Longbeardzi / rangers / wariorsi / rangers

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Longbeardzi / rangers / wariorsi / rangers

Post autor: Gogol »

Przeglądałem sobie FAQ do Dwarfów i zauważyłem to :


Q: If a unit of Warriors or Longbeards is ubgraded to Rangers, does the unit continue to count as part of the ratio which restricts players to not having more units of Longbeards then they have Warriors ?

A: Rangers are not Warriors, so an army with Rangers in it must still include a unit of Warriors before it can field a unit of Longbeards.


Wynika z tego że rendżersi stanowią osobną kaste jednostek ... i teraz czy moge mieć jednostke "Longbirdorendżerów" bez warriorów ... tzn w koncu Rangers are not warriors ... więc rozumiem że rangers are rangers czyli rangers are not longbeards więc nie potrzeba mi wariorsów żeby miec oddział
"Longbirdorendżerów" think about it ...

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

jest dokładnie tak jak piszesz :) Choc wystienie 20 longów rangerów to troszku drogo wychodzi :wink:

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

ale taniej niz 10 wariorów :D żeby tylko mieć rendzerów :P

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

ostatnio wystawiłem 10 warriorów, zeby tylko longów wepchnąc i musze powiedziec, że się spisały chłopaki - jedna falnka była chroniona przez małymi wrednymi fastami, a po popchnięciu z kowadła wpadli z bok klocka przeciwnika :twisted:

ODPOWIEDZ