liga - rozbudowanie lub tworzenie nowej??

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Re: liga - rozbudowanie lub tworzenie nowej??

Post autor: ScorpiusX »

wyraźnie napisałem Ekspert Media Szczecin http://ekspertmedia.eu/ odpowiedzialny za ten temat jest Marcin Łubian jakby co
stronka gówniana ale firma prężna, organizowała kilka imprez na cały szczecin
firma marketingowa a nie jakaś tam mediaexpert
zajmują się reklamą, wydają czasopismo

s3e group to też firma (choć jednoosobowa)
grafika i te sprawy, tu niestety strony internetowej brak, przynajmniej nie znam :)

to z ostatnią firmą spieprzyłem, BT to tylko strona www
taki mały niesmaczek poprosiłem o ich stronę to dowiedziałem się, że firma z wawy nie życzy sobie podawania informacji publice, aż podpiszemy umowę
tak w gruncie rzeczy to ciezko którąkolwiek z tych firm znaleźć w googlach...
a od kiedy wszystkie firmy są w googlach??
po wiem więcej, nie szukałem w Google, ale w gus-ie i informacji żadnych nie ma
na temat?

ogólnie to mi nie przeszkadza, że coś tam gdzieś wydzwaniacie, tylko żebyście nie przesadzili z pytaniami i nie denerwowali ludzi :)

po to człowiek ogranicza podawanie wam informacji, żebyście nie próbowali mnie wycyckać jak to mówią więc informacje o dalszych sponsorach zostawię sobie, póki LL nie powie sakramentalne "tak"
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, o 15:34 przez ScorpiusX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

s3e robili grafikę pod warcon
i przepraszam nie szczecin a Gryfino :) po prostu spotykaliśmy się w Szczecinie, teraz patrze ,że w adresie jest Gryfino

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

po to człowiek ogranicza podawanie wam informacji, żebyście nie próbowali mnie wycyckać jak to mówią więc informacje o dalszych sponsorach zostawię sobie, póki LL nie powie sakramentalne "tak"
:lol2:

Chyba nie tak to działa ...
Beka na maxa

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

powiedziałem, że podam tylko LL a nie do ogółu, że naciskaliście to podałem 3

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

ScorpiusX pisze: po to człowiek ogranicza podawanie wam informacji, żebyście nie próbowali mnie wycyckać jak to mówią więc informacje o dalszych sponsorach zostawię sobie, póki LL nie powie sakramentalne "tak"
Rozumiem, że LL również nie poinformujesz o innych sponsorach,przed podjęciem decyzji? :roll: To wynika z Twojej wypowiedzi. #-o Chyba dobrze zrozumiałem?
Interesujące natomiast jest to, że piszesz o jakimś wydzwanianiu do ludzi, a mocno wątpię aby to miało miejsce. I to w dodatku w poście, w którym jedyny konkret jaki podajesz to osoba, której nr tel. wyskakuje jako pierwsza rzecz po wygooglowaniu jej imienia itd.

W każdym razie mnie nie przekonałeś, a mglistość Twoich wyjaśnień osobiście nie budzi mojego zaufania. Oczywiście podkreślę, że to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam i EOT z mojej strony.

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Zgadzam się Karabinku mi też to jakoś dziwnie pachnie ....
Za dużo sprzecznych informacji ....
Beka na maxa

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

ScorpiusX pisze:powiedziałem, że podam tylko LL a nie do ogółu, że naciskaliście to podałem 3
Z Twojej wypowiedzi wynika zupełnie co innego.
Sorry za post za postem, ale temat się ożywił.
W każdym razie - definitywny EOT ;)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

przypomina mi to kupowanie samochodu gdzie sprzedający nie chce powiedzieć co to za auto, ile ma przebiegu, jaki rocznik itp, a kasę chce od razu...

Śmierdzi na kilometr...

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

Rozumiem, że LL również nie poinformujesz o innych sponsorach,przed podjęciem decyzji? To wynika z Twojej wypowiedzi. Chyba dobrze zrozumiałem?
a ja przecież napisałem :
powiedziałem, że podam tylko LL a nie do ogółu, że naciskaliście to podałem 3
...
Interesujące natomiast jest to, że piszesz o jakimś wydzwanianiu do ludzi, a mocno wątpię aby to miało miejsce.
w domyśle miałem : "zostawicie takie sprawy LL i mnie"
I to w dodatku w poście, w którym jedyny konkret jaki podajesz to osoba, której nr tel. wyskakuje jako pierwsza rzecz po wygooglowaniu jej imienia itd.
no ale jakoś nie rozumiem o co Ci chodzi? podałem po prostu konkretnie z nazwiska kto się u nich interesuje tym tematem
W każdym razie mnie nie przekonałeś, a mglistość Twoich wyjaśnień osobiście nie budzi mojego zaufania. Oczywiście podkreślę, że to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam i EOT z mojej strony.
jak zawsze... ktoś stara się, żeby nie było za jego plecami coś robione to od razu mglistość :)
przestańcie już :)

narazie LL ledwo co się wypowiada
Ziemko odkrywa jakieś zadziwiające rzeczy, które mają przekonać wszystkich, że jestem zły
(wciąż czekam aż je poda)
bo ja narazie nawet mnie nie ma zamiaru wpuścić na LL, czy łaskawie odpisać na PM :)

ja podałem co chcę, zrezygnowałem z większości postulatów i wciąż nic :)
prosiłem o jakiś dokument - regulamin ze strony LL, też nic

0 spraw posuwa się do przodu

wszystko raczej idzie w kierunku takim jak zakładałem wcześniej, czyli, że sponsoruję to co mogę bez udziału LL

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

Z Twojej wypowiedzi wynika zupełnie co innego.
co Ty mówisz, na samym początku całej rozmowy pisałem, że sponsorów podam tylko LL, ale oni w ogóle się nie kwapią do rozmów ze mną z tego co widzę
przypomina mi to kupowanie samochodu gdzie sprzedający nie chce powiedzieć co to za auto, ile ma przebiegu, jaki rocznik itp, a kasę chce od razu...

Śmierdzi na kilometr...
o panowie, teraz będziecie źli, że tylko LL chcę podawać informacje?
żenada

powiem w skrócie, firmy z którymi rozmawiałem po prostu czekają na jakieś decyzje z mojej strony, czy robię to z LL czy bez
w przeciwnym wypadku NIE CHCĄ bym wykorzystywał ich wizerunek

dla mnie to jest dość jasne i zrozumiałe
Za dużo sprzecznych informacji ....
sprzecznych??

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=13&t=18175

Po tym temacie nie budzisz zaufania

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

pomyłka, którą wyjaśniłem, byłem w rozjazdach u klientów i niedostępny

mój błąd

ale to tyle?

dla mnie to za mało

ale jeżeli o to chodzi, ok
idę zagrzebać się w piasku bo normalnie taki wstyd, że strach się pokazywać ludziom

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

moi drodzy

chcę jakoś promować WFB
informacje o zebranych środkach macie w 1 poście tego tematu

część z was ma za złe jakieś tam elementy moich wymagań/pomysłów

zatem mam tylko 1
LL jeżeli w ogóle zechce to stworzy dokument - regulamin odnośnie sponsorowania i będziemy rozmawiać

na chwilę obecną i tak zrezygnowałem ze wszystkich swoich postulatów, więc liczę, że coś wymyślą sami

czekam zatem na jakieś kroki do końca października, bo po prostu ja nie mam już w tym temacie nic do powiedzenia :)

więcej i tak nie mogę, bo z kim rozmawiać ? :)

cześć i pozdro

jakby co proszę o kontakt
tel 501 808 666
mail x-corp@x-corp.pl
BP na PM

grzecznie czekam :)

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Scorpius.
Ja naprawdę nie mam zamiaru bawić się z Tobą w przepychanki słowne. Wyraźnie zaznaczyłem moją opinię.
ScorpiusX pisze: po to człowiek ogranicza podawanie wam informacji, żebyście nie próbowali mnie wycyckać jak to mówią więc informacje o dalszych sponsorach zostawię sobie, póki LL nie powie sakramentalne "tak"
Z tej wypowiedzi właśnie wynika dokładnie to, że nikogo nie masz zamiaru informować o innych sponsorach. Tak się składa, że z racji zawodu jestem specjalistą interpretacji słowa pisanego.
Anyłej EOT i proszę nie cytuj mnie więcej. Po prostu wypowiedziałem swoje zdanie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

no zgadzam się z Tobą w zupełności, myślałem, że bierzesz pod uwagę to co pisałem wcześniej, a potraktowałeś tylko to 1 zdanie

ok nie chciałem wchodzić tu w jakieś przepychanki, opinie znam, dziękuję

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

ScorpiusX pisze:
tak w gruncie rzeczy to ciezko którąkolwiek z tych firm znaleźć w googlach...
a od kiedy wszystkie firmy są w googlach??
nie wiesz? jesli nie ma cie w googlach, to znaczy ze nie istniejesz :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Panowie, bądźmy poważni. Ja wiem że transparencja itd., ale szastanie nazwami firm przed podpisywaniem umowy -- zwłaszcza że, jak rozumiem, flota będzie przepływała przez Scorpiusa -- jest faktycznie często niemile widziane przez firmy zainteresowane.

I tak jak już Scorpiusowi pisałem (zarówno na privie, jak i publicznie): pokaż na 2-3 turniejach "co potrafisz", tj. co, w jakim stopniu i na jakich warunkach jesteś w stanie zorganizować. Nikt nie chce podpisać umowy z niesprawdzonym i nieznanym kontrahentem, to zwyczajny rozsądek (a nie jakieś nieracjonalne lęki).
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

chetnie sie pojawie na PGA w Poznaniu :) jeżeli wyrażą taką chęć współpracy ;]

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ja myślę,że Tomashowi nie chodzi o "pokazanie się" czy wspólprace przy PGA, tylko raczej kilka własnych turniejów pokazujących potencjał i umiejętności.
Na razie pojawił się "ktoś", rzucił kilka propozycji, wypłynęła co najmniej jedna sprawa pokazująca Cię w nieco nierzetelnym świetle (nie obraź się, ale z boku to tak wygląda), więc się nie dziw, że ludzie nie pałają entuzjazmem.

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

Ja myślę,że Tomashowi nie chodzi o "pokazanie się" czy wspólprace przy PGA, tylko raczej kilka własnych turniejów pokazujących potencjał i umiejętności.
fakt, trochę czasu już nie robiłem turniejów bo pałeczkę przejął BOGINS, nie będę mu się wcinał
moim ostatnim turniejem był lokalny WARCON w 2005 roku na 36 osób więc to trochę dawno :? no ale był fajny ;P jak na tamte czasy ;D

wypłynęła co najmniej jedna sprawa pokazująca Cię w nieco nierzetelnym świetle (nie obraź się, ale z boku to tak wygląda)
wcale się nie obrażam, wiem jak to wygląda, nie mam pretensji :)
tylko zwróciłem uwagę, że ja nie mam co więcej powiedzieć póki co
nie wiesz? jesli nie ma cie w googlach, to znaczy ze nie istniejesz
hehe nie no tu się uśmiałem :D na prawdę dobre :)
dobrze, że jak wpisałem własne nazwisko to coś pokazało ;P


w chwili obecnej wiem co mam robić, wydaje mi się, że może za tydzień w ogóle będzie sens wrócić do rozmowy

ODPOWIEDZ