Pochwała GW (!)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pochwała GW (!)

Post autor: Tomash »

Nie ma sensu przeklejać treści posta, zwłaszcza że jest na zaprzyjaźnionym forum i sprawa dotyczy czterdziestki. W każdym razie - mam nadzieję, że nie jest to jednorazowa okazja, tylko zwiastun nowego trendu w dawaniu nam więcej za niższą cenę :)
Zapraszam do lektury:
http://www.wh40k.pl/index.php?name=Foru ... 5624#35624
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

zeby to tylko mialo odbicie w wfb ;)
mimo ze wszystko juz prawie mam, to przy sprzyjajacych cenach pewnie znalazlbym zapotrzebowanie na jakies nowe wsparcie dla moich lubieznych bestii ;)
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Jak rozumiem, ten wypasiony box to jakaś nowość?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to bardzo dobry sygnał, ale pierwsze kaszlnięcie zarazy nie czyni

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Raf: tak, świeżynka, w polskich sklepach od tego tygodnia.

Jasiuu: to samo napisałem - ale mam nadzieję, że to nie jednorazowy strzał, tylko zwiastun nowej polityki :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

z drugiej strony za pare tygodni wychodzi nowy batalion do bretki

http://fr.games-workshop.com/storefront ... orignav=13


a oto stary

http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=8210&sid=387c8581

cena ma być taka sama , różnica w figsach to +4 man at armsów -2 pegazy w nowym boxie


trochę nie fajnie jednak... nie żebym był jakimś fanem pegazów na stołach ale jednoznacznie widać że wartość zestawu spada a cena zostaje taka sama

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie będę bronił GW - zauważ tylko, że zawartość batalionów, jak i cena, ulegają pewnej zmianie.
Kiedyś za 370zł (cena trzech pudeł po 115zł z hakiem) dostawałeś cztery pudła, czasem lekko zubożone. Np. w TK - jedna wypraska mniej niż by była, gdybyś kupował osobno pudła.
Teraz bataliony kosztują 330zł (mniej niż trzy pudła po 118zł) i masz w nich "trzy i pół" pudła - w sensie materiału z trzech pełnych pudeł plus trochę bonusu (działo, kilka figurek więcej albo coś takiego).

Moim zdaniem obecny dil jest o wiele korzystniejszy.

A i załączony pegaz (popatrz na cały dział Bretki w podlinkowanym francuskim sklepie) jest nowym produktem (opakowaniem?). Z tego co widzę, pegazy będą sprzedawane pojedynczo po cenie diuka - czyli 8Ł, czyli 56zł (jeśli dobrze pamiętam kody).

Czyli za 330zł dostaniesz figurki warte 62Ł z hakiem (z hakiem w postaci 4 MaA, czyli 1/4 pudła 18-funtowego, czyli 4.5Ł)

Oczywiście poprzedni batalion Bretki był o wiele lepszą okazją, śmiem twierdzić - aż za dobrą (50Ł za figurki warte 74Ł kupując osobne pudła).

PS. Podane ceny są sugerowanymi cenami sklepowymi ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Vilgefortz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Gleiwitz - Oberschlesien

Post autor: Vilgefortz »

mam nadzieje ze jest cos podobnego do chaosu :]

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Nie czaję tego batalionu do Bretonni. Dają 20 MAA tak żeby do nowych zasad pasowało czyli widać że pomyśleli - za to szacun.
Ale potem mamy dwa regimenty po ośmiu (eh) łuczników, jednego pegaza i rycerzy nawet w lancy nie ustawionych - bez sensu wogóle.

Batalion do Lizaków powinien wg. tego wzoru wyglądać tak:

2 kroxy
3 x 7 skinków
3 stedzie
pół slanna...

ODPOWIEDZ