szarza gdy jest ciasno i ucieczka od szarzy

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

szarza gdy jest ciasno i ucieczka od szarzy

Post autor: Murmandamus »

:D :D :D :D :( :( :( :( :(
:D :D :D :D :( :( :( :( :(
:D :D :D :D :( :( :( :( :(
:D :D :D :D :( :( :( :( :(
:D :D :D :D :( :( :( :( :(
:D :D :D :D :( :( :( :( :(





................................................:) :) :) :) :)


mamy taką sytuacje regiment buziek smutnych chce szarzowac na
usmiechnietych ponizej. Zgodnie z zasadą oba regimenty musza spivotowac by dopiero gdy beda naprzeciw siebie dac ruch szarz ie jedni spalic drudzy uciec. Ale w tym przypadku nie ma miejsca na pivot.
Co najwyzej dac do przodu wheela i dalej w tym kierunku.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Zupełnie nie rozumiem pytania.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

No, ja też niezabardzo, ale jeżeli chodzi o to że niemożesz zwheelować regimentem przytulonym do drugiego podczas szarży, to wybiegnij nim troche do przodu, a potem zwheeluj.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Dobra odział smutnych buzi chce szarzowac na to co przed nimi stoi. Dajmy na to glade riders. Smutne buzie i szarżowany muszą zrobić pivot by mieć się frontami na przeciwko. Jednak odział smutnych buzi nie ma miejsca na ten pivot. I co w takiej sytuacji robić. Wheel moze zrobic jak kawalek do przodu wyjdzie zweluje i dalej pójdzie szarżą. JEdnak wedle zasad najpierw regimenty robią pivot.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Najpiew robia pivot w sytuacjach kiedy moga to zrobic... Jak dla mnie nie mogloby zaszarzowac jesli nie zrobilyby pozniej wheela , a szarza jest mozliwa , wiec jestem za opcja, ze moze zrobic pozniej wheela...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

murmiemu chodzilo o reakcje flee na szarze.. wtedy sie odbraca (pivotue) unitu tak, zeby linia laczaca srodki byla prostopadla do frotnu jednostek...

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

A co będzie gdy te 3 oddziały będą na tyle blisko siebie że wyjdzie że nie moga od przodu zaszarżować? (bo wyszli na tyle że tylko bokiem ewentualnie)

spalona?
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Podczas reakcji flee na szarżę, to pivotuje imo tylko szarżowany. Nie ma tam w RB nic, że szarżujący pivotuje - robi normalny wheel, a gdzie go zrobi to nieistotne, ważne by się poruszał w kierunku ucieczki wroga.

Zablokowany