warrior of slaanesh 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

warrior of slaanesh 2250

Post autor: Khuman »

nowy wkręt, nowe możliwości... co wy na to ?

Lord of Chaos, chaos deamon sword, helm of meny eye's, shield, steed of slaanesh, mark of slaanesh, word of pain

Ex.chempion, banner of the god's, steed of slaanesh, mark of slaanesh, shield

Sorcerer, level 2, dispel scroll, book of secret, mark of slaanesh, steed of chaos

Sorcerer, level 2, dispel scroll, power familiar, mark of slaanesh, steed of chaos

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

charior of chaos, mark of slaanesh

charior of chaos, mark of slaanesh

11x Chosen, full command grup, shield, mark of slaanesh, war banner, sword of might

11x Chosen, full command grup, shield, mark of slaanesh, raptor standar, sword of battel

spawn of chaos, mark of slaanesh

spawn of chaos, mark of slaanesh

jedyne co bym zmienił i by było bardziej optymalnymy wyjściem, zlikwidował lvl na magach i zamienił itemki na dodatkowe scrole, bo i tak magią nie żądze, za zdobyte pkt. dołożył bym Chosenów...

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Wywal 2 lvle dodaj scrolli, jak mówisz, przydałaby się piechota marudów zamiast tych konnych, a może nie, bo w sumie ani konnicy nie masz dużo, ani piechoty. A ostatnio myślałem sobie, że fajnie byłoby zagrać na rydwanach, ciekawe jak się sprawdzą. No i za mało psów :D
Wywal itemki z magów. Może spróbuj zmieścić 4 spawny?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

myślałem nad 4 spawnami ale nie są tego aż tak warte... charioty lepsze szczegulnie slaanesha mogą dłużej potrzymć np. ghule albo psy khorna, szczegulnie że nie będzie fear of number, psy nie są aż tak tu potrzebne :wink:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Psy nie potrzebne?
A ochrona chosenow to pies (chaosu :) ) ??

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

obok będą stały charioty, pomiędzy mimi plątaly spawny, a marudersi coś tam flankowali, psy to już za duży burdel na stole, nawet jak dla slaanesha :D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Lord of Chaos, chaos deamon sword, favore of the god's, ten armor za 15pkt no kiling blow, steed of slaanesh, mark of slaanesh, word of pain

Ex.chempion, banner of the god's, steed of chaos, mark of slaanesh, shield

Sorcerer, dispel scroll, dispel scroll, mark of slaanesh, steed of chaos

Sorcerer, dispel scroll, dispel scroll, mark of slaanesh, steed of chaos

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

5x Marauder horsemen, mark of slaanesh, flail

charior of chaos, mark of slaanesh

charior of chaos, mark of slaanesh

11x Chosen, full command grup, shield, mark of slaanesh, war banner, sword of might

11x Chosen, full command grup, shield, mark of slaanesh, raptor standar, sword of battel

spawn of chaos, mark of slaanesh

spawn of chaos, mark of slaanesh


tylko tyle zmian bo zapomiałem w cześniejszej rospie policzyć deamon sworda :? no nic i tak bardzo mi się podoba :D

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Wywal z lorda ten chaos demon sword, grałem kiedyś na turnieju lordem z tą zabawką i powiem ci że cały czas musiałem go kitrać gdyż mógł zawalczyć tylko jednego combata na cała bitwę w innym wypadku poprostu sam się wykańczał generalnie nie było bitwy w której sam się nie społowił a potem tylko uciekał przed przeciwnikiem żeby przypadkiem nie dostać szarży jakis śmieciuchów w której sam by się pociął, totalna paranoja...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

:twisted: coś za coś :twisted:

żadko kiedy wystawiam lorda do CC a ten mi się bardzo podoba taki samobyjca ;)

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

WOW! =D>

Rozpiska zajebista bo po angielsku :D Gratuluję i niezmiernie mnie to cieszy :D

Druga wersja lepsza ale ciągle mi tu brakuje kawy. Grałem przeciwko takiemu lordowi na draconie i muszę powiedzieć że chłopak robi całkiem dobrze, taki klimacik.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Klimatycznie widzę :D -pytanie czy skuteczne? Magia Slaanesha jest bardzo ograniczona(kompletnie nieskuteczna vs.ITP oponentom),co nie zmienia faktu,iż na jednostkach Mos sprawdza się znakomicie.Charioty ładnie uzupełniają całość,aczkolwiek chyba troszkę przesadzona liczba konnych marasków.
Chaos Deamonsword-nie nie nie. Zbyt ryzykowne,bez polotu :D Radzę runesworda jeśli coś-pewniejszy i skuteczniejszy.Albo Aetherblade na puszki.No jak kto woli ofc :D
Dobry wybór itemów dla czołsenów =D>
Z wolnych punktów z marasów dodaj psy :)
4 Spawny to za dużo,2 są absolutnie okej.
Ewentualnie gigant z asfem?
Brakuje mi trochę piechoty ale co kto woli :wink:

Awatar użytkownika
Yahoo17
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Yahoo17 »

Przyjemna rozpa bo Slaanesh every where xD
"Come to me son of Sigmar! For the Empire! For the Sigmar!"-
unnamed priest of Sigmar

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

grałem tą rospą z Dymitowymi DE na klockach... szczerze powiedziawszy niemiałem pomysłu jak grać, no i dostałem 18/2 ale ogułem jest bardzo fajna... tylko lorda miałem carodzieja i to chyba był błąd... co do czarów to są naprawde dobre... choć czasem niezbyt pomoce, ten pociśk powinien być z 4S ale niemożna mieć wszystkiego... a z ITP w sumie niedział 4 czar tylko...
shabovy pisze:WOW! =D>

Rozpiska zajebista bo po angielsku :D Gratuluję i niezmiernie mnie to cieszy :D

Druga wersja lepsza ale ciągle mi tu brakuje kawy. Grałem przeciwko takiemu lordowi na draconie i muszę powiedzieć że chłopak robi całkiem dobrze, taki klimacik.
1. cieszę się żę piszesz i kiedy wracasz :?:
2. po angilsku bo, AB zabrał Dymitr i niepamiętałem po polsku nazw :mrgreen: a na forum znalazłem po agielski i akcja kopjuj wklej :D
3. lorda jak robiłem,myślałem o Tobie :wink:

teraz zastanawiam się nad tylko Khornem... w środe grałem z Dymitrem na 2999 open o boga bogów brwi, bo on wystawił wszystko co ma kain czyli starą wichke, 3x15wichek, 3x15ex, 3x kotły, 6asasinów, a z mojej strony było 3x5fasty 3x7knight, 20xchosen, 2xwarshrain, 2xherosów na jaggu przeciw kiling blow i tą specjalną Panią khorna... niewtety jednak stara wiedzma jest nie do zajechania i nią większość mi zabił... było kolo 8/12

może coś podrzuce na forum, mam już kilka koncepcji, kawie czy druga na piechocie? o tyle problem z piechotą jest że wolno idzie i nierobi nic więcej, myślałem o forsekanech wkońcu mają frenzy to jak kornikowcy, może jakiś chariot z freny też daje rade 4A S4 + 6A S5 a wcześniej impakty, choć mam problemy z mieszczeniam banner of the god's. no i oczywiście 2caddy, powyżej 2000, jakieś mr, można się bawić, nie długo 2 turnieje we wrocku, na 1350x2 ( bretka albo WE do pary mam więc może piechote ) 20.09.09, i na 1999 26.09.09, coś się pomyśli :twisted: albo dam 2 byście mieli okazje do postowania

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

koles na juggerze z necrotic phylacteria i crimson armour of dargan ;)
drugi to teczowiec na dysku, bsb z armour of morsslieb ;) (khorneowiec tez moze byc)

we dwoch zjeżdżają wszystko w armii de na witchach, exekach i assasinach ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Pierwszy raz coś takiego widzę, ale... bardzo mi się to podoba!
Jednak użyłbym pieszych maruderów zamiast konnych + conajmniej 10 piesków.
Muszę to wypróbować, dam znać jak mi poszło :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

piesi wymiękają, chyba że nurglowi bo mogą dużo przyjąć na klate albo khornowi z gw, jak odadzą to dobrze :)

koni tam są potrzebni a pieski to już za dużo tego wszystkiego i czasem się nieładnie robi.

khornem się fajnie gra ale mało kontrolnie chodź ma się siłe udeżenia... slaaneshem ma się magie i można fajnie manewrować, kontrolując sytuacje na stole... natomiast nurglem sieka się magią na lewo i prawo a w walce ma się bardzo mocne klocki i niezłe parcie anty-strzeleckie :)

grałem tym wszystkim, zaznaczam że wybierałem tylko unitami zmarkiem i tylko mono, tylko przy khornie wystawiam forsekenów i psy bo to bardzo klimatyczne jednostki do tego boga, jak narazie khorn wydaje się najbardziej zabawny, niczym dziecko w piaskownicy łatwo zdenerwować i szybko może się popłakać :wink:

ODPOWIEDZ