[Katowice; 02.03.]EURO w RUDYM GOBLINIE

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

[Katowice; 02.03.]EURO w RUDYM GOBLINIE

Post autor: Heretic »

Wejściówka:10 zł płacimy na wejście na turniej. jest to także p**a z której będą ustalane nagrody.

Termin: 02.03. 2014r
Godzina rozpoczęcia: 10:00


Miejsce: Bar RUDY GOBLIN ( miejsce znajduje się dwie minuty drogi od Katowickiego Barda oraz pięć minut drogi od dworca głównego w Katowicach)

Adres: Wita Stwosza 5, 40-959 Katowice
Telefon:530 304 608



Format: 2400 Euro

Bitwy: 3x Battleline

Wstęp: 10 PLN

Punktowanie przygotowania do turnieju:

W razie braku:

- czytelnej rozpiski( przez czytelność rozumiem mozliwość jej odczytania oraz zaznaczenie każdej rzeczy, którą dany unit posiada wraz z kosztem punktowym) -3pkt.

- movement trayów(których brak utrudnia grę np. pod hordę 30 orków) lub podręcznika armii, -2pkt

- miarki lub kości(przynajmniej 10-ciu) lub wzorników(tych, które mogą być użyte) -1pkt



Rozkład jazdy:

9:50-10:00- zapisy
10:00-12:45- pierwsza bitwa
12:45- 15:30- druga bitwa
15:30- 16:00- przerwa obiadowa
16:00- 18:45- trzecia bitwa
18:45- 19:00 zakończenie turnieju/wręczenie nagród

PANOWIE!!!

Jeżeli ktoś dokona przedpłaty i nie pojawi się na turnieju traci ją(kasa zostanie dołączona do puli nagród). Natomiast jeżeli w porę się zreflektuje(pod warunkiem, że każde miejsce turniejowe będzie obsadzone tj. komplet 31 graczy), a ja znajdę zastępcę to pieniądze oczywiście oddam.

Jeżeli ktoś zapłaci a dokona tej wpłaty jako na przykład 32-gi to pieniądze odeślę na ten sam numer konta.



Pamiętajcie, że kto pierwszy ten lepszy(decyduje kolejność zaksięgowania pieniędzy na moim koncie bankowym)


Proszę wpłacać przedpłatę na następujący numer konta bankowego:






W tytule przelewu proszę podać Imię, nazwisko, nick i numer ID z ligi WFB




Zapisani( osoby wpisane wytłuszczonym drukiem uiściły przedpłatę i mają pewne miejsce na turnieju)

1. Robert Brzezina
2. Zaf
3.PanterQ
4. Jankiel
5. Szaitis
6. wa_Wa
7. Kofta
8. Radek Janik
9.DeBelial
10. Marek Bąk
11. Fluffy
12.Gremli
13. Laik
14.Nina Love
15. Qba
16. Grichalk
17. Osa
18. Durin
19. Haggis
20. Bercik
21. Dragomar
22. Butan
23. Eldritch
24. Master
25. Pinka
26.Twister
27. Sas
28. Jaaf
29. Suchy
30. Bombay
31. Denis Seweryn
32. Tomasz Miszta
33. Spawn


Rezerwowo:
Golonka
Maryś
Adam Skowron
Duży Paweł
Marcin Krzemień
Piotr B.
Dydu
Rymar
Kopyt
Domino
Eltharion
Lothar

Zasady:

https://docs.google.com/document/d/12RR ... ODzt20/pub
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2014, o 08:30 przez Heretic, łącznie zmieniany 61 razy.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Też wpadnę jak mi nic nie wyskoczy :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Turniej zgłoszony do ligi.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

totalnie Cie nie ogarniam stary ale usune tak jak Ty bys to zrobil gdybys mogl :)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2014, o 19:36 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

r.j.
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: r.j. »

wstępnie się zgłaszam.
radek janik

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ok. Ja też.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2014, o 21:19 przez Heretic, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Śruba nie spinaj się tak :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Masz racje - bzdura jest pojawianie sie na turnieju na ktorym organizator ma do mnie jakies przerysowane i osobiste a chyba nierozwiazywalne problemy. A przynajmniej nie ma to sensu o ile nie bedzie tam innego obiektywnego sedziego do rozstrzygania sporów.

Co prawda nie przyszlo mi do głowy ze bedziesz bardziej spiety niz Laik ale widze ze jednak - tylko nie wyladowuj tego w ten sam sposob...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

-Qc- pisze:Masz racje - bzdura jest pojawianie sie na turnieju na ktorym organizator ma do mnie jakies przerysowane i osobiste a chyba nierozwiazywalne problemy. A przynajmniej nie ma to sensu o ile nie bedzie tam innego obiektywnego sedziego do rozstrzygania sporów.

Co prawda nie przyszlo mi do głowy ze bedziesz bardziej spiety niz Laik ale widze ze jednak - tylko nie wyladowuj tego w ten sam sposob...
Ja nie jestem agresywny, więc na ma powodu do strachu. Nie ma sensu się okładać.

Ja w ogóle nie jestem spięty. Z całkowitym spokojem komentuje Twoje posty. Nie jestem również osobą, która rozwiązuje spory na turniejach. To nie jakieś problemy do Twojej osoby. Po prostu wiele osób, nawet nie wiesz jak wiele ma problem z Twoimi ,,merytorycznymi postami". Jest to męczące. To prawda, że forum to nie jednostka wojskowa, ale porządek jest pożądany wszędzie, a Ty wszędzie robisz burdel, którego znaczna większość naszego forumowego społeczeństwa ma serdecznie dosyć. To walka z wiatrakami, owszem. I nie porównuj mnie do cenzury ala ZSSR, bo to właśnie jest słabe. Jeżeli myslisz naprawdę, że mam radochę z kasowania tylko Twoich postów to żyjesz w utopii. Naprawdę nie jesteś dla mnie aż tak ważny.

Na turniej Ciebie jak i każdą osobę zapraszam ,bo do nikogo nie jestem uprzedzony tak jak raczyłeś to opisać. To nie prawda. To co napisałem było komentarzem do Twojego pierwszego w tym temacie posta, jakobym dyskryminował Cię na forum. Skasowałem już parę postów na hlosie i w tym tylko jeden Twój, bo jakoś nie mam ochoty czytać, że jestem faszystą tylko dlatego, że nie pozwalam Ci zaśmiecać forum i robić tego co chcesz. . Takie komentarze zachowaj dla siebie. Ewentualnie zadzwoń lub napisz PM-kę.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

napisalem Ci to w PMce Robert... nie wszystko jest na publicu ... #-o
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

-Qc- pisze:napisalem Ci to w PMce Robert... nie wszystko jest na publicu ... #-o

Napisałeś o faszyście w miejscu publicznym, a nie w PM

Adamie.

Nie jestem uprzedzony do Ciebie tylko do Twojego trollowania,a jeszcze brdziej do spamowania i będę z nim walczył w miejscu, w którym mam do tego
Serdecznie zapraszam Cię na turniej i mam nadzieję, że będziesz obecny.
Nie kłóćmy się i zakończmy ten offtop, bo to nie miejsce, ani czas.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jaki ten Snot drażliwy.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Turniej drugiego marca? A to wklepać na liste proszę :mrgreen: Skoro u Was mozna zobaczyc walki gladiatorów na zywo... :mrgreen:

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Data odległa, ale dopisz mnie do listy Robercie.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Umieściłem już post z informacją, żeby ludzie mogli powoli planować wolne 02.03 :D Oczywiście tylko wpłata będzie ,,sztywną" deklaracją, więc możecie na razie wpisywać kto ma chęć pojawienia się.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja mam chęć, mam nadzieję że się uda ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

przykro mi że ostatnio nie byłem - przedłożyłem Inwazje nad batlla ... :( ale tym razem muszę zobaczyć tą super knajpę - więc proszę o zapisanie
PiotrB 3781
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

dopisz i mnie.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Witam. Proszę o zapisanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie właśnie odbyłem rozmowę z właścicielem Karczmy Rudy Goblin. W związku z nagłośnieniem całej beznadziejnej sytuacji, która miała miejsce na ostatnim turnieju cały polski fantasy światek o niej dyskutuje. My, a za nami karciarze, czterdziestkowcy, kierownicy sklepów z akcesoriami fantasy itd.,itp. Ze względu na daleko idące potępienie tej sytuacji, spływają do właścicieli knajpy negatywne komentarze związane z naszym turniejem. w stylu,, Co to się tam u Was dzieje"itd.,itp.. Nie należy dziwić się, że budzi to niezadowolenie wśród kierownictwa Rudego.

Podjęliśmy decyzję o udzielenie Andrzejowi i Laikowi ostrzeżenia w związku z ostatnim zajściem. Ostrzeżenie to nie ulega przedawnieniu. Kolejne podobne zachowanie w/w w przyszłości będzie skutkowało dla nich wieczystym banem na turnieje w Rudym Goblinie.


Na szczęście na razie nie zostanę wyrzucony i w dalszym ciągu będę mógł organizować tam turnieje.

Napisałem to ku przestrodze na prośbę właścicieli baru. Uprzejmie proszę o nie rozpoczynanie kolejnego flamu, bo jak widać nie służy to naszemu środowisku.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ