Warhammer 40000 Eternal Crusade

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Warhammer 40000 Eternal Crusade

Post autor: Entombet »

http://bhvr.com/eternalcrusade/# znalazlem cos nowego, widac GW po upadku THQ niezrezygnowalo z pomyslu mmo w swiecie 40tki. Gr ama byc ponoc free to play (mozna grac tylko orkowym boysem wtedy) albo zaplacic i grac jedna z czterech ras orkami (zapewne inne klasy niz boysi), Space Marines w postaci Dark Angelsow, Chaos jako Iron Warriors, i Eldarzy, i tyranidzi jako rasa npc majaca balansowac kampanie. Gra ma wyjsc ponoc za 2 lata.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Mam nadzieję, że to nie będzie taki fail jak warhammer online, ale jeśli faktycznie darmowa miałaby być tylko gra jedną klasą jednej rasy, to zapewne tak się stanie. Jak dla mnie powinno być to zorganizowane w stylu LoL-a albo WoT-a, gdzie gracze mogą pozyskać większość zawartości za darmo, poświęcając tylko swój czas, ale większość będzie wolała iść na skróty i zapłacić dobrowolnie. Ludzie mają to do siebie, że chętniej decydują się na poświęcenie, jeśli wydaje im się, że to ich własny wybór.

Pewnie właśnie orki mają być darmowe, żeby było ich w świecie gry dużo.

Tak poza tym, to THQ było chyba tylko wydawcą tych gier, faktyczną produkcją zajmował się relic, istniejący do dzisiaj. Tak więc lepiej zabrali by się za nowego DoW-a, a nie grę, która ma nikłe szanse powodzenia.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Bez sensu. Przecież już robili jedno mmo w 40-tce (Dark Millenium, jeśli mnie pamięć nie myli) i wywalili je do kosza, więc po cholerę robić drugi raz to samo ?
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

To inna sprawa. Tamto miało być płatne, i pod taką koncepcję robione, ale takie gry ZAWSZE przegrywają z WoW-em i EVE (które, swoją drogą, i tak mają darmowe triale), więc nic dziwnego, że się połapali i porzucili pomysł. To ma być (w niewielkim stopniu) darmowe i pewnie z płatną zawartością (bo ograniczanie dostępu do w zasadzie całej zawartości dla subskrybentów, to w zasadzie płatne mmo, czyli porażka) i jest robione od początku z myślą o takim systemie.

Podobna sytuacja miała miejsce ze SWTOR-em, który na początku był płatny, więc ich olewałem, a później nastąpił odpływ graczy i przejście na f2p, które uratowało grę przed całkowitym opustoszeniem. Mało tego, raz nawet coś od nich kupiłem. A osób, które postąpiły jak ja jest pewnie sporo.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

https://www.youtube.com/watch?v=_MumYPtiRaw
Strasznie to przypomina tego single player Space Marine'a co wyszedł jakiś czas temu.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

faktycznie, jakby żywcem wyjęte ze Space Marine...
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ