Czaszki

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Czaszki

Post autor: Bartas »

no więc właśnie przymierzam się do pomalowania odziału tempeli, ale ja w życiu na malowałem czaszek.. a zależy mi żeby choć ten odział wyglądał zacnie

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ja wszelakie kości maluję od snakebite'a do bleached bone'a mokrym pędzlem. IMO wygląda ładnie, ale tylko na kostkach takich właśnie "na pancerz", bo na szkielety by się nie zdało. Zbyt czyste ;)
Uerph.

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

A ja z koleji jestem zwolennikiem startowania ze scorched brown potem w różnych proporcjach dark flesh, snakebite leather i bleached bone. Ew. można jeszcze rozjaśnić skull white.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja natomiast od niedawna najbardziej lubie wyjscie od schorcheda , ale potem graveyard , kommando , bleched - fajnie imho wyglada ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja robie tak :

skorszed brown ,snekbaj lether ,snekbaj lether + bubonic brown ,bubonic brown ,bubonic + bleched bone ,bleched bone ,bleched + biały

a wygladaja tak :

http://www.wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=1049
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ok dziekuje Wam

zobacze co z moich farb da się wykombinować (w każdej z tych wersji brakuje mi 1 koloru ;))

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

ja natomiast robie tak: snakebite-bubonic-bone i wychodzi tak jak widzialeś już nie raz :D
nie polecam białego bo glupio wygląda i już

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Bestial Brown i rozjasnianie do elf flesha. Wychodzą takie ciemne, nieco brązowawe kości. Jakby wyjęte z ziemi lub jeszcze nie do końca oczyszczone :). Ale zastanawiam się nad robieniem podkładu z mieszanki wyżej wymienionych kolorów, żeby efekt nie był aż tak ciemny.

ODPOWIEDZ