return z magiem HE

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

return z magiem HE

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Hey chłopcy :)

Dawno mnie tutaj nie było, ale wróciłem i chciałbym zaprezentować Wam moją "rozruchową" pracę, malowaną na eBay (muszę warsztat odświeżyć, bo ledwo tego figsa pomalowałem). Zdjęć lepszych nie umiem zrobić, ale mam nadzieje, że przynajmniej nic nie ukrywają ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


pozdro [-o<

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Ładnie pomalowane , ale brzydka kolorystyka

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ogolnie ladny, ale jakosc freehandów troche niska.
chyba sie spieszyles malujac tego figsa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

freehandy to jedne z pierwszych rzeczy na figsie zaraz po płaszczu, które robiłem... te z tyłu moze poprawię faktycznie :P

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Freehandy bardzo psują ogólny, pozytywny wizerunek figurki :)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Trochę brakuje silniejszych cieni, np na włosach albo kartach książki, te białe szaty z przodu myślę też chętnie by zobaczyły trochę cieniowania

Poza tym to rispekt, fajny i dość oryginalny model Ci wyszedł
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

cały nmm jest dla mnie brzydki, ale twarz jest niezła
Obrazek

Awatar użytkownika
Bosch
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 194

Post autor: Bosch »

On czyta książkę drugą stroną? Czy może przegląda okładkę? ;p

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Całośc przyzwoita
Twarz ładna
Książka, włosy i NMM słabo

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie się nie podoba :wink:Kolorystyka okej ale przejścia miejscami strasznie "chamskie" .Freehandy osłabiają wygląd miniatury . Już chyba lepiej byłoby ładnie wycieniować i zostawić "pusty" płaszczyk .
Czystość pracy strasznie kuleje (luknij na łączenie płaszczyka i niebieskiej sukieneczki :wink: ) .Wyżej przy zielonej wstążce jakaś brązowa plama :roll: o co chodzi :?: :wink: Żeby nie było ,że tylko ganie to podoba mi się twarz (kolor i cieniowanie bardzo fajne :))

Edit:
Teraz jak patrze to strasznie płasko ten figs wygląda ... Brakuje większych kontrastów (patrz włosy czy różowy płaszczyk) .
Ostatnio zmieniony 2 lis 2008, o 17:36 przez szczurek, łącznie zmieniany 1 raz.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Ogólnie jest spoko, ale słabe freehandy i nie podobają mi się buty - kamienne? :wink:

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Jak po długiej przerwie to nawet, nawet. Widziełem kilka Twoich prac na o wiele wyższym poziomie, tak więc mam nadzieję, że po tym rozruchu walniesz coś naprawdę extra.
Pzdr.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Racja Romek - fotki nic nie ukrywają... ;)
Strasznie niechlujnie co już powiedział Szczurek. I taki komentarz starczy...

Choć najważniejsze że w końcu zacząłeś malować - ja nie umiem się zmusić albo nie mam czasu i tak na zmianę :]

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

freehand tylny trochę poprawiony już

warto też zwrócić uwagę na rozmiar, zbliżenie na zdjęciu, bo jest ono bardzo niekorzystne-w rzeczywistosci tak to nie wygląda (każde pociągnięcie pędzla) nie chciałem jakoś kamuflowac niedociągnięć o których wiem i tak....

dzięki za komentarze
pozdro

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Wsumie racja nikt nie zwrocil uwagi na rozdzielczoasc, a to duzo robi w mniejszej model napewno wyglada duzolepiej Roman jak mozesz daj zdjecie takie jak sie daje na ebuya^^ A co do figsy to w sumie co reszta freehandy kuleja no i kolorystyka ale to kwestia gustu :)

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Dla mnie idealne połączenie dobrze zrobionych starannie elementów i ibejowych tricków. Twarz super, jak każda twoja. Wszystko cukierkowe, kolorowe, hajelfowe i amerykanowe. Jakiś grubasek w okularach, z przetłuszczonymi włoskami na pewno będzie miał radochę trzymając go w swoich zapoconych łapkach. Szacun za powrót, może do grania też kieyś wrócisz...

ODPOWIEDZ