Czempion Nurgla

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Aż tak słabo, że zero komentarzy? :cry:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

komentarze będą, a ja umieszczę pierwszy
fajne kolorki, dobrze, że starasz się cieniować i wyciągać krawędzie jaśniejszym kolorem, ale staraj się malować dokładniej i staranniej, ale jak na malowanie figurek do grania to naprawdę spoko
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kolos
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: kolos »

szczerze ? słabo pomalowane, nierówno, nie wiadomo gdzie rozjaśnienie miało być a gdzie jest przez niestaranność
całość dobija mizerna podstawka i czarne plamy gdzie nie ma żadnego koloru położonego

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jedyna czarna plama to ta pod chełmem. A podstawka nie jest jeszcze zrobiona.

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

imo zamocne przejscia na rogach..pocieniuj je troche.

Awatar użytkownika
Prowokator
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: ZGora

Post autor: Prowokator »

Wszystko jest ok oprócz rogów, które są do dupy :P Pomaluj całe na bleached bone i będą o wiele lepsze albo przyjrzyj się jakimś rogaczom http://digart.img.digart.pl/data/img/vo ... 633352.jpg Pozdro
,,Everybody lies...''

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Farbę staraj się bardziej nakładać dokładnie tam gdzie powinna być. Wtedy model ma już duży plus, nawet kiedy ma tylko po jednym rozjaśnieniu. Przy następnych modelach rób dwie warstwy rozjaśnień tam gdzie masz jedną, trzy gdzie masz dwie itd.
Np. na butach przydała by się jeszcze jedna warstwa rozjaśnień pomiędzy bazowym brązowym a rozjaśnieniem na krawędziach.
Podoba mi się natomiast miecz przy pasie. Tylko przydała by się jedna warstwa tak na same krawędzie, jeszcze jaśniejsza od obecnego zielonego.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Mam w domu poroże jelenia i właśnie jest w odwrotną stronę niż tego byka, znaczy ciemne przy głowie, jasne na czubkach. Muszę nad tym pomalować, chociaż jak dziś malowałem ogara chaosu to już lepiej mi rogi wyszły.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A ja Ci powiem, że mi się podoba, gdyż chyba wiem, jaki efekt na tym pancerzu chciałeś uzyskać ;) Choć te rogi... Wiem, że maluje się je ciężko, no ale mogłeś chociaż coś pokombinować ;)

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Proponuję bardziej rozwadniać farbkę, robić płynniejsze przejścia i domalować detale.
Nie czytałem tego co napisalim poprzednicy, pozdro :mrgreen:

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Wygląda to tak jakbyś się nie starał. Krzywe linie(krechy) na pancerzu, rękojeści oraz butach strasznie psuja efekt. Musisz nad tym popracować. Sorry ze tak cisne ale wole być szczery niż pierdzielić pierdoły. Płaszcz i skóra z tyłu jest w miarę ok.
Bądź bardziej staranny :P to ci zacznie wychodzić

pozdro
Obrazek

ODPOWIEDZ