Bitwa 32 000 na stronę, kilka zdjęć

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Bitwa 32 000 na stronę, kilka zdjęć

Post autor: Kaleth »

Hej,

Trochę się zdziwiłem zachwytem nad bitwą na 6999 (i wcale nie chcę tu się chwalić, że mam od groma figurek) i postanowiłem pokazać jak wygląda, moim zdaniem, prawdziwa bitwa.

Dlaczego tak uważam?? Ponieważ bitwy na 5000 gram z biegu, stąd moje zdziwienie.

Skład był następujący:
VC - 13 000
DE - 19 000
vs
Dwarf#1 - 11 000
Dwarf#2 - 14 000
Slayers of Karak-Kadrin - 7 000

Rozpiski są za duże żeby je tu umieścić i powiem szczerze nie wiem czy znajdę czas żeby zrobić chociaż spis mojej armii (DE), ale postaram się.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 sie 2008, o 14:11 przez Kaleth, łącznie zmieniany 1 raz.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3144
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Nie wątpię że świetnie się grało ale przybliż nam to proszę bardziej. Dosłownie (zdjęcia są za małe) i w przenośni (opisu brak) ;-)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Kaleth pisze:
Rozpiski są za duże żeby je tu umieścić i powiem szczerze nie wiem czy znajdę czas żeby zrobić chociaż spis mojej armii (DE), ale postaram się.
A tam za duże w poście zmieści się chyba sporo, nie :roll: . Zapodaj rozpiski bo wygląda to na fajną bitwę.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Umieściłem zdjęcia gdzie indziej i je pomniejszyłem to teraz będzie przyjemniejsze w odbiorze :).

A więc, tego typu duże bitwy odbywają się w moim gronie cyklicznie, za każdym razem zwiększamy limit punktowy (poza Siege, którego graliśmy na mniej punktów 24 000 : 12 000).

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić przeciwko naszym odwiecznym wrogom nasze nowe army booki (DE i VC) i powiem, że sprawdziły się one przyzwoicie.

Kapitalnym dopakiem do walczącej piechoty DE są assassyni. Zwiększają sprawność bojową tegoż oddziału wprost niesamowicie i te regimenty są w stanie dzięku temu utrzymać się nawet bedąc zaszarżowanymi.

COB w liczbie dwóch spisał się również genialnie umożliwiając Black Guardom zabicie White Dwarfa (dałem im KB).

Nie miałem okazji sprawdzić invert warda i Black Amuletu, gdyż wróg nie miał okazji ich atakowac ;) (pomijam fakt, że jeden gość nie walczył wogóle :P).

Bolce jak to bolce są super, szczególnie w sile 16 wspomagane 9 działami DoW.

Hydry pokazały minerom gdzie raki zimują zdejmując połowę każdego oddziału jednym zionięciem :).

Lokhir jest ciekawym bohaterem, któremu udało się wyciągnąć 10 ataków, co mnie wielce zdziwiło :P.

Ciężko jest mi coś składnie i chronologicznie o bitwie powiedzieć gdyż graliśmy ją od piątku od 14:00 (rozstawianie) do niedzieli 16:00 (spakowanie).

Powiem tylko że jest to świetna zabawa, która sprawia, że w twarz się śmieję ludziom mówiącym "mojego oddziału 7 Sword Masterów nik nie przejdzie" :D.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2008, o 14:26 przez Kaleth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Tullaris pisze: A tam za duże w poście zmieści się chyba sporo, nie :roll: . Zapodaj rozpiski bo wygląda to na fajną bitwę.
Ale to mi chwilkę zajmie i na pewno nie uda mi się tego zrobić przed weekendem. Optymistycznie w przyszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Spoko, spoko, byleś zamieścił :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Tullaris pisze:Spoko, spoko, byleś zamieścił :wink: .
Spoko, spoko, w przyszłym tygodniu zamieszczę 8)

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Tak w skrócie to:

- 17 Lordów (9 parających się magią)
- 6 Herosów (bo na więcej punktów nie starczyło :P)
- 5 x 10 Korsarzy
- 2 x 25 Korsarzy (jeden z Lordem i czarusią, drugi z Lokhirem, w każdym assassin)
- 4 x 20 Włóczników (w trzech czarusie)
- 4 x 5 Harpi
- 2 x 5 i 2 x 6 DR
- 5 x 12 Kuszoli (w 2 czarusie)
- 3 x Rydwan
- 1 x 14 CO + Malekith, BSB, Lord i Malus
- 2 x 11 CO + Masterzy
- 1 x 20 Katów (assassin)
- 1 x 20 BG z Kouranem (assassin)
- 2 x 25 WE (w jednym Crone, w obu assassin)
- 1 x 9 Shades (assassin)
- 16 x Bolec
- 2 x Hydra
- 7 x DoW Cannon

Chyba niczego nie zapomniałem :P
"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" – Sylvester Stallone

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3144
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

A kto i ile wygrał? :-)

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Remis :P

Rzędu 13 200 do 12 800 dla Dwarfów ;)
"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" – Sylvester Stallone

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Aha, podstawki, te białe, robiły za figurki, które nie dojechały z UK na bitwę :P
"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" – Sylvester Stallone

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

OMG Ładna bitewka naprawdę ładna . Widzę ze mieliście 5 pełno wymiarowych stołów złączonych razem. I chyba nie graliście dzień noc co :D? Czy pozostali gracze też sie wypowiedzą na temat bitwy ? Bo jak na razie wiemy tylko co ty miałeś (ogólnie co miałeś).
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kaleth pisze:Remis :P

Rzędu 13 200 do 12 800 dla Dwarfów ;)
HA! Klimatyczny krasnoludzki power pokazał nędznym powergemerskim VC i DE gdzie pieprz rośnie wciągając ich nosem ;)

A bitwa rzeczywiście wygląda syto :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

A co to za skaven na 3 fotce, przy kostkach ?
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Ja tam te widzę dragon-ogra 8)
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

a ja nie widze żadnego Gyrocoptera... oj... nie wiedza ludziska co dobre ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

bitwa na 32 000 pkt. :shock:

Respect że wytrwaliście :wink:

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

Aż szkoda papieru na ABuilderową rospiskę :D

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

takie bitwy są głupie.... bo np VC to muszą trzymać generała w klocku 50 szkieli skitranych w środku lasu... bo inaczej wyparuje w jedną turę strzelania :)

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

połowa pkt w bochaterach i rzeczach typu 16 bolców, eee prawdziwa bitwa to były by odzdziały po 50 chłopa w klocku. :twisted: ale trzeba wreszcie zagrać na więcej bo do tej pory nie grałem wyżej 2500pkt :wink:

ODPOWIEDZ