RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Robo »

Slayer jest prawie idealny jak dla mnie, tylko broda rzeczywiście przerośnięta jak u slayerów z AOW.... ale fajnie że poszli w dynamizm.
Hamki średnie, nie powiedział bym żeby bili starsze wzory na głowę, też mają swoje wady. Nie będę oryginalny i zgodzę się co do hełmów, jakieś spiralki śmieszne... nie pasuje zupełnie. No ale w końcu plastik, więc można zrobić z nimi co się tylko spodoba.
Mam nadzieje że to jednak zestaw Hammerers/Longbeards, bo są fanie opancerzeni i liczę że Ironi będą mieli jeszcze ciekawsze zbroje.

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Slayer - spodnie obeliksa , sredni

za to bardzo podobają mi się hamki.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Takie malowanie spodni slayer'ów jest od dawna.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Mnie się hamki bardzo podobają i mam przeczucie że te figsy w wersji ironów będą jeszcze ladniejsze.
Slayer (podobnie jak np. nowe DE) zostal skrzywdzony przez malowanie, choć nawet w tym wygląda nieźle.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Poprzednie hamki mi się bardziej podobały :( Slayer natomiast całkiem fajny ;)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

smiejagreg pisze:Mnie jakoś ten slayer nie oszałamia. Ciekawe czy ma jeszcze mini-toporek przymocowany na zadku :?: :wink:
Tak patrzę na to zdjęcie (to drugie, jaśniejsze) i dochodzę do wniosku że toporki to on ma przyczepione do warkoczy brody ;)

Fajny model, dynamiczny.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Sevi pisze:
smiejagreg pisze:Mnie jakoś ten slayer nie oszałamia. Ciekawe czy ma jeszcze mini-toporek przymocowany na zadku :?: :wink:
Tak patrzę na to zdjęcie (to drugie, jaśniejsze) i dochodzę do wniosku że toporki to on ma przyczepione do warkoczy brody ;)

Fajny model, dynamiczny.
Tak samo są nowi hamerersi zrobieni :P tyle że maja małe młotki :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

plizz kto kupi plastikowe?? plastikowe to mogą być nocniki ze skulpasa.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Fuxiorr pisze:tyle że maja małe młotki :P
Faktycznie :)
Nowy krasnoludzki styl.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Rzeczywiście Hamki trochę zalatują Lotrem ale mi się bardzo podobają, slayer też super (pewnie będzie miał zasadę "fly" ) ;)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Jak narazie nowe modele szału nie robią :( , slayer ujdzie , ale hamki za bardzo lotrowe, gdyby miały inne głowy byliby znacznie lepsi

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Slayer wygląda super, natomiast hamki są jakieś dziwne. Na początku myślałem że są za wysocy, ale poponownym przyjrzeniu się są za chudzi. Stare figsy wygladaja jak beczki, duże głowy duże brzuchy a te są smukle jak elfy:)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z tego, co widzę, to wyraźnie GW do LotRa nawiązuje. Bynajmniej nie przypadkowo. Nie mam pojęcia, jak się krasie z LotRa sprzedają, ale podejrzewam, że szału ni ma. Jak się więc upodobni figsy z WH do figsów z LotRa, to może znajdą się nowi kupcy na te ostatnie również :mrgreen: ... Nie zdziwiłbym się, gdyby to leżało u podstaw nowego wypusku krasi...

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Dla mnie w hamkach hełmy jeszcze ujdą, ale te twarze...Chyba, że to przez malowanie wyglądają jak dobre dziadki...
Slayer też średni.

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

GW już od jakiegoś czasu stara się robić dynamiczne modele bardziej elitarnych jednostek
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fubuki pisze:GW już od jakiegoś czasu stara się robić dynamiczne modele bardziej elitarnych jednostek
No, nowe hamki aż kipią dynamiką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Fubuki pisze:GW już od jakiegoś czasu stara się robić dynamiczne modele bardziej elitarnych jednostek
No, nowe hamki aż kipią dynamiką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie bardziej niż stare... te przynajmniej po łbach się nie biją :roll:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

iron breakerzy pewnie beda mieli doczepiane male tarcze do brod ;)

kurde, ta broda tego slayera jest brzydka. wyglada jak doczepiana, sztuczna. a moze to malowanie go tak skrzywdzilo.
generalnie cos mi sie nie podoba w tym zabojcy ale do konca nie wiem co.
hammererzy ujda. faktycznie troche przypominaja tych z lotra.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

To są najlepsze modele hamkow w historii Obrazek reszta sie nie umywa do tych modeli

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Koz@a pisze:To są najlepsze modele hamkow w historii [ reszta sie nie umywa do tych modeli
bo... bo to był czar warhammera.

Tak się zastanawiam czy dziś zacząłbym grać w młotka...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ