Pruszków: Galaktyczna Liga #3 "Underdogs!" 12.02.14-15.03.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Pruszków: Galaktyczna Liga #3 "Underdogs!" 12.02.14-15.03.14

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w kolejnej lidze WFB.

Chciałbyś/chciałabyś odkurzyć dawno nie używane modele?
Ciągnie Cie do próbowania ciekawych rozpisek i dawania szansy jednostkom, których nikt nie wystawia..?
Ta liga jest dla Ciebie! :)

Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 12 lutego 2014r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym lub PDF, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 09.02.2014). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody, a pula zostanie dodatkowo zwiększona przez sklep.
5. Gry ligowe należy rozgrywać w sklepie, którego dokładny adres znajdziecie na stronie internetowej. Jeśli graczom bardziej odpowiada rozegranie bitwy w innym miejscu, to nie ma problemu, jednak serdecznie zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :) Pretendenci do zwycięstwa, będą proszeni o rozegranie swoich ostatnich bitew w sklepie.
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi, oprócz środków z wpisowego, sklep ufunduje nagrody oraz rabaty dla najlepszych.
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy na 1600pkt, zgodnie z "Pruszkowskim formatem ligowym" KLIK, korzystając z nakładki "Underdogs" (pkt 6 dokumentu), która ma za zadanie zachęcać do umieszczania w rozpiskach jednostek niepopularnych i niegrywalnych.
9. Wyniki zostaną przeliczone na punkty w systemie 0:20. Progi punktowe: 130

Zachęcam do zadawania wszelkich pytań na PM lub na podany wyżej adres e-mail.

Link do tabeli ligowej, danych kontaktowych rywali, oraz rozpisek:

KLIK
Ostatnio zmieniony 12 lut 2014, o 14:46 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 9 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Czas odkurzyc chosenow i Shrine'a :D:D

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Albo pocisnąć darkelfami ;)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Jak dodasz w OK Leadbelcherow do listy underdog to chetnie ich wystawie :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Pewnie dodam, ale po lidze, nie chcę teraz nic zmieniac.
Ta lista musi ewoluowac, a jesli chodzi o LBelchers to dostawałem sprzeczne komunikaty, i w koncu nie znaleźli sie na liście. Nie jestem specem od OK :(

Chętnie wysłucham Waszych sugestii, tutaj jest wątek, z którego zaczerpnąłem częsć wiedzy: KLIK
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Rafix, mozesz zagrac Breta i horda chlopow albo pielgrzymow z relikwiarzem :D:D

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Uwaga, uwaga!

Zaszły zmiany w zasadach nakładki "Underdogs", bardzo proszę o zapoznanie się ze szczegółami.
W skrócie: punkty "Underdog" obliczamy w inny sposób, i wpływają one na wszystkie parowania, ale nie na ostateczny wynik ligowy (wariant uwzględniajacy punkty "U" w wyniku bitwy jest under construction).

Nieliczne osoby (Błażej, Przemek), które wysłały już rozpiski bardzo przepraszam za komplikacje, oczywiście macie pełne prawo do ich zmiany, jeśli sobie tego zażyczycie :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wow. Swietna robota. Lista underdogs jest teraz naprawde zajebista

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dzięk ju! ;)

Ta liga to będą takie beta-testy, pewnie znajdzie sie jeszcze sporo błędów, no ale od czegoś trzeba zaczać.
Dostałem póki co 3 rozpiski, i widać pozytywny wpływ "Underdogs". Będzie ciekawie :)
Mój "prawie mono-Tzeentch" wypada blado ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Bardzo proszę o wysyłanie rozpisek, nie zostawiajcie mnie z tym na ostatni dzień.
Mimo ze startujemy w srodę, to termin nadsyłania mija dziś :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

dostales moja rozpiske?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie dostałem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

elvis100
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: elvis100 »

Bearded Unclean 'Un pisze:Bardzo proszę o wysyłanie rozpisek, nie zostawiajcie mnie z tym na ostatni dzień.
Mimo ze startujemy w srodę, to termin nadsyłania mija dziś :)
wydawało mi się, że termin nadsyłania rozpisek upływa jutro...

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Fakt. Miałem wolny piątek, i mam wrazenie że dziś niedziela :)

Ale i tak nie zostawiajcie mnie z tym na ostatnia chwilę, w poprzedniej edycji ligi połowę rozpisek dostałem na kilka godzin przed koncem terminu zgłoszen, i chcąc dotrzymac terminu startu, musiałem się mocno spinać ze sprawdzeniem wszystkich.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Arimid
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Arimid »

Ja dzisiaj wyslalem swojego potworka, troche pozno ale do konca wprowadzalem co chwila jakies kosmetyczne zmiany ;)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Przepraszam, że tak późno, ale wyślę dopiero za jakieś pół godziny :P
Zapomniałem wcześniej, a dopiero za moment będę w domu :P

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

No to mamy "szesnastu wspaniałych"!
W pierwszym poście wrzuciłem listę graczy z adnotacją o tym jaką armią graja, i ile U-pointów ważą ich rozpiski :)

Jutro pairingi!

Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć, to zapraszam!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jeśli parowania nie miały być wg U-pointów to nie jest już aby wszystko jasne? :P

grzeol
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Piastów

Post autor: grzeol »

widze ze jestem najwiekszym "cisnieniowcem" :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Hoax

Nie jest jasne, bo dodam jeszcze randomizację graczy z ta sama ilościa punktów, poza tym ktos moze jeszcze dołączyć :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ