Tajne rozpiski a Choseni

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
michus
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin/ Wrocek

Tajne rozpiski a Choseni

Post autor: michus »

Czy jak gramy na tajne rozpiski to muszę przy wystawianiu mówić czy oddział jest zwykły czy chosen? Parę osób twierdzi że tak, parę że nie. Przeciw mówieniu jest to, że nie ma osobnych zbroi dla Chosenów, ale co ja tam wiem:)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

w obecnych zsadach choosni to upgrade do oddzialu, wiec nie musisz mowic, bo to ten sam oddzial, natomiast co bedzie w noym kodeksie to sie dowiemy za 2 miesiace

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

musisz... zupelnie tak samo jak musisz powiedziec jaki masz mark na oddziale :)

ddatkowo choseni maja chaos armour a zwykli z tego co pamietam heavy armour...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

a na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Herr Flik
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: Herr Flik »

Oj, rzeczywiscie nie przeczytałem :) Jak tajne, to tajne :P
Ostatnio zmieniony 24 sie 2008, o 21:15 przez Herr Flik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

czytacie tytuł tematu czy chociażby pierwsze pół zdania pierwszego posta? :roll:

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Choseni to upgrade oddzialu jak big 'uns u orkow. Ja tam bym powiedzial ktorzy to sa bo jak dla mnie przestaja byc warriors a staja sie chosen warriors czy jak tam ich zwal, ale jak sie pzreciwnik zgodzi ze sie nie przyznajesz ktorzy to to lepiej nie mowic, choseni maja to do siebie ze przyciagaja wrogie ostrzal, magiie itp.

michus
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin/ Wrocek

Post autor: michus »

Przy pierwszym strzale i tak mówię jaki mają Sv, więc od razu wiadomo kim są. Tylko przeciw takim krasiom np masz szansę że nie wystrzelają z maszyn od razu bo strzelą do czegoś innego. Nie ma innych figurek dla chosen knightów, więc niby nie różnią się z wyglądu od zwykłych;/ Mark mówić trzeba bo różnią się zewnętrznie od siebie.
trzeba teraz znaleść jedną wersję:)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Shino pisze:musisz... zupelnie tak samo jak musisz powiedziec jaki masz mark na oddziale :)

ddatkowo choseni maja chaos armour a zwykli z tego co pamietam heavy armour...
niezupelnie musisz, pamietaj ze mowimy o grze za niejawne rozpy, wiec wszystko co ni jest ewidentne nie musze mowic, to nie jest nowy oddzial wiec nic nie mowie. z reszta marki moim zdaniem tez nie powinny byc widoczne bo ale to jeszcze przeboleje

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Marki to po kolorystyce czasem domyślić sie można ;) O ile figurki są pomalowane.
Ja czasem z kumplami gramy na niejawne rozpiski i na ogół nie mówimy takich rzeczy. Efekt zaskoczenia jest najlepszy ;) A co do Chosenów- ja używam modeli z 5 edycji więc się wyróżniają. Ale nawet jeśli nie, to i tak przeciwnik, przy pierwszym zetknięciu się z nimi, wie co to za oddział. Jedyne co powinno być Jawne to Banery. Czasem po prostu nie da się ich rozróżnić ze zwykłymi sztandarami.

ODPOWIEDZ