Pegaz cały i drzewo WiP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Pegaz cały i drzewo WiP

Post autor: High Elf »

Ostatnio mi się nudziło i pomalowałem w darze dla protestantki pegaza (stąd mało efekciarska róża lutra na herbie i rybka z przodu, a akcent osobisty to Sol Invictus na sztandarze, wiem że pogarsza wygląd ale proszę nie brac tego pod uwagę ;)) i rzeźbiłem drzewo.
To drzewo to jest w połowie dla jaj, wydałem na nie 30zł (tańsza masa modelarska). Rycerz to początek poprawki mojej bretki do poziomu który nie uderza po oczach.

Oto foty:
Obrazek
pegaz od góry (wzór skrzydeł skradłem komuś z GW co malował imperialnego generała)

Obrazek
pupa pegaza

Obrazek
pegaz od boku


Obrazek
pegaz + sztandar przód


Obrazek


Obrazek
pegaz + sztandar bok


Obrazek
i od tyłu, trochę żałuję ostatniej warstwy na sztandarze, miało byc na szybko i efekciarsko a popsuło bardzo efekt.


Obrazek
przód drzewa


Obrazek
tył drzewa




W wolnych dniach będę pracował nad poprawieniem anatomii drzewa - żeby było bardziej "ludzkie" i miało jakieś "mięśnie" tam gdzie normalnie ma człowiek. To na razie jest oblepiony szkielet.

pzdr
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Pegaz taki sobie ;)
Za duzo kitowales farby (przynajmniej tak na zdjeciach wyszlo ;))
Podobaja mi sie skrzysdla sa IMHO najlepsze (jak zobaczylem na 1 obrazku skrzydla pomyslalem ,ze pegaz w pytke ale na nastepnych zdjeciach ....:))

Drzewo natomiast podoba mi sie .Tylko dodaj w niektorych miejscach jakies rzeczy ( huba ,kora ,jakies listki itp. ) bedzie fajne wygladalo (bo takie samo drewno to troche ubogo [no i mozna zamaskowac niektore niedorobki :D])
Poki co WIP prezentuje sie ok. ..... bardziej niz ok. :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Drzewko takie płaskie strasznie, ciekawe jak się będzie prezentować skończone.
A pegaz z daleka wyglądać musi świetnie, ale z bliska widać za mocne przejścia i chyba za grubą farbę.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

pegaz z daleka pewnie fajnie wyglada natomiast z bliska kratka traci szczególnie ten berz
sztandar z tyłu wyszedł troche jak błyskawice ;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

To drzewo wyglada jak ziom :wink:

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Pegaz wygląda naprawdę fajnie z daleka ale dałem zbliżenia dosyc mocne żebyście mogli się powyżywac ;) ten tyłek w rzeczywistości jest 2* mniejszy, zrobiłem dosyc dużą kratkę, np w koniku mam o wiele drobniejszą (jak znajdę czas też zapodam zdjęcia).

Drzewo ma szkielet z poskręcanego drutu, mam zamiar zrobic jeszcze jeden taki efekt jak na kolanie (to na czarno zamalowane, to psuje efekt ale miałem już popróbowac z kolorami drewna. Mniejsze gałęzie zrobiłem w poxilinie i są dzięki temu diablo wytrzymałe, już spadał parę razy zanim nie podlepiłem podstawki ołowiem. Jest sporo większy niż standardowy treeman. Teraz studiuję swoje ciało nad ranem i będę nadbudowywał mu jakieś ludzkie kształty ;P
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

w pegazach powinienes popracowac nad dokladnoscia obrazkow ale po za tym w miare spoko
a drzewko takie sobie

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

drzewo zapowiada sie super :D

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Wyrzuć ten banner z podstawki... i będzie okej.

Drzewo spoko.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

fakt sztandar na podstawce przeraza
drzewo strasznie malo efektywne tzn zbyt malo galazek dodalbym jakies dziuple i dla jaj karmik dla ptakow ;)

za duzo warst farby (albo zdjecia)

ogolnie jesli popracujesz bedzie swietnie
(tak jak z glowa treemka

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

drzewo strasznie malo efektywne
Skoro tak, czemu jest tak popularne?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jankiel pisze:
drzewo strasznie malo efektywne
Skoro tak, czemu jest tak popularne?
Ale jesteś czepialski ;) Ale celne, celne :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fakt do drzewka jakieś bajerki by się przydały, trochę bitsów od driad, może jakieś małe zwierzątka...Co do mięśni- drzewa nie maja mięśni więc chyba nie powinieneś kombinować z nimi. Co do pegaza, podoba mi się cieniowanie na tych papierach na sztandarze, natomiast herb- słaby.

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Bajerki będą na drzewie, z pewnością.

Sztandar na podstawce mi się też nie podoba ale to taki osobisty akcent, nieważne ;) Na bretce, którą będę grac (oddział questów w toku) nie będzie takich bajerków.

EDIT: co do dokładności obrazków to powiem, że różę lutra łatwo zrobic nie jest na tak małej powierzchni. Polecam spróbowac na niecałym cm zmieścic złotą obwódkę, kwiatek na niebieskim tle, czerwone serce z czarnym krzyżem w środku :P starałem się jak mogłem
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

pegaz ma fajne skrzydla... i tyle. reszta jest jakby na szybko robiona.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
agajda
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. :D

Post autor: agajda »

Bardzo ładne skrzydełka ;)

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Z ta kratka to rzeczywiscie troche srednio wyszlo, Z daleka wyglada nawet nawet to samo sztandar ale juz nawet grajc mozna zauwazyc cos nie teges.

Moze pier jako tako cieniutko rozrycuj kratke pomaluj ja a czarnym przejedz na koncu bo wlasnie widze ze robiles odwrotnie i nie trafioles z ostrymi krawedziami przy kwadratach.

Drzewo jak juz zostalo zauwazone to jest ziom. JEdka brakuje mu "smaczkow" dodaj gdzies galazki, hube, moze jakiegos puchacza czy lesnego duszka. Jest zbyt plaskie. Moze ostrzejsze krawedzie mozna zastosowac przy konczynach, np noga zeby byla osobnym elementem a nie zlewala sie w calosc... itp.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

przezajebisty ale skopałeś figsa dając ten przebrzydły sztandar:p bez urazy:D

ODPOWIEDZ