi ciebie...no chyba ze na forum chciałeś sie pochwalić jaki z ciebie genialny generał....;]

Co ty gadasz ? zgłosiłem punkty małe tak jak zapisaliśmy je może nie było 20:0 ale było coś koło 18:2 raczej niż 16:4 :) już nie pamiętam dokładnie .. ale pamiętam że straciłem silverów połowe lionków i połowe pedał gwardii oraz orełka a to jakieś maks 300 pkt , zdjąłęm Ci gienka sztandary cwiartki i zostawiłem jeden kloc gobasów z magiem czariota i chukke na stole, jeśli jest inaczej to wyprowadź mnie z błędu.

nie wkurzaj się tak luz nikogo nie zwałowałem i nie miałem zamiaru nie ma dla mnie znaczenie różnica między miejscem 25 a 35 and so .

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

nie ma znaczenia?, nie było by white dwarfa :D hehehe

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Nie no Jasiu nie wkurzam sie naprawde....w koncu nie graliśmy na 1 stole...chodziło mi o sam fakt....ok...skoro mówisz ze zgłosiłeś tak jak było to ok....poprostu na forum zaokrągliłeś sobie do 20 - 0 (rozumiem cie 20 - 0 zawsze wygląda lepiej niz 18 - 2 czy 16 - 4)... :D :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

no mea culpa : ) trochę podkolorowywałem widocznie , ale na przyszłość najpierw sprawdź arkusz z punktami a potem wysuwaj oskarżenia ; )


pzdr

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

a Ty na przyszłośc nie koloryzuj w raporcie, bo jest gówno warty taki podkolorowany... jak rzygi po sałatce warzywnej... :twisted:

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Shino pisze:
Oki, ale prawdę mówiąc Wendellnie narzekał na to że test był po polsku tylko na pytania o polskie nazwy Very Happy
wlasnie o to byl problem :) nie wiedzialem jak mu to ocenic :)

koniec koncow uznalem, ze jedynym wyjsciem zaliczylem mu oba punkty bo uznalem, ze jakby tlumaczyc test to by dostal od razu odpowiedzi w tyhc pytaniach :) niemniej chcialbym na nastepny raz uniknac czegos takiego :)


ale on umie po polsku, siedzi tu już ładne pare lat, on tylko udaje, że nie umie, bo tak mu wygodniej :wink:

niby po angielsku, ale jak sobie powiesz pod nosem "palant", to zrozumie :wink:

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

hehe, wedlug mnie to i suplowi pachy smierdza i flejm powienien byc do 50 strony, tak w zasadzie wypada ;) :twisted:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

no jesli nie bedzie 50 stron to mozemy uznac mastera za nieudanego :p

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

to chyba tylko formalnosc...
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Art
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Art »

Supeł jak leciały wasze zwrotki do będę brał cie w aucie. To co sobie przerobiliście :?:

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

a co to ja widze? nowe zwrotki do hymnu MORII?? ulala, musze je poznac !
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zapłaciłem w bibliotece 13zł kary!
&
Jasiu to znany wałkarz.

7 zł za takie małe kiełbaski w barku to jednak zdzierstwo, czyżby kryzys najpierw dotarł do Lublina?
Obrazek

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

nie poznasz ich :p nigdy!!

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Kalesoner pisze:Zapłaciłem w bibliotece 13zł kary!
&
Jasiu to znany wałkarz.

7 zł za takie małe kiełbaski w barku to jednak zdzierstwo, czyżby kryzys najpierw dotarł do Lublina?
dlatego nikt ich nie kupował tylko Ty!

a te zwrotki to nie my wymyśliliśmy tylko Wuwunio:

http://www.youtube.com/watch?v=Hx7FAOD_-Wc

ODPOWIEDZ