TK 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mazi88
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

TK 2250

Post autor: Mazi88 »

Witam. Oto moja rozpiska, ktora chyba najlepiej mi sie gra i daje mi najwiecej satysfakcji. Co o niej sadzicie i co byscie zmienili?
Dziekuje za wszelkie sugestie.

A oto i moja rozpiska:
Tomb King, Gen, La, SH
Kosiara, Collar

Liche Priest
Casket, Golden Ankrha

Liche Priest
2x DS

Liche Priest Hieronim
Cloak, Hieratic

Tomb Swarm
Szkielety x 10 Bow
Szkielety x 15 Bow, Muzyk
Czarioty gole x3
Lekka kawaleria x5

Carrion x 4
Tomb Scorpion
Tomb Guard x 20 FCG, Ikona
Tomb Guard X 20 FCG , sztandar wskrzeszania

Katapa z czaszkami
May will be done!

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Fajne, aczkolwiek ja bym poszukał punktów na konia pod liczke jedną. Boli mała ilość rydwanów i 4 sępy zamiast 5, ćwiary nie zajmiesz. No ale cóż zrobić, 2 gwardie masz. :) Rozpa ciekawa.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

ja bym z czegoś zrezygnował na korzyść 2 klopy bo 1 to mało

Awatar użytkownika
Mazi88
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Mazi88 »

Z czegos czyli z casketa :) . Ta gra ma cieszyc a moment w ktorym casket dziala, cieszy mnie jak dziecko :). Te rzuty na ld, nejlepszy moment w grze. A na cela z klopy nie narzekam, jakos zawsze w cos trafie (hydra, stedziu etc.) i rzadko misfiera rzucam wiec jedna mi starcza.
May will be done!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Rozpa całkiem fajna. Ciężko coś tu zmienić, bez zbytniej ingerencji w układ jednostek. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zmiana muzyka na łukach na czempiona. Nie znam dokładnych kosztów, ale myśle, że zdjącie tarczy albo LA z kinga powinno starczyć (i tak raczej mu się nie przydadzą) A dzięki takiemu czempionowi spokojnie przytrzymasz nawet bloodzia, a potem jedna z gwardii na bok i po grze :) (oczywiście, przeciwnik nie będzie na tyle głupi, żeby w to wjechać. Ale dzięki temu będziesz miał kolejnego straszaka, więc nie zrobi Ci rajdu smokiem, GD na cascet i klopę). To tyle ode mnie.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Mazi88 pisze:Z czegos czyli z casketa :) . Ta gra ma cieszyc a moment w ktorym casket dziala, cieszy mnie jak dziecko :). Te rzuty na ld, nejlepszy moment w grze. A na cela z klopy nie narzekam, jakos zawsze w cos trafie (hydra, stedziu etc.) i rzadko misfiera rzucam wiec jedna mi starcza.
popieram!
zawsze dokładnie dlatego wstawiam kaszkiet :mrgreen:

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

z całym szacunkiem ale jak zagrasz z noobem to owszem zabawy co nie miara jak sie skrzynka otwiera ale gracz na poziomie nie pozwoli ci jej za chiny ludowe otworzyć...a jak jej nie otwierasz to po co ci to gówno...(ok tu przesadziłem to nie gówno bo kaszkiet jest wypas...: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: P)

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

po co cascet? hmm:
1) przeciwknik zazwyczaj zostawia na niego 3 DD
2) -1 do casta wrogim magom (czasem nieźle wkurza)
3) dzięki temu wchodzi większość incantacji
4) przeciwnik zazwyczaj ustawia armie aby nie widziała skrzyneczki co jest dla niego problematyczne bo musi wykombinowac jak to zrobić aby przy okazji nie dostać szarży od naszych oddziałów
5) w miare bezpieczne miejsce dla liczki (no poza dzialami)

cascet jest fajny tylko szkoda że ten glupi MR działa na niego :?

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Już z rok nie działa MR na kaszkiet :D

Sprawdź FAQ dotyczący obszarówek.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Działa.

Źródło - Shino. :D
Obrazek

ODPOWIEDZ