Klub Halalin: gracze z Rybnika

ODPOWIEDZ
MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Klub Halalin: gracze z Rybnika

Post autor: MarsnTwix »

Szukamy graczy z okolic Rybnika. Mamy do dyspozycji przestronne pomieszczenie, a w nim kilka profesjonalnych stołów do grania i pełno makiet. Można przyjść zagrać w każdą sobotę o 10.00 ale najlepiej najpierw zagadać do mnie na gg: 9181252.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Witam :)
Ja jestem z Raciborza i gram Empire :)
Odezwę się na gg

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

MarsnTwix pisze:Szukamy graczy z okolic Rybnika. Mamy do dyspozycji przestronne pomieszczenie, a w nim kilka profesjonalnych stołów do grania i pełno makiet. Można przyjść zagrać w każdą sobotę o 10.00 ale najlepiej najpierw zagadać do mnie na gg: 9181252.
Jak to z okolic Rybnika? Toż to tereny łowieckie Bractwa Kości. Z chęcią poznamy nowych graczy!
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Loke to skąd jestes ??:)

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Lokalizacja: Reykjavik/Wodzisław Śląski. Za parę dni będę w kraju, więc na pewno będzie okazja się spotkać i sprawdzić ten rybnicki klub.
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

To całe twoje bractwo jest z Wodzisławia ??
Wszyscy siedzicie za granicą na stałe czy jak ??
A co do tego klubu z Rybnika to z tego co się dowiedziałem to się już rozsypał ;/ szkoda no ale cóż.
Jak możesz to podaj GG :)

ODPOWIEDZ