Ancient Treeman.

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Ancient Treeman.

Post autor: Dzidzia »

Może zacznę cytatem z polskiego AB do zdrewniałych.

"Leśne licho wybiera się w ten sam sposób w jaki wybiera się magiczne przedmioty i wlicza się ich wartosć punktową do limitu, który przysługuje postaci z tytułu wyboru magicznych przedmiotów. Przykładowo nie możesz mieć w armi dwóch modeli z Zabójczymi Złośliwcami. Co więcej, jedna Postać może wybrać tylko jedno licho z poniższej listy. Inaczej sprawa się ma w przypadku Prastarych Drzewców i Leśnych Zjaw, gdyż mogą one wybrać dowolną liczbę leśnego Licha w ramach przysługujących im limitó (odpowiednio 100 lub 50 pkt.)"

I mam pytanie: Czy to oznacza że mogę mieć w jednej armii na leśnej zjawie i anciencie takiego samego duszka np. siateczki? A na jednym anciencie 4x snajperskie duszki???

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Chodzi o to że super treeman może mieć nawet 4 różne spitesy zamiast jednego, jak mają elfy. Ten zapis nie zezwala na powtarzanie ich tylko odnosi się do tego zdania:

"Co więcej, jedna Postać może wybrać tylko jedno licho z poniższej listy. "

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

wystarczy zapisek, że wybiera się jak magiczne przedmioty - czyli imo nie mogą się dublować tak jak gifty na różnych demonach.

różnica między normalnymi herosami a Ancientem i Branchwraithką jest taka, że mogę brać więcej niż 1 Spite.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

dzięki wielki za odpowiedź :D

To w takim razie ancient odchodzi na półeczkę :P żart będę go nadal używać, po prostu spytałęm się bo przeglądając ab zdrewniałych naa coś takiego się natknąłem i chciałem się upewnić jak się to dokłądnie interpretuje.

ODPOWIEDZ