Taktyka

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrilan
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Kemock
Kontakt:

Taktyka

Post autor: Adrilan »

Witajcie,
od kilku miesięcy przyglądam się temu forum, jako że sam gram chaosem. Co prawda, nie jest to długi czas oraz nie rozegrałem ogromnej ilości bitew, jednak z każdą uczę się coraz bardziej. Czytanie postów w tym dziale, przeglądanie rozpisek i dowiadywanie się nowych rzeczy również wielce mi pomaga.

Ostatnio wpadłem na pewien pomysł. Jeżeli jest to możliwe. chciałbym nieco podszkolić się pod okiem jakiegoś wprawionego gracza. Mieszkam w trójmieście i jeżeli komuś z was nie przeszkadza, chciałbym raz przyjrzeć się jakiejkolwiek bitwie z udziałem chaosu oraz zadać wtedy kilka (doslownie kilka) pytań.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Proponuje powpadać na turnieje, na pomorzu trochę ich jest. (Patrz dział Turnieje na tym forum). Napewno będzie tam kilku chaosowych graczy, może sz podpatrzeć ich bitwy, ale chyba lepiej samemu zgarnąć trochę masakr i w końcu się nauczyć. Jakby co, to Thurion jest z pomorza, zacznij go nękać... :P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

thurion rzadko chodzi na turnieje lokalne, teraz sesja niedlug wiec to utrdudnione, a towarzysko to juz wogle nie gra :)

proboj lapac thuriona 10.06 na turnieju na morenie (o ile takowy turniej sie odbedzie ;) ), nastepnie 30.06 lub 01.07 na turnieju, o ile takowy sie odbedzie :) a napewno 7-8 Lipca na masterze w Wejherowie, tam thurion napewno bedzie i napewno sie odbedzie

thurion chetnie pomoze :), ale niestety ma malo czasu :(


pzdr

Awatar użytkownika
Adrilan
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Kemock
Kontakt:

Post autor: Adrilan »

Dzięki wielkie za propozycje :D Na pewno na którymś się pojawię i z chęcią się czegoś nowego nauczę.

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Skoro jestesmy przy taktyce, ostatnio obcykalem cos takiego, co mi sie sprawdzalo na armie ofensywne:

Korpus ekspedycyjny w zestawie: smok, furie, exal slaanesha na robalu i demonetki wpada na tyly (2 tury, wszystko w zasadzie rusza sie po 20").
W trzeciej rycerze, krowy i dogry jada na pale od przodu, a jak sa jakies mocniejsze klocki to dopychamy czyms od strony wedla.

Nie wiem jak sobie ta zaloga poradzi z defensem, ale chyba da rade (2 tura wszystko dochodzi do szarz)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

na defensy toto dziala, tylko nie ma Exa na robaku ale kornik na zwyczajnym demonic mouncie - mocniejszy i ostrzej klepie, a dojezdza tre pozniej. Na krasie daje rade.

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

A co daje sie wtedy Exalowi? Crown of Everlasting Conquest czy tez moze cos innego?

Awatar użytkownika
Szczur6
Mudżahedin
Posty: 312
Lokalizacja: Nasielsk-Wawa

Post autor: Szczur6 »

koronka jest dla niego super, tylko paskudnie droga jak na herosa

ODPOWIEDZ