Felu Miniature Painting

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
felek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167

Felu Miniature Painting

Post autor: felek »

A tak w ramach początku to się przedstawię ładniej chociaż sporo ludzi mnie zna :P Mam na imię Damian (znany jako Felek :P ), jestem z Gliwic a moją przygodę z tym pięknym hobby rozpoczęła się 9 lat temu :) Oj ten czas leci xD

Zbierałem i malowałem już jak ładnie zliczę 15 pełnych armii tylko na swój użytek przez ten czas ;)

Obecnie po zleceniu malowania figurek SM dla Roja i za jego oraz narzeczonej namową utworzyłem swój funpage na facebooku jak i zacząłem przyjmować zlecenia na malowanie modeli ;)

A więc zapraszam wszystkich na mój funpage na bieżąco dodaje nowe modele, udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące malowania oraz w najbliższym czasie pojawią się tutoriale na youtube (jak ogarnę się z nagrywaniem z kamerą, najchętniej bym ją ugryzł jak mi sterczy przed gębą :P)

Do malowania używam standardowo pędzi różnych rodzajów jak i firm (kupuję to co mi odpowiada i aktualnie potrzebuję najbardziej) jak i od pewnego czasu już (chyba z rok albo 1,5) używam aerografu w swoich pracach.

https://www.facebook.com/pages/Felu-Min ... 5203291961

Troszkę tutaj ładniej ogarnę jutro jak znajdę chwilkę czasu i pododaje zdjęcia dla zainteresowanych ;)

Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Wykadruj zdjęcie i daj więcej niż jedno bo chwilowo niewiele widać.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ale to, co widać jest bardzo fajne. :)

ODPOWIEDZ