Proxy figurek

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
powolniak
Plankton
Posty: 3

Proxy figurek

Post autor: powolniak »

Witam,

Rozpoczynam dopiero przygodę z wfb i co oczywiste nie mam jeszcze figurek. Przy dopływie gotówki będę starał się kupować nowe modele. Jednak teraz, aby poznać trochę zasady postanowiliśmy z kolegą, że wydrukujemy sobie army booki oraz podręcznik zasad. To będzie kosztowało nas około 36 zł. Chcemy stworzyć jeszcze jakieś zamienniki dla figurek. Myśleliśmy o czymś takim:
mamy drewnianą płytę o grubości 0,5 cm, potniemy ją na małe kwadraty i będą to podstawki. Jeśli chodzi o modele to chcemy znaleźć jakieś zdjęcia konkretnych modeli, wydrukować je i nakleić na tekturę. A tekturę przykleimy jakoś ( np. za pomocą taśmy ) do podstawek. Chodzi nam o to, aby to w miarę ładnie wyglądało, ale było bardzo tanie.

I tutaj zwracam , a właściwie zwracamy się z prośbą do was. Zapewne część z was też kiedyś robiła proxy dla figurek. Może macie jakieś ciekawe pomysły jak je wykonać?

Z góry dziękuję za pomysły oraz sugestie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja po prostu wycinałem podstawki z kartonu/tektury i tylko tym gralem.

Po złapaniu bakcyla armia zaczęła pojawiać się szybko
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

A LEGO to Wam się nie ostało? Jest kawaleria, smoki, rydwany też da radę zrobić i podstawki mają :mrgreen:

Zablokowany