Football Manager

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Football Manager

Post autor: Dastor »

W sumie dziwię się, że jeszcze nie ma tego tematu, bo seria ma naprawdę dużo fanów :)
Dzisiaj właśnie wyszło demo fm2013. Jak wam się podoba? Ten nowy interfejs jest całkiem fajny. Wymaga tylko trochę czasu na ogarnięcie, bo sporo rzeczy się zmieniło. Premiera już 03.10. Kim zamierzacie grać? Ja się przekonuję do Southampton- mają spory stadion, małe długi, dobrą szkółkę, no i na transfery parę mln :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Ciezko mi sie przestawic na nowe treningi, dzikie to jakies. Ale i tak pewnie zarwe jeszcze niejedna noc, w koncu to FM ;]

vampire1308
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: vampire1308 »

niestety utknołem na fm 2010, ale uwielbiam tą grę. z chęcią się rozejżę jak będe miał chwilkę:)

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Jest już 13 na steamie:) Właśnie pobieram...
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Wyraznie poprawili silnik meczowy, duzo rzadziej w ciagu ostatnich 2h widzialem kuriozalne akcje. Poza tym to stary, dobry FM, po paru godzinach interfejs nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Mam już 3ci sezon za sobą prowadząc Southampton. Ostatni rok był wyjątkowo udany i zająłem 3cie miejsce, w ostatniej kolejce ogrywając City 2:0:) Zagrałem też w finale ligi europejskiej, ale niestety Porto okazało się nie do przejścia. Teraz pora zbroić się na LM. Gram systemem 4-2-3-1, bez skrzydłowych za to z 3 środkowymi ofensywni pomocnikami. Gaston Ramirez wyrósł na jedną z największych gwiazd ligi. Chelsea dawała za niego 46mln euro, jednak oparłem się pokusie i chłopak został z nami:) Świetnie rozwijają się równeż Dzagoew (kupiony za 4 mln, teraz wart 20), Welington Nem i Ademilson. Największy sukces transferowy to sprowadzenie Jovetica, który o dziwo zgodził się grać w Southampton za niezbyt wygórowaną tygodniówkę (kosztował 22mln).

Dostałem teraz ofertę pracy z Arsenalu i stoję przed wielkim dylematem:)

I love this game:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Dastor nie wstyd Ci grać tak mocnymi zespołami jak Southampton ?
Jeżeli chciałeś bronić spadkowicza trzeba było odrazu brać Arsenal :)
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Bujaj się! :D
Obrazek

ODPOWIEDZ