Poszukiwani mistrzowie gry/ animatorzy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3144
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Poszukiwani mistrzowie gry/ animatorzy

Post autor: Myth »

Znajomy szuka ludzi chętnych do poprowadzenia pokazów gier różnego rodzaju, bitewniaków, karcianek i nie tylko, podczas organizowanej przez nich imprezy. Jeśli ktoś jest zainteresowany, kontaktujcie się bezpośrednio z Darkiem. Przewidział też możliwość wystawienia się sklepów z właśnie grami.

Strona miejsca wydarzenia:
http://www.twinpigs.zory.pl

Wspomniał, że animatorzy mogą liczyć na honorarium, trzeba się z nim dogadać.
Witam serdecznie,
Pragnę poinformować o planowanej imprezie, która odbędzie się w sierpniu w Żorach, na terenie Miasteczka Westernowego TWINPIGS

nazwa: TWINPIGSCON
data: 08.08.2015
impreza skierowana do wszystkich grup wiekowych
dwa bloki tematyczne :
COSPLAY
"gry bez prądu"
Gry bez prądu planujemy zaprezentować w postaci prelekcji / sal dla graczy / warsztatów tematycznych.
Na chwilę obecną dedykowałem pod ten blok 4 budynki - dwie sale audiowizualne (po 100-130 osób) + 2 pomieszczenia dedykowane pod rozgrywki / warsztaty.
Dodatkowo posiadamy bazę noclegową na 150 osób oraz szerokie zaplecze gastronomiczne - 3 restauracje + kawiarnie.
Poszukujemy firm, które wesprą nas w organizacji (wsparcie organizacyjne/prezentacje gier, systemów / nagrody) w zamian za reklamę i możliwość wystawienia swoich produktów.
To tak w zarysie - Jeżeli zainteresowałem Państwa naszą planowaną imprezą nadmienię jeszcze, że jest to rozpoczęcie cyklu imprez dedykowanych grom bez prądu i tak na wrzesień planujemy dwudniową imprezę CYBER-CITY (z blokiem dedykowanym grom bez prądu) + w grudniu dwudniową imprezę dedykowaną grom RPG.
Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa naszymi planowanymi imprezami - pozostaję w nadziei na współpracę.

Z poważaniem
-

Dariusz Poborski
Manager Artystyczny
+48 531 398 726
d.poborski@twinpigs.zory.pl

Miasteczko Westernowe Twinpigs
ul. Katowicka 24
44-240 Żory
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ