DGB Galeria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

DGB Galeria

Post autor: dagreenboy »

Na początek pierwszy oddział Wojowników Chaosu przemierzający Pustkowia Chaosu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

bardzo jednowymiarowe płaszcze i podstawki - ewidentnie za mało siętam dzieje, wyglądają jak pociągnięte tylko bazowym kolorem. W wariorach pasy, wisiorki, czaszki też się pownny bardziej wyróżniać. Bardzo monochromatycznych ich zrobiłeś
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Podoba mi się schemat malowania "styranych długim marszem". Koniecznie trzeba dodać przybrudzenia na płaszczach. I zaszpachlować łączenie korpusu z płaszczem bo to psuje ogólny efekt.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Lubię warriorów bez rogów... :)
Co do malowania zakładam że początki przygody z malowanie... i wszystko przed tobą...
Zgadzam się że jest dosyć płasko, a pustkowia na podstawkach są straszliwymi pustkowiami... przydało by się coś na nie dorzucić... jakiegoś peta, kapsel po piwie czy chociażby kępkę trawy lub jakieś czaszki/kości...
Płaszcze faktycznie proszą się o jakieś rozjaśnienia i i zabrudzenia w dolnej części dodadzą im trochę kolorytu... A ogólnie całe malowanie takie dosyć niestaranne ale nadające całkiem fajnego klimatu, jednakże o ile na większości elementów wygląda to dość ciekawie o tyle czaszki i gwiazdę na sztandarze warto poprawić...
Spróbuj poprawić te kilka elementów i będzie naprawdę fajnie :)

Awatar użytkownika
Bosch
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 194

Post autor: Bosch »

Bardzo mi sie podobaja te spekania na podstawkach, zdradzisz przepis?

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Durin pisze:bardzo jednowymiarowe płaszcze i podstawki - ewidentnie za mało siętam dzieje, wyglądają jak pociągnięte tylko bazowym kolorem. W wariorach pasy, wisiorki, czaszki też się pownny bardziej wyróżniać. Bardzo monochromatycznych ich zrobiłeś
NO w sumie to zapomniałem o płaszczach i dodatkach ;(

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Agrellan Earth, tak ma na imię sekret spękanej ziemi na podstawkach, do kupienia w każdym sklepie z farbkami GW. Moim zdaniem nałożono go na podstawki za mało, lepszy efekt uzyskuje się nakładając grubszą warstwę.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Niko pisze:Lubię warriorów bez rogów... :)
Co do malowania zakładam że początki przygody z malowanie... i wszystko przed tobą...
Zgadzam się że jest dosyć płasko, a pustkowia na podstawkach są straszliwymi pustkowiami... przydało by się coś na nie dorzucić... jakiegoś peta, kapsel po piwie czy chociażby kępkę trawy lub jakieś czaszki/kości...
Płaszcze faktycznie proszą się o jakieś rozjaśnienia i i zabrudzenia w dolnej części dodadzą im trochę kolorytu... A ogólnie całe malowanie takie dosyć niestaranne ale nadające całkiem fajnego klimatu, jednakże o ile na większości elementów wygląda to dość ciekawie o tyle czaszki i gwiazdę na sztandarze warto poprawić...
Spróbuj poprawić te kilka elementów i będzie naprawdę fajnie :)
Podstawki zostaną uzupełnione jak dotrze do mnie zakupiona trawa ;)
co do malowania, cierpliwy to ja nie jestem i szybko się nudzę , co często przejawia się niechlujstwem w pracach ;)

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Marks pisze:Agrellan Earth, tak ma na imię sekret spękanej ziemi na podstawkach, do kupienia w każdym sklepie z farbkami GW. Moim zdaniem nałożono go na podstawki za mało, lepszy efekt uzyskuje się nakładając grubszą warstwę.
Dokładnie tak, tylko jak nałożysz go za dużo , trzeba powierzchnie zabezpieczyć przed odpryskiwaniem, bo w miejscu pęknięcia zostanie dziura ;)

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Dzięki za komentarze i porady
co mi się uda to poprawię, co nie postaram się uwzględnić w następnych pracach. :D

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

I mamy Nurgle Lorda,
Podstawka oczywiście będzie dokończona, wrzucając zauważyłem nie doróbkę na toporze.
Jeśli macie jakieś uwagi piszcie śmiało ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

kolce na plecach mi się nie podobają, poza tym na prawde fajny
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Dzięki popracuje nad tym jeszcze ;)

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

a oto początek mojego stołu modularnego
kwadraciki zrobione miesiąc temu:
Obrazek
i zbliżenie
Obrazek

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Kolejne 4 kwadraty prawie na ukończeniu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Zapowiada się na całkiem solidny stolik :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tak, zapowiada się w porządku. Zaklej łączenie rampy z podstawą, będzie lepiej wyglądała. ;)

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

Dzięki:)
niedoróbki jeszcze będę poprawiał ;)
most w wczesnym etapie budowy:
Obrazek

ODPOWIEDZ