Lizaczki na 666 :)

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Piotruś
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Z Warpa

Lizaczki na 666 :)

Post autor: Piotruś »

Z kumplem mamy zamiar zagrać małą bitewkę :) On zaczyna grać skavenami 8) a ja nigdy nie miałem z nimi do czynienia :roll: a wymyśliłem taką rozpiskę :

Saurus Scar Veteran -85
+Light Armour - 2
+Shield - 2
+Gread Weapon - 4 (i tu pytanie :) czy jak jest combat to czy wybieram czy bije z gread weapona czy z hand weapona i shielda???)
+Glyph Necklace - 30
+charn Of The Jaguar Wrrior - 20
+ Spawning of Qetzl - 15
+Spawning of Sotek - 20
Total - 178

10 Skinks - 60 (i tu znowu pytanie bo mam mętlik w głowie - co to są blowpipe w sęsie czy to sa plujki czy te dzidy i na czym polega strzelanie z nich i czy to one maja poison ile strzałów i jaki zasieg oraz jaka siła strzału?? A na czym polega strzelanie z javelinów??)
10 skinks - 60

10 skinks - 60

3 Kroxigory - 174

2 Salamandry - 130

I ostatecznie wyszło 662

bardzo proszę o odpowiedź na zadane prze zemnie pytania ,bo wolę nie wałować :) i proźba o pomysł zmienienia czegoś według Was w tej rospie ,no może jednak rospa jest idealna i wg :D

pozdro

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

A wiesz, ze juz jest nowy book? :P
Lord fajny, tak bron mozesz wybierac, dopoki nie jest magiczna.
Blowpipe to plujki, javelin oszczepy. Zasady sa w Rulebooku i Armybooku.

Rozpa klasyczna.

Piotruś
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Z Warpa

Post autor: Piotruś »

Nowy book wiem ,że jest ale ja go nie mogę nigdzie dostać ... a co do strzelania to nie mogę znaleść jak się strzela z javelinów i co u nich ma poison czy rurki czy dzidy :(

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Piotruś pisze:Nowy book wiem ,że jest ale ja go nie mogę nigdzie dostać
http://www.sfan.pl/?id=1&kat=212&menu=1&submenu=212 A tu patrzyłeś? Ewentualnie możesz sobie ściągnąć (ja tak zrobiłem, ale oczywiście oryginalny tez kupię). Jak chcesz to ci mogę dać linka na priv.

ODPOWIEDZ