Jednostki podstawowe

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Jednostki podstawowe

Post autor: Khuman »

gram na mark of khorne, flail, chempion jak punktów starczy to muzyk jak dojadą to przejadą, średnio gram na 4 takich a to tylko 400 coś pkt. :twisted:

kiedyś grałem na mark of nurgle z light armour, toporki oraz cepy, na strzelające armie rewelacja, chodzi dużo pkt. idzie na nich :mrgreen:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Slaanesh, Flail, Javelin, Light Armour, Musician

Jak nie mam punktów to ściągam po kolei:
Light Armour, Javeliny, Musician
Release the Przemcio!

yedee
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Muzyk musi byc na maruderach, inaczej slabo sie spisuja. Ja zazwyczaj jade z toporkami i muzykiem w wersji ekonomicznej - jak mam wiecej pkt to dodaje slaanesha i LA.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Slanesh, la, flaile i oszczepy, toporki za drogie, a i tak nie wierzę, żeby coś nimi zrobili.

EDIT: i muzyk oczywiście.

yedee
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Predzej zrobia cos toporkiem niz javelinem. Nie warto imho inwestowac w polsrodki. Ja nie wierze w maruderow walczacych wrecz. No i po co im wtedy muzyk? To jest fast i trzeba wykorzystywac mozliwosci ruszania sie po zebraniu i strzelania. No i jest to tansza opcja.

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

ja gram 80pktowym oddziałem 5 marud z flailami i javelinami, rzadko daje muzyka...

rezultat taki że jeśli nie zostają rozstrzelani, mogą ładnie kasować marsze, rzucać w miare bezpiecznie oszczepami i jak co pojechać jakąś maszynę....

tak samo zresztą psy...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wczoraj był turniej na 2x 1350... grałem z lizakami, ale pomine te wszystkie walki i przytocze tylko 3 tury z ostatniej bitwy... marudersi po tym jak w szarży zmietli furie wylecieli za blad, oczywiście w swojej o nich totalnie zapomiałem ale przeciwnik pozwolił mi ich przynajmiej postawić przy krawędzi, w jego turze bloodleterry zjadły skinki i zarszymały się jakieś 14" od maruderów khornowych... no nic musiałem szarżować zabiłem 7 z 10 chempion nic nie zrobił z over run'ana wpadłem w kolejne furie... jego tura zkończyła się tym że herald khorna dokończył dzieło z stegdziem i u stawił się bokiem do maruderów potem marudersi zjedli furie i over run'na w heralda... po wykazaniem się nie zamowitą zręcznością zranili go 2 razy żucił 2x 1 na SV a potem fartem ;) wyWardował jedną rane... i co niemają potencjału :twisted: jak wcześniej nie zginą od strzelania to robą masakre w szeregach przeciwnika :D

ps.: naszczęście nie wykupiłem wodza w marudersach bo pkt nie starczyło 8) ale już nigdzy ich nie wykupie dam im LA jak już, zasłużyli sobie =D>

ODPOWIEDZ