Jacka_Azaela próby machania pędzlem :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Jacka_Azaela próby machania pędzlem :)

Post autor: Jacek_Azael »

Witam. Nareszcie skończyłem tą bandę malować, oczy mam poza ciałem :wink: Ale udało się zakończyć po długim czasie.
Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I Imperium trochę.
Tego już gdzieś dawałem chyba?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Hmmm...albo jestem zerem jeśli chodzi o net albo trzeba być zalogowanym żeby móc obejrzeć zdj. na fotosik.pl...
Ale z tego co widzę na fotach tutaj to bardzo ładne armie :) Dokładne malowanie, bardzo fajna kolorystyka spearmanów, ładni magowie ( w szczególności konny ) podobają mi się podstawki i kolorystyka mundurów swordsmanów oraz skóra gryfa :)
Ale niestety do dwóch rzeczy muszę sie przyczepić. Dziwne przejścia na płaszczu konnego maga..ostre i takie..hm..nieregularne? Dziwny jest też barding konia tego imperialisty.
W każdym razie bardzo fajne armie i czekamy na dalsze foty ( bo mam nadzieję że takie zamieścisz :wink: )
Pzdr

Awatar użytkownika
Archont
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Żory

Post autor: Archont »

Nom,ładnie,starannie pomalowane.Tylko przejścia między kolorami za bardzo widoczne,brakuje tam pośredniego koloru,weźmy np:futro gryfa lub pelerynie maga konnego,o sukniach łuczników nie wspomnę(tam zamiast czernie lepiej by pasował lekki odcień błękitu)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Fakt. Na ten płaszcz maga konnego niepotrzebnie ostatnią warstwę kładłem, bo za bardzo ją rozjaśniłem, do przedostatniej nie było aż tak widać przejść. Co do bardingu to muszę poprawić, inkiem walnę parę razy i zobaczę jak to wyjdzie, a na łuczników HE nie mogę już patrzeć :wink:
Jak pomaluję swoje WE to dam tu zdjęcia. Dzięki za podpowiedzi. :)
P.S. Trochę lepsze zdjęcia tych magów.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

bardzo ładne kolorowe i wesołe chłopaki :) czy tam panie :) podobają mi się taka odskocznia od brudnych szarych i ciemnych figurek które ostatnio się pojawiają :)

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Ooo :) na tym zdj. dużo lepiej widać płaszcz maga na piechotę który świetnie wyszedł :) czekamy na WE :)
Pzdr

Awatar użytkownika
FANATYK14
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: FANATYK14 »

Zgadzam sie w 100% armia super starannie pomalowana!

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Dzięki za komentarze :)
To moja WE wardancer. Chciałem aby miała takie oczy to nic w nich nie zmienię. Miała wyglądać jakby była czymś w rodzaju "awatara" jakiegoś leśnego bóstwa czy szału oriona. Tak to sobie wymyśliłem. Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
P.S. Jak teraz patrzę na te zdjęcia to widzę, że broń do poprawy jest. Jedna i druga.

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

to może zrób te miecze takie ogniste ale bez metalików? tak pomalowane jak czerwone gemy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bosch
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 194

Post autor: Bosch »

Broń w wardancerze mi się podoba. Ale mam pewne zastrzeżenia do poprzednich figurek - zwłaszcza do swordmasterów. Czerwony nie cieniowany trochę się gryzie z tym bladozielonym. No i podstawki, dobry pomysł, żeby całemu oddziałowi zrobić bruk, ale moim zdaniem są za wysokie, a trawka powinna raczej być między kostką, a nie całymi kępami rosnąć sobie na środku. No i w HE włócznikach czerwony też nie cieniowany. A tak to wszystko ładnie, tyle że nie trawie zbytnio takich kolorów. Zwłaszcza, jak HE cieniuje się z błękitnego prawie na biały. :/

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

powiem jedno zajebiste ile chcesz za malowanie takich wardancerów jestem z wawy ja swoich nie umiem tak pomalować naprawdę pełen podziw

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Prawie cały wolny weekend (niedziela ;p) i tak powstała moja wariacja. WW kolorowy miał być, wiem, że to nie są kolorki typowe dla niego, ale chciałem pomalować trochę inaczej niż zwykle leśnego elfa.
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, o 22:19 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 2 razy.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Kolorki bardzo fajne, tylko ta podstawka ruiny Stalingradu czy co?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

nie przeciez inwazje WE zrobiły na Nagaharoth :D

ale tak to bardzo ładne malowanie taki partyzant może zrobiłbys jakiś porost na tej skale mech czy coś tam i już bedzie miodnie ;D jakieś liście małe

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Witam znów. Ostatnio jestem tak produktywny w pomalowane figurki, ponieważ znajduję sie w trakcie malowania swojej armii, chcę przed 1 stycznia mieć już pomalowane jak najwięcej. :)
Teraz konwersja BSB z hailem, jeszcze nie skończona i mój pierwszy freehand na szmatce bsb-ka.
Obrazek
Obrazek
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Mnie się podoba :D
Twoje figsy mają klimat, niezłe freehandy.
Z chęcią zobaczyłbym lepsze zdjęcie BSB.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

smieszne kolorki:p

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Jacek!
Jak na 1 FH genialne po prostu. Bardzo mi się podobają Twoje figurki. Sam chciałbym tak malować.
A WE w takich kolorkach bardzo oryginalnie! I to na wielki plus. ;)
Gratuluje mazania, na prawdę spoko :)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Witam. Po długim czasie pomlowałem coś nowego. Jeszcze długo i dużo malowania przede mną także nie raz i nie dwa coś tu wrzucę w nie długim czasie. Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, o 22:52 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 1 raz.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

z każdą kolejną pomalowaną figurką jesteś coraz lepszy. moje gratulacje :D
Obrazek

ODPOWIEDZ