Baner turnieju na Border Princes: Regulamin

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Baner turnieju na Border Princes: Regulamin

Post autor: Tomash »

Ponieważ nic tak dobrze nie robi frekwencji na turnieju jak odpowiednia promocja (no, może jeszcze dobry rulepack ;) ), oferujemy każdemu organizowanemu turniejowi bezpłatne miejsce na banner pośród banerów wyświetlanych na górze każdej podstwony forum.

Regulamin zamieszczania bannerów turniejów na forum Border Princes:

1. Turniej musi zostać ogłoszony w odpowiednim temacie na forum Border Princes, w podforum o turniejach. Łącznie ze wszystkimi zasadami - taki temat musi zawierać wszystkie informacje niezbędne do uczestnictwa w turnieju.
(Czyli odpadają posty typu "regulamin na stronie ..." albo "zapraszam do tematu X na forum Y")
2. Baner w formacie GIF, JPEG lub PNG, rozmiar 400x50 pikseli, należy wysłać na adres mailowy wfbpol@wfb-pol.org.
3. Prócz banera mail powinien zawierać nazwę turnieju w tytule oraz odnośnik do tematu na forum, wspomnianego w punkcie 1). Link do tematu jest niezbędny, jako że to do niego będzie prowadziło kliknięcie banera.
4. Po zatwierdzeniu banera, w temacie na forum i zewnętrznej poświęconej turniejowi stronie (jeśli takowa istnieje) należy umieścić informację "patronat medialny: Forum Border Princes" - w przypadku zewnętrznej strony z nazwą forum jako klikalnym linkiem do BP.
5. Zatwierdzony baner będzie aktywny do dnia zakończenia turnieju (co najmniej).

--------------

Wersja skrócona, dla nieprzepadających za oficjalnym językiem: zakładacie temat na BP, wysyłacie maila z banerem 400x50 i linkiem do tematu, jak baner zostanie zatwierdzony i umieszczony na BP, dodajecie we wszystkich tekstach informację o patronacie forum BP. I tyle :)
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2007, o 23:24 przez Tomash, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Fajne, wstępnie piszę się na to (gliwicki lokal "Bibliothecarius" obecnie "Pars seconda", z tym że dopiero w maju). Jak już coś konkretnie nagramy, to zrobimy bannerka i wysyłamy.
Dobra idea, popieram!

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Świetny pomysl gratuluje

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hm, czyżbym zapomniał przykleić?

W każdym razie, proszę państwa, proszę słać banery :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Chciałem przypomnieć (bo niektórzy najwyraźniej zapomnieli, a nie będę palcami wytykał ;) ), że należy wysłać MAILA, a nie forumową PMkę (którym regularnie robię "skasuj wszystkie").
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

odbierz maila :)

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Raptor następnym razem jak będziesz chciał mi rozjebąć czaszkę to ostrzegaj. Wiem, że to tak fajnie, ale lepiej wiedzieć wcześniej.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

co?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Tomashu sprawdz @ :wink:
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ