Battlefield 3

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Battlefield 3

Post autor: loko »

a ja dalej gram w desert combata... #-o
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Działa grałem 3h bez zwiechy 8) trochę drogi ten bf3 100 gra + 400 windows ale za jak już działa to bardzo przyjemnie sie gra. hedy jakoś łatwiej wchodzą niż w poprzednich bf ale dynamika gry jest zajebista
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

400 za w7?
home edition za 250 mozna znalezc.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

najtaniej w warszawie było za 350( na allegro), nie bardzo widziało mi sie kupowanie kodów lub otwartych pudełek...
Obrazek

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Odkopuję temat, gra ktoś w BFa może? ;)
Można by było kiedyś się zgadać i zagrać razem, jak coś mój nick to PanRozpierducha.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Gram cały czas obecnie na dodatku CC. Polecam.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Właśnie chcę go kupić, ale zastanawiam się, czy za pomocą Premium, czy oddzielnie.
Generalnie taki Deathmatch to mój ulubiony styl gry, więc CC jest dla mnie idealny po prostu. Tam nowe mapy i bronie, czy coś jeszcze zmienili?

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Jak masz zamiar cały czas grać w BF-a to lepiej premium i nie musisz się martwić o następne DLC.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

No niby tak, ale załadować 150 złotych za kota w worku... Nie wiadomo jakie będą te następne dodatki.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

No Back To Karkand było niezłe a CQ może nie jest niezłe ale trzyma poziom.Akurat DICE można zaufać bo widzisz po pierwszych DLC jak Ci się spodobały to możesz w ciemno bo wiesz czego się spodziewasz tak jak BFBC2 fajny był wietnam:),a po drugie wiesz co będzie w następnym DLC bitwy pancerne i duże mapy czyli to co lubię.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Wiadomo jaki będzie następny :)
CQ to miał być ukłon w kierunku graczy COD. AW - to będzie epicka bitwa :D mapy 64 i po 16-20 pojazdów na respawnie od razu :) duże bitwy powietrzne i pancerne :) masa nowych pojazdów itp.

Ja kupiłem premium bo faktycznie wychodzi taniej. A zmusić nikt nie zmusi do grania dodatków. Problem tylko polega na tym że dobre serwery kupją takie dodatki - i nie mając ich nie pogramy.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja tam cały czas gram na podstawce, ostatnio po kilku miesiącach przerwy odpaliłem znowu i się wkręciłem ;D
Ale premium to raczej dobra opcja, zważywszy, że dodatki kosztują ponad 50zł
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

To co Wy na to, żeby się spiknąć kiedyś na grę, co?
Plus jaka jest Wasza ulubiona mapa? Moja to oczywiście przy okazji pierwsza na której grałem - Kanały Nousharh. :D

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Wake Island :) najlepiej w parze z dobrym Engiem. 25k punktów na luzie i ofc Hardcore.
Nie lubię map gdzie ludzie chowają się za każdym krzakiem. To co jest kwintesencją BF'a to wielkie otwarte mapy.

W CQ - Ziba Tower ale to tylko by polatać z Spasem :D
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Na nabijanie punktów to lubię brać BMP na Wielki Bazar i jeździć cały czas w kółko co prowadzi przeważnie,że Polaczki zaczynają bluzgać.
Fajnie się pyka też na wzgórzach Demawendu ale jak nie ma tych pier... snajperów.Dlaczego ludzie nie mogą się domyśleć żeby wziąść granatnik dymny tylko ja idę na rambo i wale we wszystko z granatnika dymnego.Fajnie że można z niego zabijać ale jest problem jak już wychodzi na ciebie więcej niż jedna osoba.No i Kaspian na myśliwce i heli (ognista burza też może być na heli)
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

terorystaxxl pisze:Na nabijanie punktów to lubię brać BMP na Wielki Bazar i jeździć cały czas w kółko co prowadzi przeważnie,że Polaczki zaczynają bluzgać.
Fajnie się pyka też na wzgórzach Demawendu ale jak nie ma tych pier... snajperów.Dlaczego ludzie nie mogą się domyśleć żeby wziąść granatnik dymny tylko ja idę na rambo i wale we wszystko z granatnika dymnego.Fajnie że można z niego zabijać ale jest problem jak już wychodzi na ciebie więcej niż jedna osoba.No i Kaspian na myśliwce i heli (ognista burza też może być na heli)
Na BMP jest mina :D wiec musisz zmienić serwer :P jak Ci tak łatwo się jeździ.

Co do SMOKE -> graj z kumplami :) Słuchawki jakiś voip i nie ma problemu.

W nowym dodatku będzie AC-130 :) I ciekawe rozwiązanie -> będzie latającą platformą na która można się dostać spawnem. Dodatkowo leci bo leci w kólko :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

obejrzałem w końcu trailer armored kill, wow, śnieg i pustynia, będzie kosmicznie :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Afro pisze:obejrzałem w końcu trailer armored kill, wow, śnieg i pustynia, będzie kosmicznie :D
Ano :) Mogli by Dżungle zrobić w BFBC 2 była taka jedna super mapka w Dżungli....
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Przeważnie nie ma min a jak jest dużo(zawsze jest albo nie ma ani jednej,a jak są to wszędzie) to biorę termowizje i cytuje"świeci się jak psu jajca" te miny(wtedy chodziło o snajperkę ale tu też pasuje)
Imperium
Włocławek

ODPOWIEDZ