smartfony jakie polecacie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

smartfony jakie polecacie

Post autor: Murmandamus »

jakiego dobrego smarfona polecacie. Ja po utracie swojej omni zamierzam nabyć nowy.
Polecacie coś konkretnego?

Mam na myśli Samsung Galaxy S2 jednak finansowo drogawy i chyba poprzestanę na Samsung Galaxy S Plus
Z drugiej strony konkurent S2 się pojawił mi na widoku w miare przystępnej cenie czyli LG2 Swift 3D no i ewentualnie HTC Desire. Ma ktoś doswiadczenia z tymi telefonami?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

HTC.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Polecam Samsungi :) Są ok, niezła specyfikacja, fajny szybki smartfon.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Może jakąś czarną jeżynkę? Bold 9780 jest git.

rauliq
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp

Post autor: rauliq »

a brales pod uwage SE Xperia 10

Mam go juz troche i nie narzekam uwazam go za fajny telefon.
Nawed do WFB przydatny rozpiski w nim trzymam :P.
podpis był nieregulaminowy

chelcho
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: chelcho »

Nie bierz nokii bo firma ma kłopoty i telefony z symbianem nie będą miały wsparcia - przechodzą na windows.
Jak masz kasę to iPhone, a jak nie to coś z androidem

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Nowy Bold 9900/9930 :D dziś odkryłem... :>

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Mam THC Desire od paru miechów i zdecydowanie polecam:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

chelcho pisze:Nie bierz nokii bo firma ma kłopoty i telefony z symbianem nie będą miały wsparcia - przechodzą na windows.
Jak masz kasę to iPhone, a jak nie to coś z androidem


=D> =D> =D> =D>

Brawo

Symbian będzie na telefonach do 2014 a wsparcie do 2016 roku.

Niedawno wyszła aktualizacja symbian^3 ANNA a za 1-2 miesiące będzie do pobrania symbian Belle

Mam Nokie N8 i polecam ten telefon, chociaż sam bym się do paru rzeczy przyczepił

Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Burgund »

wg mnie o telefomy powinno sie pytac na forach poswiaconych telefonom a nie grom figurkowym ;P
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sam niebawem bede podpisywal nowa umowe i zastanawiam sie jaki telefon wziac. Pewnie przejde do playa, a tam maja fajne smartfony.
Zawsze uzywalem nokii, bo bardzo lubie prosty interfejs, ale teraz mysle nad HTC.
Ktory model polecacie, jak dlugo bateria trzyma?

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Ja jadę na Desire HD już prawie rok, jedyny zarzut jaki mam to właśnie bateria - muzyka, net, parę innych bajerów i telefon może nie dotrwać do wieczora... W zwykłym Desire jest trochę większa bateria, trochę mniejszy wyświetlacz, powinno być lepiej, ale szału nie ma się co spodziewać, jak chyba w każdym telefonie z tej półki. Telefon git, Android git, można brać. Choć w sumie teraz wybrałbym już jednak coś nowszego.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Teraz tak naprawdę kazdy tel z androidem sprawuję się podobnie. Nie ma co się łudzić, że bateria wytrzyma ponad dobę:) Coś za coś. Ja teraz telefonu używam do wszystkiego. Zajebiste jest to, że jest w pełni kompatybilny z googlem. Gmail, docsy etc wszystko robi się w mig. To już nei jest zwykły telefon:)

Co do thc desire to naprawdę polecam:) Jedyne co wkurwia to wyświetlacz na którym kompletnie nic nie widać w słoneczny dzień. Poza tym jest git malina. Dobry zakup.
Obrazek

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Fakt, o tym mankamencie zapomniałem. To jest wielki plus Amoledów jednak, że jakoś w tym słońcu sobie jeszcze radzą. I wielki minus HTC, że dominują w nim LCD.

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

A ja się nie mogę przekonać do tego typu telefonów. Wydaje mi się, że jedno zderzenie z podłogą i z wyświetlacza niewiele zostanie. Zresztą słyszałem, że w zimie smartfony lubią łapać zwieszki, ale nie wiem czy wszystkie. Ja bym koledze doradził jakąś rozbudowaną Nokię z pełną klawiaturą :)

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Kraggo pisze:A ja się nie mogę przekonać do tego typu telefonów. Wydaje mi się, że jedno zderzenie z podłogą i z wyświetlacza niewiele zostanie. Zresztą słyszałem, że w zimie smartfony lubią łapać zwieszki, ale nie wiem czy wszystkie. Ja bym koledze doradził jakąś rozbudowaną Nokię z pełną klawiaturą :)
Mój telefon spadł z około 3 metrów na betonową podłogę, dalej śmiga jak śmigał, także takie miękkie to one nie są. W zimie żadnych problemów też nigdy nie miałem. O nokii się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem, ale zawsze mi się wydawało, że Symbian mocno odstaje od Androida i iOSa.

chelcho
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: chelcho »

Stachu pisze:Symbian będzie na telefonach do 2014 a wsparcie do 2016 roku.
A co mieli napisać, że idzie do śmietnika od zaraz? Mają pewnie sporo zapasów, które trzeba upłynnić.
Porównaj dostępny soft na symbiana vs iphone lub android.
Samo ogłoszenie końca Symbiana wpłynęło na to, że sporo developerów przeszło na inne platformy. Szkoda czasu i inwestycji na coś bez przyszłości.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ja się 3 razy zastanowiłem zanim kupowałem telefon. I kupiłem normalny, bo jak próbowałem esa napisać na takim z dotykowym ekranem... 10 minut mi zajęło celowanie paluchami w literki :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

A ja proponuję olać smartfony po całości. Bateria żyjąca dzień to pełna żenada, przynajmniej w telefonie. A od kiedy mam telefon z Anrdoidem odkryłem też, że telefon może się zawiesić #-o .

Wiem, wiem, Wisły kijem nie zawrócę. Jeżeli to coś warte to jedyny tego typu telefon, który lubiłem to BlackBerry, niestety jakiś starszy model nie do dostania dziś.

Maciek

Edit: Dotykowy ekran to oddzielna kupa gówna. Nigdy więcej.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

iPhone 4.
Nie jest najtańszy, ale w praktyce niesamowicie intuicyjny.
Ma fantastyczny design i daje wszystko co trzeba, bez niepotrzebnej komplikacji.

Dla odmiany mam HTC Wildfire (służbowy) i jakoś nie mogę go polubić.
Niby wszystko OK, ale design (wewnątrz i na zewnątrz) gorszy znacznie, dużo jest minimalnych słabości (np. wpisanie firmy do kontaktu jest bezcelowe, bo nie widać jej na liście) i klawiatura, która zasłania 2/3 ekranu przez co nic na nim nie widać i trzeba chować klawiaturę co chwila - słabe.
Mam świadomość, że HTC (a raczej Android) daje wiele możliwości, których nie ma iPhone, ale szczerze to ich realna użyteczność jest nieduża.
Obsługa gMaila na HTC (w stosunku do iPhone'a) - słabiutka.

No i kiepskie wyświetlanie stron www - słabo wygładza fonty, brak możliwości przewinięcia do góry strony 1 klikiem i wiele innych małych rzeczy.

Wiem, że wiele osób nienawidzi iPhone'ów z jakichś absurdalnych przyczyn, ale jak patrzę na HTC to jest to dla mnie jeden wielki rip-off. Czasem lepszy, częściej gorszy. Ale wciąż blisko plagiatu.

A...przy Androidzie, trzeba dużo za dużo, jak dla mnie, zmieniać ustawienia.
Aplikacje w tle to już w ogóle jest jakaś bzdura.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

ODPOWIEDZ