BERSERK i inne anime

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

BERSERK i inne anime

Post autor: likaon »

Nie jestem fanem anime, ale stara seria jest świetna(nie licząc pierwszych trzech odcinków), dobre sensowne(!!! to rzadkość) intrygii, w 7ep pojawia się nawet bloodthirster, a późniejszych bestia nurgla, khornlingi, demonetki i wiele innych bestii rodem ze spacznii.
http://kreskowki.fani.pl/vid/berserk/510
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Baaaardzo stare anime. Natomiast dalej dobre. Ostatni odcinek miażdzy psychicznie, szkoda tylko, że nie zabrali się za robienie drugiej serii tak jak w przypadku wielu anime wołających wręcz o kontynuacje
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

W przyszlym roku zacznie sie wyświetlanie berserkowych pelnometrazowek, podobno chca w nich strescic cale story, w pierwszym historia z tomow 3-13

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

hmm to bardzo dobra informacja, na którą od dawna czekałem....:D
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Anime mi się średnio podobało :?
Za to manga jest prześwietna (czytam na bieżąco :wink: ) :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
djflyshy
Plewa
Posty: 7

Post autor: djflyshy »

ummm...kreskowki.pl?
toż to wstyd....

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Tak samo jak kucyki w avatarze :mrgreen: . A wracając do tematu, to mnie się całkiem podoba, choć trochę nie leży mi kreska autora i jego podejście do niektórych rzeczy (np hełmy), ale poza tym Berserk jest bardzo fajny. Imo masz rację manga jest fajniejsza.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Berserka znam od dawna, tylko ostatnio naszła mnie nostalgia, czemu kreskówka pl? bo najszybciej ładuje
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Fenomenalna seria, szkoda ze nie starczyło im kasy na 26ep.. dramat całego anime. 10/10

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Najlepsza manga jaką w życiu czytałem.

Wywarła na mnie olbrzymi wpływ. Szczerze polecam.

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Zmień avatara proszę

Fajna seria, kiedyś coś o niej słyszałem, ale dopiero teraz objeżałem

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Podziękowania dla likaona za założenie tematu, nie znalazłbym tego genialnego anime bez Ciebie =D> :wink: :)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Jak macie jakieś genialne serie anime (i nie tylko) które są świetnie(serwuje bany za propozycje : blech (detergent), naruto (pomarańczowy dres-pidżamo-ninja) itp) zapodajcie linki :D
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Hellsing

Noir

Cowboy Bebop

Kenshin:P
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

TOTORO!!!!!!
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Chrno Crusade
- demony, duzo krwi, znowu demony, jesczze wiecej krwi i historia milosna w tle. A no i zakonnica!
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2011, o 08:28 przez Relosu, łącznie zmieniany 1 raz.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

dawajcie krótkie opisy żeby ludzie wiedzieli o co w którym chodzi

PS.
Dawajcie linki do takowych(pl sub lub eng sub)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Chyba chciałeś napisać Bleach :wink: .

Evangelion- w skrócie to chłopak w wielkim mechu bije się z wielkimi potworami. Trochę jak Power rangers... Niestety twórcy postawili na abicje i pod koniec wszystko schrzanili, ale większość dobrze się ogląda.

Vampire hunter D - o łowcy wampirów ścigającego krwiopijce który ucieka z porwaną panną

Elfen Lied- obiekt eksperymentów, oczywiście w postaci atrakcyjnej dziewczyny ucieka z laboratorium, jest maszyną do zabijania i pewnie po ucieczce zrobiła by piekło na ziemi, ale dostaje kulkę w głowę w skutek czego traci pamięć i trafia do zwykłego chłopaka który się nią opiekuje... Od czasu do czasu pamięć jej wraca i zaczyna się zabawa ;)

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan- chyba tak to się nazywa. Nie oglądałem jeszcze, ale generalnie anioł śmierci (kolejna atrakcyjna dziewczynka :P ) mieszka u zwykłego chłopaka... Co odcinek z jakiegoś powodu rozrywa go na strzępy a potem ma wyrzuty sumienia i go wskrzesza.


No i oczywiście Akira- podobno kultowe.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

ja wielkim fanem anime nie jestem ale znajomy mnie namowil na death note i musze przyznac ze bardzo mnie wciagnelo. dosc dobra intyga, mysle ze wiekszosc zna a jak nie to jest o tym jak bog smierci celowo upuszcza swoj death note (osoba ktorej imie sie tam zapisze umiera) na ziemie i podnosi go zdolny student i zaczyna uzywac

mam nadzieje ze za to bana nie dostane :wink:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Hellsing- anime w którym mammy do czynienia z organizacją anty-nieumarłym o dziwo w której pracują wampiry. Dokładnie 2: Alukard(drakula od tyłu :D) i dziewczynka której poprzedni jegomość uratował życie zamieniając ją w wampira. Kilkanaście odcinków które polecam każdemu :). Niestety nie znane mi jest tłumaczenie na polski, ale za to jest bardzo dobra wersja angielska. Całość na jutube :)

ODPOWIEDZ