Nowosci z blizzcona 2014

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Nowosci z blizzcona 2014

Post autor: Aldean »

"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

SC2 mnie w sumie nie obchodzi. Bardziej byłem ciekaw ten nowej gierki. I nie powiem, żeby mnie nie zainteresowała ;) Dużo kombinowania i szybkiej akcji

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Też mnie najbardziej interesuje "Overwatch", bo to będzie swojego rodzaju dla Blizzarda test na to czy są w stanie stworzyć nową grę, która swoją jakością przyciągnie graczy, a nie znaną marką.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

manga -1000 do zajebistości #-o + super bohaterowie :shock:

- chłopaki naprawdę wysoko postawili sobie poprzeczkę trudności - nie wiem czy tylko aby o to im chodziło :wink:

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Słabo wygląda ten overwatch, nie dość że manga to jeszcze śmierdzi mi Team Fortress.
Skoro firma zamknęła się w trzech uniwersach to powinna przełamać tę barierę czymś naprawdę wielkim. Bllizard powinien mieć pomysł, a nie na zrobili na odpi...dol strzelankę jakich dużo, której innowacyjność kończy się na tym że "może będzie" bardziej dynamiczna od konkurencji. chyba że to jest ten szumne zapowiadany projekt "TYTAN" :lol2: tylko że pod inną nazwą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No właśnie to może być na podwalinach tytana zrobione :D


Co do nowości Overwatch <3

Nowe karciochy do HS'a bardzo na plus :D

SC2 dobrze widziałem dzisiejszy pokaz? 2v2 mozna grać jedna armią gdzie dwóch graczy kontroluje ją? Mrok i zło :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Gokish pisze:No właśnie to może być na podwalinach tytana zrobione :D


Co do nowości Overwatch <3

Nowe karciochy do HS'a bardzo na plus :D

SC2 dobrze widziałem dzisiejszy pokaz? 2v2 mozna grać jedna armią gdzie dwóch graczy kontroluje ją? Mrok i zło :D
dokladnie tak, nazwali to archon mode. moze w koncu ktos mnie nauczy grac w sc2 xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obejrzałem turniej jak prosi grali w tym modzie :D no cóż tępy gry skacze jeszcze wyżej a zmiana ilosci workerków na starcie podniesie jeszcze :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ach, cały blizzard, trilery to czysta radość do oglądania ( strażnik grajacy sobie w heartstona jak gdyby nigdy nic mnie absolutnie rozwalił 8) ). Sama gra wyglada na razie nieco przaśnie, ale to Blizzard, przed 2017-18 bym się jej nie spodziewał :P . Fajnie też że coś się ( W końcu !) ruszyło w kwestii Legacy of the void, nie muszą nawet przebijać kampanii terrańskiej, wystarczy, że dorówmają zergowej.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Żaba pisze:manga -1000 do zajebistości #-o + super bohaterowie :shock:
Dla mnie to nie manga tylko coś w stylu starych bajek od Pixara.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Infernal Puppet pisze:Ach, cały blizzard, trilery to czysta radość do oglądania ( strażnik grajacy sobie w heartstona jak gdyby nigdy nic mnie absolutnie rozwalił 8) ). Sama gra wyglada na razie nieco przaśnie, ale to Blizzard, przed 2017-18 bym się jej nie spodziewał :P . Fajnie też że coś się ( W końcu !) ruszyło w kwestii Legacy of the void, nie muszą nawet przebijać kampanii terrańskiej, wystarczy, że dorówmają zergowej.

Pewnie prędzej będzie jak już pozwolili ludziom na Blizzconie pograć w stabilną wersję ;D może za rok? :P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Pewnie prędzej będzie jak już pozwolili ludziom na Blizzconie pograć w stabilną wersję ;D może za rok?
Może. Za rok to już bym się bardziej spodziewał dostepnego do grania "heroes of the storm". Zresztą z Blizzardem to nigdy nic niewiadomo, bo potrafią wywalić masę już ukończonej roboty tylko dlatego, ze nagle stwierdzili, że im nie pasuje do całości. Przypomina mi to blizzcon z bodaj 2011, gdzie zaprezentowali coś co wyglądało na w pełni funkcjonalnego singlowego HoTS, łącznie z opowiedzeniem, że w trakcie kampanii zergi będą mogły pochłonąć niczym tyranidzi jedną z 4 planet, każda z nich miała dawać inne bonusy. Efekt był taki, że HoTS wyszedł prawie 2 lata później, a kampaniia tego wcale nie zawierała.

Bekoz blizzard :P .

Nie powiem,ich gry są warte oczekiwania. Ale wydłużanie czasu tworzenia gry w 3.14zdu jest w szerokim świecie wyjątkiem, a dla zamieci normą....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Bekoz Blizzard to powiedzili jak o filmie gadali. Prowadzący tłumaczyć zaczął dlaczego w 2016 film dopiero itd to Metzen rzucił "To Blizzard a to jego fani oni to wiedzą" czy coś w takim stylu :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

eliah91 pisze: chyba że to jest ten szumne zapowiadany projekt "TYTAN"
tak jak pisal Infernal Puppet - oni sa w stanie wywalic projekt do kosza bo nie spelnia ich oczekiwan.
miedzy innymi tak wlasnie bylo z tytanem czy ghostem.

a co do overwatcha to dziwnie to wyglada.
TF2 na lokacjach z WoWa ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Niezwykłe i w styli pixara. Ma się wrażenie że promuje przyszły film a nie grę.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Fakt, ale w sumie Blizzard tak robi swoje trailery że przypominają bardziej trailery filmów niż gier ;) Tylko teraz chyba chcą spróbować nowego (mniej mrocznego) stylu. Też miałem wrażenie że oglądam zwiastun filmu Pixara :D
Ostatnio zmieniony 10 gru 2014, o 08:49 przez Święty, łącznie zmieniany 1 raz.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Murmandamus pisze:Niezwykłe i w styli pixara. Ma się wrażenie że promuje przyszły film a nie grę.

To samo wrażenie :D myślałem, że bajkę jakąś zrobili :P (chociaż obejrzałbym bajkę o tych bohaterach :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ