Efekt krwi z nosa

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Efekt krwi z nosa

Post autor: Ryosuke »

Siemka potrzebuję do filmiku z kamerką zrobić taki efekt jak jest w anime gdy się człowiek podnieci.Czyli wytryśnięcie krwi z nosa wie ktoś może jak uzyskać taki efekt.
Używam camtasia studio 8 do nagrywania i renderowania.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Kero
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: Kero »

może być ciężko zapanować nad tym na planie zdjęciowym. Jeżeli masz np. gruszkę do nosa albo balon, to nakłuj balon w kilku miejscach, wlej rozwodniony keczup i potrzymaj balon przy policzku, nagrywając się bokiem tak żeby nie było widać że trzymasz balon. Taki mi pomysł wpadł do głowy.

Niestety nie wiem jak bardzo musisz go nakłuć żeby uzyskać efekt "genialnego żółwia"

Radzę też kręcić taką scenę na dworze :)

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

trochę wariacki sposób ale myślę że zadziała na 100% :D przepuszczasz przez nos rurkę do gęby, w twarzy trzymasz zbiorniczek z "krwią", wystarczy że zaciśniesz lekko zęby na pojemniczku i rurką poleci krew, jak zrobisz to mocno to wytryśnie fontanną. Tutaj wizualizacja podstawowego pomysłu:D

http://www.youtube.com/watch?v=hk3VVtRDQ54

Pomysł kretyński ale na grafie komputerowej się nie znam, zresztą nie napisałeś że potrzebujesz poważnej odpowiedzi :D

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

Oczekuję poważnej odpowiedzi gdyż jest to mi potrzebne do recenzji pewnego anime.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

To Ci nie pomogę;)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Jeśli jesteś z Krakowa, to zaopatrz się w jakiś emblemat Wisły lub Cracovii i wyrusz do jakiegoś wrogiego osiedla/dzielnicy y. Myśle że szybko uzyskasz pożądany efekt, a może nawet załapiesz się na efekt - krew lecąca z ręki lub nogi po ciosie maczetą. Tylko ze znalezieniem kamerzysty może być ciężko
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

=D>

można wtedy stwierdzic, że zamaist maczety, to była jakas katana :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

To anime jest chore :shock: :?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Po cóż wychodzić z domu? Wystarczy odpowiednio szybko wbiec w ścianę!
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Ryosuke pisze:Oczekuję poważnej odpowiedzi gdyż jest to mi potrzebne do recenzji pewnego anime.
Piszesz w "Płoty i Młoty" oczekując poważnej odpowiedzi? Powodzenia.

A zresztą, wbrew działowi i własnym słowom odpowiem sensownie(j). Weź jakiś program edycyjny i na ścieżkę wideo naklej po prostu narysowany w gimpie rozbryzg - to przecież recenzja anime, więc taki zabieg będzie jak najbardziej na miejscu. Więcej: przez swoją umowność i nierealność, przez odwołanie się do metapoziomu wizualnej narracji charakterystycznej dla gatunku, będzie wręcz trafniejszy. A jak komuś się nie spodoba, będzie oczywistą oczywistością, że odbiorca nie dorósł do oldskulowego zabiegu estetycznego - na takich marudów będziesz mógł spojrzeć pobłażliwie z wysokości własnej percepcji i kreacji. Spojrzeć i wydąć znacząco wargi nawet.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

=D> pięknie ujęte
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Ja znam dobry sposób. Musisz KONIECZNIE mieć czysty duży przestronny pokój. Zaczynasz szybko poruszać nogami, i zaczynasz biec. Gdy jesteś tuż przed ścianą, biegnij sprintem. A i ręce musisz mieć z tyłu, tak żeby się nimi nie zasłonić. Uderzasz nosem w ścianę i leci krew! Jeśli nie uda się za pierwszym razem, proponuje ponowić 2-3 razy. Efekt murowany. Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem
MMH
:D
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Morok

Post autor: Morok »

Sevi pisze:To anime jest chore :shock: :?
zgadzam się z Tobą w 100%, ale Dragon Ball Z był zajebisty :P

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

=D>
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

Mogłem przewidzieć jaki efekt będzie pytać się fantastów o coś.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

To było poprosić na 4chanie a nie marudzić :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Obrazek

(nie mogłem się powstrzymać po usłyszeniu generic płaczu do 'fantastów'(?) i błagam nie potraktujcie tego serio. b.lubie Japonię i ze 2 mangi ;) )


Chyba wątek się wyczerpał : C
Obrazek
T

Zablokowany