Modern Warfare 2 vs Bad Company 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Modern Warfare 2 vs Bad Company 2

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jak w temacie. Która waszym zdaniem lepsza? Nie zależy mi na kampanii (przejde pewnie w 2 góra 3 dni). Bardziej chciałbym pośmigać po necie, pozabijać innych graczy. Całkiem niedawno wręcz fanatycznie grałem w Modern Warfare, ostatnio troche z kumplem w zwykłego BTF. Jak narazie bardziej podoba mi sie Call. Czy w Bad Company 2 można strzelać przez ściany (bo wiem, że można rozwalić budynek). Prosze o wasze opinie.

POZDRO
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

nie wiem co to jest bad company 2 ale modern warfare bardzo fajne na multi ale nie różni się bardzo od 1.

jest chyba więcej opcji misji broni itd

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to tak naprawde pytanie czy wolisz hawajską czy pepperoni ... musisz spróbować

ja grałem w oba tytuły i polecam Bad Company


+ lepsza fizyka świata
+ więcej trybów zabawy
+ dojżalsza społeczność
+ normalne serwery

MW2 też nie jest złe - jest bardzo dobre ale więcej frajdy z gry - przynajmniej dla mnie ( jest zdecydowanie w BC

no i kampania cudowna : P
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Właśnie obejrzałem gameplaye obu gier i z tego co widze Call jaki był taki jest. Młócka prawie bez taktyki. A BC 2 już myślenia wymaga. Jak to jest Jasiu z tymi ścianami w Bad Company? Można je przestrzelić? Chodzi mi o strzał z karabinu jak w CoDzie, a nie rozwalenie z czołgu :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

zależy z czego ściana - jak w far cry 2 jest to rozwiązane
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Nie grałem w Far Crya ani pierwszego ani drugiego. Tylko w Crysisa miałem przyjemność. PZDR i dzięki za pomoc.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

1nke olej ale w 2ke warto pograć - szczególnie jak wyjdzie w taniej serii jakiejś

bardzo bezstresowe safari-polowanie na złych murzynów z afryki , malowanicze krajobrazy , wolność poruszania się po wielkim terenie i mnóstwo broni do kupienia u dilera
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Przekonałeś mnie tym polowaniem na murzynów, niedługo ide do sklepu :D (tak, jestem rasistą, taki sie urodziłem :P)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ale nie możesz strzelać do wszystkich murzynów - strzelaj do tych co są źli ( wszyscy poza miastem ) ^^
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

No teraz lekko mi obrzydziłeś tytuł ale co tam. Jakoś to przeżyje :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Czy ktorys z graczy battla gra w Bad company 2 po necie ? ;>

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

ja gram ale na PS3
Obrazek

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

Inferno pisze:Czy ktorys z graczy battla gra w Bad company 2 po necie ? ;>
tia na PC

ale tylko na serwerach prywatnych. problemy z połączeniem u mnie to norma. ani razu nie udało mi się pograć na serwerach EA.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Ja tez gram w BFBC2 po necie w wersje PC. Z łaczeniem sie nie mam zadnych problemow natomiast nie dziala mi dodanie do listy ulubionych - awaiting for data i trwa to w nieskonczonosc. Giera jest wg mnie leszpa od CoDa i glownie to zasluga silnika graficznego i mozliwosci niszczenia otoczenia. Wreszcie nie ma kampienia w okienku na 3 pietrze za niezniczalna sciana z dykty. No i jako wielki fan Enemy territory podoba mi sie podzial na klasy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

bania załamujesz mi z tym brakiem problemów z połączeniem. powiedz mi z jakiego ISP korzystasz? bo może o to się wszystko u mnie rozbija... ja mam ASTER, a wyłączanie firewalla nic mi nie pomaga.mam 3 serwery na krzyż na których mogę grać.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Niszczenie terenu to chyba najpiękniejsza sprawa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Hurtmaker pisze:bania załamujesz mi z tym brakiem problemów z połączeniem. powiedz mi z jakiego ISP korzystasz?
mam łącze radiowe od małej firmy obok torunia ale nie wiem czy dostawca moze Ci to w jakis sposob blokowac nawet nieswiadomie.
Obrazek

ODPOWIEDZ