Klimat vs skill

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Klimat vs skill

Post autor: Wojtuś »

Tak zwane fluffowe pierdzenie, ale jest w nim trochę racji. :roll:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Gdyby nie było to czy ktoś by się pienił. Przecież każdy normalny człowiek słyszący bzdury zlałby je moczem :lol2:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Urban pisze:Fluffy, nie trolluj bo Yudo przyjdzie i się skończy zabawa!
Nie wywołuj kota z pralki!

Znaczy się tego - wilka z lasu... ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

*ustawia pralkę i czeka aż wskoczy kot*

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Kot w pralce sledzi, pacza, żre popcorn, colą zapija, tyje i sie swietnie bawi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Fluffy pisze: @Maryś: ale musiała pupa zaboleć, że pamiętasz bliżej nieokresloną bitwe z szóstej edycji gdzie rzekomo tak Cię skrzywdziłem :mrgreen:
E tam. Przesadzasz. Chwilę pobolało. Jednak ja przez te kilka lat wyciągałem wnioski z porażek, uczyłem się i te czasy, gdy spotykałem Cię przy stole w innym momencie niż pierwsza bitwa, mam za sobą ;)
Buziaczki!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Jednak ja przez te kilka lat wyciągałem wnioski z porażek, uczyłem się i te czasy, gdy spotykałem Cię przy stole w innym momencie niż pierwsza bitwa, mam za sobą
Spotko, na szczeście wszystko na tym świecie się zmienia, może nadejdą jeszcze czasy kiedy zaboli :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Fluffy pisze:Kot w pralce sledzi, pacza, żre popcorn, colą zapija, tyje i sie swietnie bawi :mrgreen:
oj tam od razu tyje! 48 kg po tłustym czwartku to niezły wynik :mrgreen:

Spoko- nikt wirowania nie włączył, więc siedzę ja sobię i paczę. I się podśmiechuję, bo jestę kotę :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jestem kotem. Gdzie Ty się polskiego uczyłaś?
BTW to zdanie najlepiej wypowiadam ja ;)

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Marys pisze:
Fluffy pisze: @Maryś: ale musiała pupa zaboleć, że pamiętasz bliżej nieokresloną bitwe z szóstej edycji gdzie rzekomo tak Cię skrzywdziłem :mrgreen:
E tam. Przesadzasz. Chwilę pobolało. Jednak ja przez te kilka lat wyciągałem wnioski z porażek, uczyłem się i te czasy, gdy spotykałem Cię przy stole w innym momencie niż pierwsza bitwa, mam za sobą ;)
Buziaczki!
No i ja jako osoba niezorientowana, mogę na podstawie tych wypowiedzi wysnuć następujące wnioski:
1. Zdecydowanie nie należy do Fluffyego obracać się tyłem, i schylać po wszelkiej maści obiekty.
2. Należy uważać na Fluffyego.
3. Po spotkaniu z Flufffym boli tyłek.
4. Patrząc na punkt 3 oraz wymianę zdań pomiędzy Marys i Fluffym nie używają... nawilżaczy? o.0 :shock: :lol2:
Hyyyyy to nic osobistego, po prostu tak mi do głowy przyszło gdy poczytałem wymianę zdań. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

swieta_barbara pisze:Jestem kotem. Gdzie Ty się polskiego uczyłaś?
BTW to zdanie najlepiej wypowiadam ja ;)
Za to "BTW" to także polski zwrot, nie ma co :twisted:

Musiałem, Kochanie :mrgreen:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

moje słoneczka! :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

okurdemol pisze:bla bla bla
Ale ty sobie zdajesz sprawę, że my o figurkach wciąż rozmawiamy?
Musisz oddzielać swoje posiedzenia przy BP i redtube.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Fluffy pisze: Podsumowując, Legion to hipokryci - oj, miałbym sporo w temacie do opowiadania, nie Leoh?
Fluffy to jest forum. Chcesz zrobić kupę to ją po prostu zrób, nikt Cię w trakcie jej robienia w dupę nie kopnie.
Nie, nie jestem "wróżbita Maciej" i nie mam pojęcia jakiego rodzaju jady sobie tam naprodukowałeś :) zapewne wyborne - słabych raczej po Tobie bym się nie spodziewał.
Nie wiem tez jak się mam czuć z tym że to ja bylem m.in. powodem Twojego odejścia. Szkoda że po tym "daniu sobie po mordzie" nie zregenerowałeś się :/

Wracając do tematu, klimaciarzem jesteś tylko z wyglądu, a gra z Tobą jest jak masturbacja drucianą szczoteczką, krwawo i czasami nie do zniesienia.
Trzeba to po prostu lubić. Liczę że jeszcze pogramy u mnie przy pszenicznym. Kiedyś się pewnie zregenerujesz :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Leoh pisze: Wracając do tematu, klimaciarzem jesteś tylko z wyglądu, a gra z Tobą jest jak masturbacja drucianą szczoteczką, krwawo i czasami nie do zniesienia.
:lol2:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Szkoda że po tym "daniu sobie po mordzie" nie zregenerowałeś się :/
Tak nazywasz swoje buractwo?
Kiedyś się pewnie zregenerujesz
Przeciez tak ci się ze mną źle gra?
Nie wiem tez jak się mam czuć z tym że to ja bylem m.in. powodem Twojego odejścia.
Jak uważasz. Ale myslę że Legion tylko zyskal na moim odejsciu, jeden walkarz mniej, nie trzeba się wstydzić jego skandalicznego zachowania vs młodzi gracze, nie trzeba go brać do auta, można bez problemu brac młodego Koconia do teamu na DMŚ, same plusy :mrgreen:

Ps:
Chcesz zrobić kupę to ją po prostu zrób, nikt Cię w trakcie jej robienia w dupę nie kopnie.
Nie interesują mnie twoje koprofilne fantazje :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 1 mar 2014, o 20:28 przez Fluffy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Płaczę, przysięgam :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ojacie! :lol2:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

http://www.youtube.com/watch?v=5E170jRGvwA
Nie grajcie z Legionistami, tak to się kończy! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Leoh napisał(a):
Wracając do tematu, klimaciarzem jesteś tylko z wyglądu, a gra z Tobą jest jak masturbacja drucianą szczoteczką, krwawo i czasami nie do zniesienia.

:lol2:
A Ty Andrzej co się cieszysz? Słyszałem że jesteś takim przyjemnym graczem aż ludzie na stoly wskakują żeby Ci wpieprzyć :mrgreen:
kubencjujsz pisze:http://www.youtube.com/watch?v=5E170jRGvwA
Nie grajcie z Legionistami, tak to się kończy! :mrgreen:
:mrgreen: =D>

ODPOWIEDZ