Super plan

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Super plan

Post autor: Piotr3K »

W związku z coraz większą liczbą osób piszących na forum nie o tym co trzeba, nie tam gdzie trzeba i nie tak jak trzeba, myślę że:
dobrze byłoby zrobić coś takiego że przed utworzeniem konta na forum trzeba zdać jakiś test (np. pytania w stylu: 'jakich tematów nie zakładać' itp) i kto nie uzyskał by z tego testu odpowiedniej ilości punktów nie zostałby dopuszczony do forum
Co o tym myślicie?
Jeśli wogóle jest możliwe zrobienie czegoś takiego.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Taaak "bardzo madry pomysl" :lol: :lol: :lol: Powstrzymam sie dalej od komentarza , bo bylby bardzo zlosliwy... CENZURZE MOWIMY STANOWCZE NIE !!!


P.S. Jak komus odwala - tak jak zdarzylo sie ostatnio - bawili sie w spamowanie czy nekromancje to dostali ostrzezenia od modow czy adminow i sie uspokoili...

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

No dobra chyba masz racje..
Ale po tym jak przez dłuższy czas się czyta 'dziwne' rzeczy na forum to różne dziwne pomysły wpadają do głowy.
Ale teraz coś mi się przypomniało :lol:
W grze Ragnarok Online na serwerze KDR było coś takiego, tzn żeby grać trzeba było zdać test z regulaminu i było to tak wkurzające że nie wiem (pół godziny żeby się zarejestrować wkurza).
P.S.
Ten pomysł to nie jedyny i nie najwymyślniejszy jakie mi przyszły do głowy, ale już nie będę ich wypisywał (nie warto :P )

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

stary nie szalej.
nie ma porownania miedzy gra online gdzie pewnie wazne jest odgrywanie postaci, a forum zwyklym.

Trafilo nam sie dwoch debili, posmiali sie wszyscy, chlopaki moze wezma do siebie i sie uspokoja albo przeniosa na cytadele. nie ma co dramatyzowac ;)

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Narazie moze bylo tylko dwoch jak sie rozmnoza ?? Albo co gorsza maja kony ?? :shock: Lepiej bylo by dac jakis maly tescik taki sprawdzajacy czy ktos ma wogole o tym jakies pojecie :wink: ( sry za ozywienie ale na serio przydalo by sie cos z tym zrobic )

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

w sumie ten temat to też spam 8)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No to od czego mamy moderatora- niech kasuje jesli to spam...

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Co zrobi moderator to insza inszość, ale przystopujcie z tym spamowaniem tutaj.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bartek wywal caly temat do smieci , bo do niczego innego sie nie nadaje...

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Nie przesadzaj, nadaje się jeszcze do Płotów i Młotów, obok niezwykłych i dyskusji o tym o ile można wygrać walkę jest w sam raz. :wink:
Chcociaż zaznaczam, że każdy bezsensowny tekst, ponad to co już tutaj jest będę wycinał, więc niech się odzywają tylko ci, którzy mają jakieś błyskotliwe pomysły na wprowadzenie cenzury, które następnie będzie można wyśmniać. :)
A licky boom boom down!!!

ODPOWIEDZ