PMotM 21 Bretonnian Damsel

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Franciskus
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Będzin

PMotM 21 Bretonnian Damsel

Post autor: Franciskus »

Witam. To moje pierwsze prace wystawiane na PMotM. Mam dopiero 13 lat, wiec proszę o wyrozumiałość i rady dla początkującego :)
Obrazek
Obrazek

Imperialista
Plankton
Posty: 1
Lokalizacja: Averland-Piaseczno

Post autor: Imperialista »

Jak na mój gust Chociaż maluje od 2 miesięcy jest dobra

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jakieś takie niewyraźne się wydaje, choć jest OK. Ćwicz ;)

Awatar użytkownika
przemko
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: przemko »

Umaszczenie konia dla mnie wyglada bardzo fajnie. Nieprzesadzone, oszczedne, naturalne cieniowanie. Moze tylko grzywa i ogon potrzebuja mocniejszego cieniowania. Popracowalbym natomiast nad detalami typu ozdobki przy uprzezy czy wijaca sie po koniu roslinnosc. Suknia damselki przyjemna, fajny blekit, rowniez jej wlosy wyszly pozytywnie (tzn wyszly tobie, nie damselce oczywiscie). Jej skora zdecydowanie za ciemna, przynajmniej tak to na zdjeciu wyglada. Zmienilbym kolor rekojesci, rozumiem ze nie chciales by sie zlewal z wlosami, ale niebieski to chyba nie to. Na podstawce przydalby sie jakis mocniejszy akcent barwny, np kwiat lub motyl czy jakies inne kolorowe cos :). Ogolnie diabel siedzi w szczegolach, szczegolnie przy takich pojedynczych figurkach.

Awatar użytkownika
Rejmol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rejmol »

Suknia fajna, podstawka ciekawa tylko kamienie trochę przycieniować by się przydało. Tak jak stwierdził przedmówca kuleją szczegóły, ale ogólnie fajnie :) Jak na 13 lat to brawo za staranność =D>

ODPOWIEDZ